Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 dołącza do kolektywu gram.pl!

52 postów w tym temacie

Mądry Polak po szkodzie, jak będę miał czas to pogrzebie przy CSS-ie i więcej niebieskiego dam :) No cóż nie jest to jakieś wielkie kompendium bo to strona o grze która dopiero nadchodzi, co do SC1 mam pewien pomysł dzięki któremu można by zaoszczędzić na czasie ale to się jeszcze zobaczy bo pomysł jest dość "odważny" że tak napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciej, szybciej, szybciej. Ja już nakręcony chodze a oni mi tylko screeny pokazują. Ja chcę STARCRAFTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę stanąć w obronie Koreańczyków. Mówmy o Korei Południowej, kraju cywilizowanym i demokratycznym, tam odbywają się turnieje z tego co mi wiadomo, tam był WWI zorganizowany przez Blizzard.
Na nieszczęście Korei Północnej rządzonej totalitarnie przez Kim Jong-Ila tam dzieją się większe okropności. On zabrania im korzystania z jakichkolwiek dóbr, nie mogą czytać zagranicznych gazet, nie mogą się kontaktować z ludźmi poza swoim terenem, także pewnie nie wiedzą że istnieje StarCraft i firma Blizzard :D Ale już tak na poważnie to tak czy siak będą grać czy to w dwójkę czy to w pierwszą część do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo grafiki, którą tutaj wytykano, oraz reklamy innego serwisu o StarCrafcie :) -

Jestem grafikiem, i mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością że starcraft2.gram.pl jest przygotowane bardzo profesjonalnie. Ja sam sprawdzałem działanie strony pod różnymi monitorami :) (sorry Modest, że ci o tym nie mówiłem ^^) Pod wszystkimi działała bez zarzutu i była bardzo czytelna. Mowa była o ramkach, tekście i logu :)

Ramki - Naprawdę nie widzę, żeby zlewały się z tłem :)
Tekst - Czcionka jest bardzo dobrze dobrana i co najważniejsze... CZYTELNA. Nie jestem też zdania, że czcionka użyta w nagłówkach jest złota ;-) To bardziej lekko przyciemniony pomarańcz :)
Logo - Przykro mi... ale jeśli niektórzy nie rozpoznają TOPU od Loga to bardzo przepraszam... nie nasza wina...
Logo które widnieje na górze strony zostało stworzone przez Blizzarda :) Grafik, który tworzył Layout (pozdro Matte!) dorobił tylko "gram.pl" i wyszło mu to przyzwoicie :)
Top - tutaj muszę się zgodzić :-) "brudu" jest zbyt dużo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:21, SSj2- napisał:

) (sorry Modest, że ci o tym nie mówiłem ^^)
Top - tutaj muszę się zgodzić :-) "brudu" jest zbyt dużo ;-)


Ładnie to tak spiskować przeciw redakcji :p ? Na dobre czy na złe, musisz pisać że wszystko jest idealne, trzeba być lojalnym wobec swoich koalicjantów, bierzmy przykład z wybrańców narodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia...

Przepraszam, ale biorąc pod uwagę ból mojej głowy, mogłem stwierdzić że majaczyłem odnośnie wyglądu Topu. Cała strona wygląda idealnie! KOOOOALIIIICJA! :P

(teraz dobrze? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem czemu ale jakoś tak StarCraft mnie nie urzeka...Może jak pogram kiedyś w 2 część to sie zmieni....Moim zdaniem złota czcionka nie jest zapiękna ale jak ja zmienią na niebieską to dopiero będzie dup*....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować