Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Tak więc jeszcze w tym roku ujrzymy znakomitą grę z Xboxa 360, Gears of War w akcji na pecetach.
Szukałem podobnego tematu, znalzłem jednak tylko zapowiedź tej gry oraz Viva Pinata na PC oraz jakieś topiki o grze na xbox 360.

Tak więc gra ma ukazać się jesienią i będzie działała pod Windows XP, więc nie bedzie trzeba przerzucać sięna Vistę. Gra nie będzie wykorzystywać DirectX 10.
Dla niewtajemniczonych, jest to strzelanka TPP. Wcielamy się w komandosa który walczy z tajemniczą szarańczą która wybija ludność. Nie jesteśmy jakimś wielkim Rambo więc nie będzie tak że wytrzymamy całą serię na klatę. Pomagać nam mają nasi kompani z dryżyny Delta.

Wersja na PC będzie 20% dłuższa niż na Xpudle, zawierać będzie5 nowych aktów które przedłużą rozgrywkę oraz wyjaśniąco nieco. Będzie też chyba tryb co-op co lubię :)
Także tryb multi będzie bardziej rozbudowany niż na konsoli. Wprowadzony zostanie nowy tryb King of The Hill oraz 3 nowe mapy.

Nie miałem okazji zagrać w grę na xboxie, ale skoro tam króluje, to ciekawe co bedzie na PC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma być podwyższona rozdzielczość
ma być nowy tryb multi
ma być wydłużona gra o 20%, czyli jakieś 2 godziny, bo GoW jest tytułem, który można ukończyć w 6-8 godzin
preferowany kontroler: pad, chociaż Epic stara się, aby klawa i myszą również dobrze się grało, ale jak powiedział CliffyB - bez pada ani rusz.

Nie wiele tych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu patrzyłem na GoW jako na brata Lost Planet (oczywiście nie nie grałem w żadną z nich na Xboxie) i po zagraniu w demo LP stwierdziłem, że rozgrywka zbyt prosta choć nadal rozrywkowa.

Dziś przeczytałem słów kilkoro o GoW w CDA i chyba powoli przekonuję się do tego tytułu - jeśli dobrze myślę to jest to trochę prostsze GRAW (i znów nie grałem w wersję na Xpudło ale wiem, że tam jest to strzelanka TPP z elementami taktycznymi a nie gra taktyczna gdzie ginie się po jednym strzale... prawie).

Najlepszą informacją jest to, że nie ma tu wymogu posiadania badziewnej Visty co oznacza, że GoW ma duże szanse na wyciągnięcie kasy z mojego portfela. O ile dotrwam do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:41, Grz3chu napisał:

Nie wiele tych zmian.

Taaak. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę to, że najczęściej konwersja jest grą dwa razy dłuższą i dwa razy ładniejszą.

Do zmian trzeba też dorzucić ulepszony silnik graficzny.

Tak na marginesie to wydawało mi się, że gry na Xbox 360 szaleją w rozdzielczości HD... na PC ma być jeszcze większa.

Zastanawia mnie co takiego jest w starowaniu, że "bez pada ani rusz"? Dwa analogi są potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach
Między Lost Planet a GoW jest taka różnica że w Lp cały czas biegamy i strzealmy, a w Gow cały czas trzeba chować sie cały czas chować za zasłonami. Pza tym GoW ma świetny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, są już znane wymagania sprzętowe ?
Mój komputer to:

Pentium 4 2,80 GhZ
2 GB RAM''u ( 400 MhZ )
Radeon X1600 256 MB

Chyba mi nie pójdzie, mam nadzieję, żę pogram przynajmniej na low :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł ( to chyba wina wakacji ... ), na pewno odżyje przed premierą GoW.
Dorzucę parę screenów.

PS: Mam prośbę, jeżeli ktoś pozna oficjalne wymagania sprzętowe, to niech się nimi podzieli. Z góry dzięki !

20070830214738

20070830214757

20070830214805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:52, jaki of blade napisał:

Taka ciekawostka, podobno przy trybie multi pomagali polscy ludzie z people can fly.

Ludzie z People Can Fly pomagali przy przenoszeniu GOW na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:53, Lucas 005 napisał:

> Taka ciekawostka, podobno przy trybie multi pomagali polscy ludzie z people can fly.
>
Ludzie z People Can Fly pomagali przy przenoszeniu GOW na PC :)


People Can Fly przeniosla GoW na PC a ludzie z Epic pomagali :)

Ale nie o tym chcialem pisac...Dostepny jest juz Pre-order w Ult*mie. 79.90

Chcialem sie zapytac jak to bedzie z multi GoW''a...Trzeba bedzie placic zeby pograc online? Pytam o multi PC-PC a nie PC-Xbox (choc ta gra w sumie tego nie bedzie obslugiwac)
(Windows LIVE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:03, dynio11 napisał:

Z niecierpliwością czekam na tą grę.Co do wymagań, to będą na bank podobne do wymagań najnowszego
UT.

A może i nawet mniejsze :)
Adrian Chmielarz w wywiadzie dla CDA powiedział że gra odpali nawet na komputerze za 700 zł z marketu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:05, NuGGet napisał:

> Z niecierpliwością czekam na tą grę.Co do wymagań, to będą na bank podobne do wymagań
najnowszego
> UT.
A może i nawet mniejsze :)
Adrian Chmielarz w wywiadzie dla CDA powiedział że gra odpali nawet na komputerze za 700 zł
z marketu :P


odpalic to sie odpali....Menu gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gametraliers.com zaprezentowano dwa bardzo interesujące gameplaye z Gears of war PC na konfiguracji C2D 2,4GHz, 2 GB ramu ,GF 8600 GT i Windowsie Vista.

Trailer 1 "Corpser Gameplay"
Wersja normalna -> http://www.gametrailers.com/player/27257.html
Wersja HD -> http://www.gametrailers.com/player/27256.html?type=

Trailer 2 "Chainsaw Gameplay"
Wersja normalna -> http://www.gametrailers.com/player/27265.html
Wersja HD -> http://www.gametrailers.com/player/27264.html?type=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:15, ja33no napisał:

Mam pytanko, są już znane wymagania sprzętowe ?
Mój komputer to:

Pentium 4 2,80 GhZ
2 GB RAM''u ( 400 MhZ )
Radeon X1600 256 MB

Chyba mi nie pójdzie, mam nadzieję, żę pogram przynajmniej na low :/.


Pójdzie, ja mam pentium 4 1,8ghz radeon 9550 i 1280mb ram i mysle ze mi pojdzie. male beda wymagania zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje z forum Epic Games:

MINIMUM REQUIREMENTS
OS: Windows XP SP2 / Windows Vista
Processor: 2.0 GHz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
RAM: 512MB
Hard Drive: 6.5GB
Video Card: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent
Other: Supported videocards: nVidia GeForce 3 series or better, excluding GeForce 4MX model
series, ATI Radeon9500 series or better, keyboard, mouse

RECOMMENDED REQUIREMENTS
OS: Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700+
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE Gold Subscription

Proszę bardzo :) Wymagania nie są duże, może nawet na całkowitym minimum ja bym na swoim kompie pograł :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:25, kedzior141 napisał:

Pójdzie, ja mam pentium 4 1,8ghz radeon 9550 i 1280mb ram i mysle ze mi pojdzie. male beda
wymagania zobaczysz.

Myśleć to sobie możesz... Ja mam Athlona 2800+ 64, Radka 9600 z 256 i giga ramu i taki pewien, że mi GoW ruszy, nie jestem. Ba, sądzę że mi kompa zjara podczas intra ;p No nic, ale nadzieją żyć można.

@NuGGet

LoL oO ? Nigdzie nie widziałem takich małych wymagań GoW'a. Nie no, w takim razie ruszy mi bez problemu ^^ Ale zatkało mnie nieziemsko. Thx brat za info ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować