Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGR 4 na PC? Możliwe, ale...

41 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio Bizarre Creations, które aktualnie pracuje nad czwartą odsłoną serii Project Gotham Racing na Xboksa 360, stwierdziło, że jest “bardziej niż zdolne” do skonwertowania tego tytułu na PC. Jest tylko jeden problem – Microsoft.

Przeczytaj cały tekst "PGR 4 na PC? Możliwe, ale..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydalaby sie w koncu jakas konkurencja powazne dla NFS i przynajmniej troche swiezosci do gatunku by wniosla. Miejmy nadzieje, iz "malomiekcy" w koncu zezwola na wydanie tytulu na PC i nawet niech to bedzie tylko na Viste, to i tak lepiej nizeli mialoby wcale nie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:26, MorTimer napisał:

Przydalaby sie w koncu jakas konkurencja powazne dla NFS

Khem, poziom realizmu w obu grach jest "troszkę" inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:37, Cmq napisał:

Khem, poziom realizmu w obu grach jest "troszkę" inny.


Gralem dawno temu na X-Box pierwszym w jedna z czesci PGR (nie pamietam ktora) i najblizszym odpowiednikiem na piecyku zdala mi sie wlasnie seria NFS (choc wylaczam z tego undergroundy i inne carbony). Kolejna sprawa jest fakt, iz w sumie to poza ta seria na piecykach nie ma zbyt duzo scigalek godnych uwagi ostatnio.
Toca to jak Forza, FlatOuty pod Burnouta podchodza Colin pozostaje sam w swojej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:45, MorTimer napisał:

/.../

Moim zdaniem PGR po prostu nie ma odpowiednika na PC. Nie jest to gra realistyczna, ale na pewno nie przypomina w żadnym stopniu NFS. Możliwe że wygląda podobnie do starych Need for Speedów, ale one na pewno nie byłyby konkurencją dla Project Gotham Racing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:49, Cmq napisał:

/.../


Czyli odrobina swiezosci do gatunku zostalaby wniesiona, a to i lepiej nawet niz rywalizacja z NFSami. Moze rozruszaloby sie w koncu towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wtedy wszyscy będą kupować PC''ty na których gry będą te same co na X360 ale ładniejsze, a sama konsola popadnie w zapomnienie. A mogłem kupić Ps3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:00, WorldWar3PL napisał:

A wtedy wszyscy będą kupować PC''ty na których gry będą te same co na X360 ale ładniejsze,
a sama konsola popadnie w zapomnienie. A mogłem kupić Ps3...

oczywiście nadal lepiej jest kupić X360 dla tej (i innych) gier. Wiadomo, lepsza optymalizacja, cena sprzętu niższa, ale chodzą po świecie ludzie, którzy wolą wydać parę tysięcy zł więcej na upgrade PC...takich ludzi nazywamy idiotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"którzy wolą wydać parę tysięcy zł więcej na upgrade PC...takich ludzi nazywamy idiotami :)"
_________________________________________________________________________
A ja nazywam takich jak ty idiotami - wydajesz dwa lub trzy razy tyle za grę na konsolę, niż ja za identyczną na PC. Jeden przykład - F.E.A.R. - kup na swoje lśniące jak świnia po deszczu PS3 tę grę za 250PLN, a ja będę się z Ciebie śmiać, bo mam to za 49PLN...

Weź chłopie się nie odzywaj, bo razem z killer18 gadacie takie bzdury, że się żółć przelewa!

A wracając do tematu - Games for Windows i PGR4 jak najbardziej do siebie pasują. Karty z DX10 i Visty świetnie się przedają, a ja z chęcią pogram w ten klon Gran Turismo na swoim he PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:27, TNukem napisał:

Jeden przykład - F.E.A.R. - kup na swoje lśniące jak świnia po deszczu
PS3 tę grę za 250PLN, a ja będę się z Ciebie śmiać, bo mam to za 49PLN...

w multiplatformowe gry gram na PC, bo płacę za nie 0 zł

Dnia 07.08.2007 o 14:27, TNukem napisał:

A wracając do tematu - Games for Windows i PGR4 jak najbardziej do siebie pasują. Karty z DX10
i Visty świetnie się przedają, a ja z chęcią pogram w ten klon Gran Turismo na swoim he PC
:)

PGR nie jest klonem GT, pomyłka. Bliżej mu do TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty kórwa frajerze cos ci nie pasuje!!! TNukem!! wogóle co to za nick jakis pojebany jak ty sam, jak cie kórwa nie stac na PS3 to nie kupuj wiesniaku!!! moge olac twojego PC złom pierdolony który trzeba cały czas ulepszac zeby za duzo nie odstawał od konsol buahahah zło jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TNukem Ja wydam z gram nawet na Ps3 bierzmy te 4000zł tylko że gry na konsole trzymają się cen i ja wyjdę i tak na swoje jak bym sprzedawał a gry z pieca zaraz będą w extra klasyce lub nie ale i tak stanieją do 20zł lub mniej i ty obrywasz po kieszeni nie licząc władowanej kasy na modernizację Pieca.

Musisz też doliczyć tą trzyletnią modernizacje pieca by w coś grać na najwyższych detalach a ja na takich samych bez modernizacji będę mykał przez 7-8 lat :P I wychodzi na to że ty wydasz przez te siedem lat z jakieś 7500 tys nie licząc szybko taniejących gier. Jak się spojrzy na Gry z Ps2 to praktycznie wszystkie lepsze gry trzymają się stałych cen w sprzedaży używanych :P

I to ty wychodzisz na głópka wciskając mi tu coś z kosztami że Pc będzie tańszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:51, killer18 napisał:

Ty kórwa frajerze cos ci nie pasuje!!! TNukem!! wogóle co to za nick jakis pojebany jak ty
sam, jak cie kórwa nie stac na PS3 to nie kupuj wiesniaku!!! moge olac twojego PC złom pierdolony
który trzeba cały czas ulepszac zeby za duzo nie odstawał od konsol buahahah zło jak cholera


Trochę kultury. A tak przyokazji to pecety przewyższają już konsole możliwosciami i nie piernicz że trzeba wydac fortune na pieca zeby se pograc w najnowsze tytuły. PS3+HDTV= około 5000zł +jeszcze z 500zł na 2 gry a za 5000zł to mozna kompa marzenie mieć i za gry 100zl placić (albo nic jak kto woli; piractwa nie popieram). NIe to ze jestem fanboy pieca bo konsole chcialbym miec zeby se w GT pograc, alee tak sprawa wyglada. A co do PGR 4 to mam nadzieje ze MIKROzmorze cos na mozg padnie i zgadza sie wydac gre na pieca. Narazie pozostaje granie w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować