Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire w serii Platynowa Kolekcja!

66 postów w tym temacie

Ponad pół roku i proszę już jest w platynie :) Coraz więcej nowych świetnych gierek w tanich seriach a komp nie nadąża. Już nawet te tanie gry ledwo co chodzą. Ale Jade Empire pójdzie jeszcze ze wszystkimi bajerami bo ma małe wymogi JE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:07, heyboy napisał:

No, no, no. Medieval II, Jade Empire. Może następny będzie Gothic 3?

No bo będzie Gothic 3 już to od dawana można się dowiedzieć z różnych czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No WoW! Jakbyśmy nie wiedzieli, że będzie jeszcze Gothic 3 albo DoW ZK. Tylko CDP oszukuje, podaje w piśmie 4 gry, a wydaje tylko 3. Tak się często im już zdarza. Chłyt marketingowy, czy przypadkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym trzecim tytułem będzie złota edycja DoWa, jednak ze wszystkim będzie trzeba poczekać prawdopodobnie do jutra... Jade Empire kupię jeśli do Platynowej Kolekcji nie trafi DoW, gdyż za taką cenę sądzę, że warto tą grę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem już kilka miesięcy temu winter assault w extra klasyce w jakimś czasopiśmie i ciągle nie ma. To im się niestety zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy, tym bardziejj iz jest to naprawde dobra gra. Posiadam wydanie premierowe i w najmniejszym stopniu nie zaluje wydanych na nie pieniazkow. Jezeli ktos lubi RPG polecam po tysiackroc uzupelnic kolekcje i nawet fakt iz jest to bardziej action niz RPG w niczym nie umniejsza wartosci tego tytulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ale szybko! Ja akurat załapałem się na promocję JE za pół ceny i kupiłem za pięć dych, ale gdyby nie to, nie wahał bym się i kupił od razu! Szkoda tylko, że Supreme Commander nie wyjdzie, a jeśli to co mówi kolega przede mną jest prawdą, to złota edycja Down of War jest na moim celowniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć trochę :P
Zanim dadzą reklamę do druku zanim to się wszystko wydrukuje itp potrwać to może ok .2 tyg. W ciągu tych 2 tyg. może się wiele zmienić np; dystrybutor nie zgodził się lub się wycofał z oferty. No i potem tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować