Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Już za całkiem niedługi czas przyjdzie mi w końcu pograć w GoW i w końcu się przekonam czym to tak naprawdę Ci konsolowcy sie tak podniecają :P Jedno co na razie mi się podoba iż jest coś w podobie Kill.Switch`a który mi przypadł do gustu :) chowanie się za różnorakimi osłonami i strzelanie na oślep hihi coś fajnego ;D można sie wczuć w rolę rambo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:49, Laki.men napisał:

ciekawe czy sprzedaż pobije Wiedźmina w sklepie gram.pl :D

Na to bym raczej nie liczył. Co jak co, ale Gears of War można porównać z innymi tytułami bardzo dobrych gier, które nie są sprzedawane w dużej ilości w sklepie gram.pl. Wiedźmin jednak to wiadomo.. według mnie każdy szanujący siebie gracz w Polsce powinien go mieć w swojej kolekcji. Zauważ, że z Gears of War tak nie jest. Kupią ją jedynie fani FPS-ów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ALE WERSJA NA PC JEST DO BANIIII !!!!!

Otóż wyobraźcie sobie, że byłem gdzieś pod koniec gry. W grze jest system checkpointów i co jakiś czas gra się sama zapisuje. No więc byłem na końcu IV Aktu i musiałem wyłączyć grę, a żadnego checkpointa na tym poziomie nie miałem. Potem chcę wrócić z powrotem do gry, daje Continue i pojawia mi sie komunikat, że żadnego checkpointa jeszcze nie zdobyłem. Już się zdenerwowałęm, ale cóż no to muszę jeszcze raz przechodzić ten akt...NIC Z TEGO !
Mam możliwość TYLKO rozpoczęcia gry od POCZĄTKU lub od V aktu, który jest dodatkowym w ersji na PC (??????????).

Super nie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:59, Grz3chu napisał:

OMG ALE WERSJA NA PC JEST DO BANIIII !!!!!

Otóż wyobraźcie sobie, że byłem gdzieś pod koniec gry. W grze jest system checkpointów i co
jakiś czas gra się sama zapisuje. No więc byłem na końcu IV Aktu i musiałem wyłączyć grę, a
żadnego checkpointa na tym poziomie nie miałem. Potem chcę wrócić z powrotem do gry, daje Continue
i pojawia mi sie komunikat, że żadnego checkpointa jeszcze nie zdobyłem. Już się zdenerwowałęm,
ale cóż no to muszę jeszcze raz przechodzić ten akt...NIC Z TEGO !
Mam możliwość TYLKO rozpoczęcia gry od POCZĄTKU lub od V aktu, który jest dodatkowym w ersji
na PC (??????????).

Super nie ? :/


To ,że jest system checkpointów i miałeś zapisu gry nie oznacza ,że możesz od razu pisać ,że gra jest do bani ,człowieku zastanów sie trochę nikt nie napisał, nie powiedział ,że gra będzie prościutka i będziesz mógł zrobić zapis w każdym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:56, kuko7 napisał:

> ciekawe czy sprzedaż pobije Wiedźmina w sklepie gram.pl :D
Na to bym raczej nie liczył. Co jak co, ale Gears of War można porównać z innymi tytułami bardzo
dobrych gier, które nie są sprzedawane w dużej ilości w sklepie gram.pl. Wiedźmin jednak to
wiadomo.. według mnie każdy szanujący siebie gracz w Polsce powinien go mieć w swojej kolekcji.
Zauważ, że z Gears of War tak nie jest. Kupią ją jedynie fani FPS-ów. :)

Nie był bym tego taki pewny :P Ja nie obcuje cały czas z FPS''ami, a chętnie zakupię sobie GoW''a na gwiazdkę :) Myślę że takich jak ja jest więcej, bo Girsy są po prostu grą dobrą. Ja kupie na pewno po części z ciekawości, a trochę z chęci pomłócenia ze spluwy :P A jak to będzie się wszystko przedstawiać Na PieCyku, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:33, slawekw13 napisał:

Mój komp:
Intel Pentium 4 2.66 GHz
ATI Radeon x800GTO
RAM 512 ale zaraz kupuje 1 albo 2 GB


jak będzie na tym chodzić gra bo nie znalazłem wymagań...


U mnie na AMD Athlon 64 2800+ 1,5 GB RAM i X800 GTO w rozdzialce 800x600 i przy wszystkich ustawieniach na medium śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:55, Grz3chu napisał:

http://tinyurl.com/yoetg5 - pierwsza polska recenzja hehehe :P


No i co dalej ??... Premiery w Polsce nadal nie ma, a wszyscy dawno już GoW pokończyli i wypisują jakieś dziwne recenzje...

Gdzie ten GoW ?? Długo mam jeszcze czekać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:02, Nikoos napisał:

> http://tinyurl.com/yoetg5 - pierwsza polska recenzja hehehe :P

No i co dalej ??... Premiery w Polsce nadal nie ma, a wszyscy dawno już GoW pokończyli i wypisują
jakieś dziwne recenzje...

Gdzie ten GoW ?? Długo mam jeszcze czekać ??

w USA jest od 9 listopada, możesz kupić na ebayu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:07, Grz3chu napisał:

w USA jest od 9 listopada, możesz kupić na ebayu :)


A to żeś zabłysnął cwaniaczq... Na torrentach też pewnie jest od 09.11 i w dodatku płacić nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówił ktoś w pre-orderze EK lub podstawową ? Jak tak to mam prośbe , gdy dostanie maila o potwierdzenie zamówienia to niech tu napisze ;] Mam dosyć patrzenia co chwile na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, do ludzi którzy śledzą karierę GoW-a na świecie. Mianowicie jestem szczęśliwym posiadaczem owej gierki ( panie chwal braci wyjeżdżających za granice ), podczas próby instalacji mam spory problem. Przez cały kreator przechodze bez problemów jednak jak gra ma się już zainstalować to wyskakuje komunikat o błędzie, "error 1603". Nie bardzo orientuje się o co chodzi i prosiłbym o pomoc. Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj CDP coś szybko nie wyda tej gry, na pewno nie przed pierwszym patchem a o nim nawet nie słychać :/
Szkoda, coś czuje przełożenie premiery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:56, TigerXP napisał:

Mam małe pytanko, do ludzi którzy śledzą karierę GoW-a na świecie. Mianowicie jestem szczęśliwym
posiadaczem owej gierki ( panie chwal braci wyjeżdżających za granice ), podczas próby instalacji
mam spory problem. Przez cały kreator przechodze bez problemów jednak jak gra ma się już zainstalować
to wyskakuje komunikat o błędzie, "error 1603". Nie bardzo orientuje się o co chodzi i prosiłbym
o pomoc. Z góry THX

Czytałem na jakimś forum, że to problem pirackich wersji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 00:25, mesiu59 napisał:

Czytałem na jakimś forum, że to problem pirackich wersji :>


Mogę Cię zapewnić, że to nie są tylko problemy pirackich wersji. Sam widziałem jak oryginalna wersja wywala :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem ten zostałrozwiązany. Chodziło o to że pomimo zmiany dysku do instalacji GoW upiera się żeby rozpakować pliki najpierw na C a dopiero potem zainstalowac gre na D. Nie wpominam już o tym że gra wymaga SP2 do działania. Ja oczywiście nie toleruje service packów, wiec go nie miałem. Po ściągnieciu owego SP odpalam gre o jestem zadowolony że gra się odpaliła, zadowolenie trwało całe 10 sekund, po zakończeniu filmiku z logiem Epic Games gra wywala na pulpit. Podobno to też problem z pirackimi wersjami. Czytałem że u wielu piraty chodzą bez problemu, mi oryginał nie chodzi wogóle. Totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem swoje gearsy i musze powiedziec ze na moim sprzecie nie da sie grac.Gra jest niegrywalna kompletnie,slideshow.Mam Athlona 64bit 3000+ ,1GB Ramu ,Radeon x1300 ICeQ 256 mb.Jesli ktos ma podobny sprzet ,zastanawia sie nad kupnem albo powiedzmy demo UT3 mu chodzilo i napalil sie na Gearsy -odradzam.Nie pogra sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kartę grafiki mam inną (GF 7300 GT 256mb) i gra hula mi w full-detalach !
No i nie miałem żadnego z wymienionych przez Was problemów z grą. Konwersja idealna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować