Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire w serii Platynowa Kolekcja!

66 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 14:01, Carl92 napisał:

Możesz pomyśleć trochę :P
Zanim dadzą reklamę do druku zanim to się wszystko wydrukuje itp potrwać to może ok .2 tyg.
W ciągu tych 2 tyg. może się wiele zmienić np; dystrybutor nie zgodził się lub się wycofał
z oferty. No i potem tak bywa.

Tylko trzeba podpisać umowę, a potem dawać reklamy do druku. Nie ma wyjścia, nie można ludzi wprowadzać w błąd, bo tracą zaufanie do takiej firmy. A po podpisaniu umowy, mogą im już naskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:08, Toshiro M napisał:

No nie a ja kupiłem JADE EMPIRE tydzień temu.I gdzie tu jest sprawiedliwość ?

Heh, już było to parę razy omawiane przy takich sytuacjach.
NIE kupuj gier z CDP 6 miesięcy po ich premierze, bo się okaże że dzień później trafią do platyny, a ty przepłacisz o 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu - ta gra dopiero co trafiła do sprzedaży! Widać, że nie sprzedaje się już tak dobrze, jak na poczatku i CDP musi, po prostu musi tą grę upchnąć taniej. :\ Poza nią do sprzedaży w Platynie trafi Medieval II, Gothic 3 i Warhammer 40k: Down of War wraz z dodatkami Winter Assault i Dark Crusade - i ten ostatni tytuł naprawdę opłaca się nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w ta gre na XBOX''ie i moim zdaniem ta gra jest strasznie uboga. Grafika moze i fajna, ale otoczenie jest strasznie ubogie. Pogaduchy tez strasznie słabe, liniowośćna maxa. Słabizna...nie wiem czemu tak ludzie lubia ta gre:) Gra nie jest warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:08, Carl92 napisał:

> No, no, no. Medieval II, Jade Empire. Może następny będzie Gothic 3?
No bo będzie Gothic 3 już to od dawana można się dowiedzieć z różnych czasopism.


Tyle, że nie każdy kupuje czasopisma i nie zawsze to co w czasopismach piszą się sprawdza, co już ktoś wyżej słusznie napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:56, heyboy napisał:

> > No, no, no. Medieval II, Jade Empire. Może następny będzie Gothic 3?
> No bo będzie Gothic 3 już to od dawana można się dowiedzieć z różnych czasopism.

Tyle, że nie każdy kupuje czasopisma i nie zawsze to co w czasopismach piszą się sprawdza,
co już ktoś wyżej słusznie napisał...


Z tym że to "dowiedzenie się", to tak naprawdę reklamy rozesłane do magazynów chociażby przez CDP, więc jeżeli coś się nie sprawdza, to już jest tylko i wyłącznie ich wina, a nie magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co teraz będzie? Wszystkie tytuły są już znane, ale na gram.pl i tak będą się z nami bawić w "dajemy Gothica 3 - niespodzianka!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Wam to... Szanowna ekipo CDProjekt... ja Wam kiedyś nakopię. Wiecie jakie to wkurzające jak się człowiek wykosztuje na grę tuż po premierze, a kilka miesięcy później ta sama gra wychodzi w Platynie za 1/3 ceny? Kurka, wydłużcie trochę ten czas albo co :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować