Zaloguj się, aby obserwować  
IceTower

Max Payne 1 - spolszczenie

7 postów w tym temacie

A czy ta gra przypadkiem nie wyszła po polsku? To dziwne, ponieważ grałem ją po polsku... Najlepiej zamów sobie Max Payne z Wirtusa, Playa czy innego internetowego sklepu (pamiętaj: wersja PL) albo ze sklepu z Twojego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:29, IceTower napisał:

Proszę o podesłanie linka ze spolszczeniem do Max Payne 1. Albo wysłać spolsczenie na maila.
***@**.**..pomocy!!!

Gra wyszła na terenie Polski już zlokalizowana.
Piracka wersja?
Ucz się języków obcych,albo przestań kraść. Najlepiej zastosuj się do obu porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:34, Darkstar181 napisał:

> Proszę o podesłanie linka ze spolszczeniem do Max Payne 1. Albo wysłać spolsczenie na
maila.
> ***@**.**..pomocy!!!
Gra wyszła na terenie Polski już zlokalizowana.
Piracka wersja?
Ucz się języków obcych,albo przestań kraść. Najlepiej zastosuj się do obu porad.


Nie musi to być pirat, mógł kupić po angielsku. JA tak zriobiłem z PoP:T2T :P
A w sumei nie warto szukać spolszczenia, ;epiej sobie kup w KK Max''a 1 w komplecie z 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:34, Darkstar181 napisał:

> Proszę o podesłanie linka ze spolszczeniem do Max Payne 1. Albo wysłać spolsczenie na
maila.
> ***@**.**..pomocy!!!
Gra wyszła na terenie Polski już zlokalizowana.
Piracka wersja?
Ucz się języków obcych,albo przestań kraść. Najlepiej zastosuj się do obu porad.


Nieładnie tak oskarżać bez wystarczających dowodów. Mimo iż moja znajomość języka angielskiego jest na wysokim poziomie ja także wole grać w gry zlokalizowane, no chyba że jest to kich pokroju FC. Ponadto Polacy posiadają już tyle rodziny i znajomych w np Angli że bardzo popularne stało się wysyłanie gier z Angli do Polski. To by tłumaczyło dlaczego autor tematu moze mieć wercje angielską. Oczywiście możesz mieć rację z zarzutami, choćz drugiej strony możesz wogóle nie mieć racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:29, IceTower napisał:

Proszę o podesłanie linka ze spolszczeniem do Max Payne 1. Albo wysłać spolsczenie na maila.
***@**.**..pomocy!!!

A ja ci podeślę nawet dwa linki: www.superseller.pl, albo www.ling.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyszla w pelnej polskiej wersji jezykowej. Jest juz kilka tematow o grze Max Payne, wobec tego watek zamykam.

UPDATE
Nie mam zadnych watpliwosci, ze IceTower ma piracka wersje gry. Poprzednim razem wyjatkowo zamiast degrada za piractwo dalem temu uzytkownikowi degrad -2, ale widze, ze nie porzucil on swojej dzialalnosci. Dlatego tym razem BAN. A jakby ktos mial watpliwosci co do mojej dezycji - odsylam do poprzedniego wykroczenia:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20608&pid=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować