Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 17:23, Meykan napisał:

Ach jednak ten mój Geforce 6600 uniesie wszystkie jak dotąd gry na najniższych ale ważne że
ruszy.

Na najniższych detalach to nie ma chyba co grać. GoW na najniższych ustawieniach pewnie będzie wyglądało gorzej niż takie np. Return to Castle Wolfenstein w najwyższych a przecież, żeby pograć w Wolfa na max detalach wystarczył GF 3. Na Twoim też miejscu spróbowałbym podkręcić tą kartę tak żeby uzyskać na niej wydajność GeForca 6600GT. Podobno w wielu modelach GF 6600 było to możliwe. Zysk wydajności wtedy byś miał dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 23:43, dave03 napisał:

Na Twoim też miejscu spróbowałbym podkręcić
tą kartę tak żeby uzyskać na niej wydajność GeForca 6600GT. Podobno w wielu modelach GF 6600
było to możliwe. Zysk wydajności wtedy byś miał dość spory.


a to nie chodzilo raczej o odblokowywanie potokow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie rozumiem takich postów. Chcesz się pochwalić sprzętem czy jak? - Oczywiście, że będzie Ci na high śmigać, nie ma innej możliwości...

Sam mam podobną konfiguracje +2GB RAM - i gra śmiga pięknie. Zresztą ten engine jest genialny, nawet na najsłabszej zalecanej konfiguracji wygląda nadzwyczaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wystarczy że grałęm na X360 (niestety tylko ok godziny) i wywarłą na mnie ogromne wrażenie dlatego czekam aż dorwe w swoje ręce wersje pc (i mam nadzieje że będzie działać przynajmnie tak dobrze jak UT III)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wg mnie gra nie zrobi na tobie takiego samego wrażenia jak na wersji iksowej. Czemu? Prawdopodobnie będziesz grał kombinacją myszka+klawiatura. Co z tego? Gra jest całkowicie przystosowana do pada i przy konwersji za dużo w tej sprawie się ponoć nie zmieniło, a i wibracji przy piłowaniu przeciwnika nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wibracja to zbędny bajer, a to dostosowanie do pada zakrawa o żart - nic w celowaniu nie zastąpi myszki i szybkości reakcji jaką za jej pomocą można uzyskać. Ja już teraz wiem, [ po pograniu troche na multi ] że gdyby twórcy zdecydowali się na na cross - platform play - konsolowcy zaczeli by płakać, że im myszek brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne grałem na Xie ostatnio, teraz gram na mysz + klawa i na drugiej opcji gra się dużo lepiej. PO co mi wibracje ? Będę potrzebował wibracji to to kupię sobie komórkę z wibracjami, nie mam 5 lat. Poza tym jak napisał RaZZiel zbędny bajer, a sam pad nigdy nie będzie szybszy od myszki. Kolejna sprawa na mojej konfiguracji gra chodzi na 1280x1024 totalny max, czasem przycina. Wina za mało ramu, sama Vista zżera 800MB. Później wrzucę parę skrinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kilka osób ma już GoW PC :)
Czy ktoś mógłby, jakiego kompa trzeba mieć żeby gra działała na całkowitym minimum "jako tako"?
Bo jestem w stanie wytrzymać to jeśli gra będzie się przycinała, byle dało się grać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:42, ^RaZZieL^ napisał:

Ta wibracja to zbędny bajer, a to dostosowanie do pada zakrawa o żart - nic w celowaniu nie
zastąpi myszki i szybkości reakcji jaką za jej pomocą można uzyskać. Ja już teraz wiem, [ po
pograniu troche na multi ] że gdyby twórcy zdecydowali się na na cross - platform play - konsolowcy
zaczeli by płakać, że im myszek brakuje ;)

nie badz taki hop do przodu bo jeszcze pewnie sie bys zdziwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:30, Mateusz9214 napisał:

nie badz taki hop do przodu bo jeszcze pewnie sie bys zdziwil...

To jednak racja zę precyzją to pad nie grzeszy. Gdyby multi było cross platformowe to posiadaczom konsol cięzej by było odpowiednio wymierzyć (o ile pamietam to wercja konsolowa ma wycięte mi. drganie celownika w snajperce aby ułatwić headshoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalne minimum ? Hmm procek +2Ghz, 1GB ramu i GeForce 6800 bądź odpowiednik Radeon''a. Jedyne co mogę powiedzieć to, że gra miażdży. Gra wpadła mi w ręce o 15, sama instalacja trwała 40 minut, dziwne. Najpierw install później przez 10 min robiło się "Decompressing Files", no nic jakoś przeżyłem. Na początku mamy dwie opcje wyboru trening albo od razu rzucamy się w wir walki, wybrałem tą drugą i skończyło się na tym, że jak zacząłem grać o 16 to skończyłem o 21.25. :P Gra przypomina coś w stylu Freedom Fighters tyle, że 100 razy lepsze. Na ten moment jestem w III akcie (las (myślałem, że działamy tylko w mieście), pada deszcz, grafika przepiękna (ten HDR mmm)). Ogólnie rzecz biorąc gra jest wypasiona na maxa. A teraz to co Tygrysy lubią najbardziej, skriny :D

20071108213022

20071108213046

20071108213100

20071108213119

20071108213146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next:

EDIT:

Ups dwa razy ten sam skrin, sorry. Pamiętajcie tylko, że skriny to zaledwie 1/10 tego co się dzieje na ekranie, trudno to opisać ale o niebo jest lepszy GoW na pieca niż X'a.

20071108213313

20071108213340

20071108213352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:34, oOreVenOo napisał:

Next:

EDIT:

Ups dwa razy ten sam skrin, sorry. Pamiętajcie tylko, że skriny to zaledwie 1/10 tego co się
dzieje na ekranie, trudno to opisać ale o niebo jest lepszy GoW na pieca niż X''a.

Grafika taka sobie...

Będzie jakieś demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:15, mesiu59 napisał:

Grafika taka sobie...

Będzie jakieś demo?


GRAFIKA TAKA SOBIE ????
Sora ale gra naprafdę fajnie wygląda ( i mówi to facet przeczulony na punkcie grafiki ) zaręczam ci gra wygląda na pewno lepiej w akcji.
A demo powwinno być gdzieś tak w połowie listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie ? Na skrinach jest bardzo taka sobie. Powiem jedno, wczoraj w III akcie zszedłem pod ziemię, jakieś tam misje itp. To jak był zbudowany kompleks jaskiń, podwodne strumyki, stalaktyty, stalagmity to pała mała. IMO Crysis pod niektórymi względami graficznymi kryje się przy tym. Grafika jest prze piękna, skriny nigdy tego nie odzwierciedlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować