Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

czy ktos ma tez ten problem?:

krew jest jakas dziwna. ma obramowanie czerwone a w srodku jest czarna. chyba powinno byc na odwrot. mam brutalnosc wlaczona i jak tne pila jakiegos stwora to krew z animacji jest czerwona a jak srtrzelam albo do mnei strzelaja tojest czarna w sumie.

czy to jest problem tego ze nie ma patcha jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 02:11, theptrk napisał:

czy ktos ma tez ten problem?:

krew jest jakas dziwna. ma obramowanie czerwone a w srodku jest czarna. chyba powinno byc na
odwrot. mam brutalnosc wlaczona i jak tne pila jakiegos stwora to krew z animacji jest czerwona
a jak srtrzelam albo do mnei strzelaja tojest czarna w sumie.

czy to jest problem tego ze nie ma patcha jeszcze?


to nie jest błąd z tego co wiem (nie grałem) tylko tak powinno być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie tak że jak wam na początku włącza się GoW to wyskakuje okno jakie macie sterowniki zainstalować. No i jak zainstalowałem te sterowniki i włączyłem grę ponownie to nadal mi to wyskakuje to ono z tymi samymi sterownikami które juz zainstalowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co zrobić aby zapisywało mi stany gry. KIedy wchodze do zarejstrowanego profilu i sie lacze wyskakuje mi ze nie moze polaczyc z Livem. CAly proces rejstracji przebiegl pomyslenie lecz teraz gra nie moze pobrac prfilu gracza z Liva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew niekiedy faktycznie wygląda dziwnie, ale taki już jej urok :P

Co do konta i rozgrywki singleplayer, to w zasadzie wystarczy w głównym meny wcisnąć F1 i założyć profil lokalny w którym będą przechowywane sejwy i ustawienia, jeżeli chcecie grac online i macie kłopoty z połaczeniem z kontem Live, to instalujcie łatke do tej usługi do wersji 1.2. Jeżeli i to nie pomoże, to pozostaje czekac na łaske CDP i wydanie patcha 1.1 do GoW PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na te wszystkie problemy, to już nie żałuję anulowania pre-ordera jakieś półtora tygodnia temu:/ Lepiej poczekać na porządne poprawki i kupić za miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o wcześniejszych problemach z GoW - już nieaktualne.
Odinstalowałem grę, restart kompa, zainstalowałem znowu i stał się cud !? Na razie działa, najśmieszniejsze jest to że nic nie grzebałem, nie zmieniałem sterowników itp itd.
Save''y są, tyle że LIVE! w Polsce nie działa - zapomnieli że w Unii jesteśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa LIVE w polsce nie działa i działać nie będzie, dopóki Microsoft tego nie zmieni. Nie leży to po stronie CDP, który jest tylko wydawcą w Polsce, a nie twórcą gry.

Z problemami gry po sieci zgłaszajcie się do MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...

Xbox Live = Games for Windows live.

99% Polaków z X360 ma konta na Anglię, USA, Niemcy..

A potem się dziwicie, że Live Was nie chce zarejestrować. A, trzeba mieć to MS ID na jakiś inny kraj :) Bo inaczej nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 12:34, Lost Paradise napisał:

Pisałem o wcześniejszych problemach z GoW - już nieaktualne.
Odinstalowałem grę, restart kompa, zainstalowałem znowu i stał się cud !? Na razie działa,
najśmieszniejsze jest to że nic nie grzebałem, nie zmieniałem sterowników itp itd.
Save''y są, tyle że LIVE! w Polsce nie działa - zapomnieli że w Unii jesteśmy....

nie... po prostu odsetek Polaków kupujących oryginały jest na tyle mały, że nie im się to po prostu nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:01, zardzel napisał:

> Po instalacji ( udało się) odpalam grę, odpalam kampanię i C++ runtime error wyskauje
- OT
> TAK DZIAŁA
> NIE KUPUJCIE BUBLA
no toś mnie pocieszył... nie wiem, może zaryzykuję...


Nie wiem czy Ci już ktoś odpisał, ale ja nie miałem mniejszego problemu. Jedyne to mi pojawia przed włączeniem że sterowniki karty nie zaktualizowane :)), ale i tak działa. Wszystko pięknie na średnich chodzi. Nawet sie nie tnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:06, zardzel napisał:

ja właśnie instaluje :D i pójdzie na max :D


I jak wszystko gitesik działa :))) Tak propoz to wam wszystkim tak od CDP gry sie walą ? Ja w MM wczoraj kupiłem i nie miałem żadnego problemu. Nie licze komunikatu o zaktualizowanie karty, ale i tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:34, wislaak1906 napisał:

mam bardzo wazne pytanie czy ta gra odpali na laptopie ?? laptop jest mozna powiedziec wysokiej
klasy mianowicie HP Pavilion dv9000 prosze o odpowiedz


Ja mam laptopa i sądząc mo moich postach to poszło :D. A teraz bez żadnych zakłóceń. Tak. Na laptopie bez żadnego problemu odpalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:17, Szkarłatny Wilk napisał:

> ja właśnie instaluje :D i pójdzie na max :D
>

I jak wszystko gitesik działa :))) Tak propoz to wam wszystkim tak od CDP gry sie walą ? Ja
w MM wczoraj kupiłem i nie miałem żadnego problemu. Nie licze komunikatu o zaktualizowanie
karty, ale i tak działa.


A jaka jest różnica między płytką ze sklepu gram.pl a taką z półki Media Markt? ŻADNA!!! Myślisz, że każdy sklep wydaje grę na własną rękę?? Jest jeden wydawca danej gry na kraj i nie ważne gdzie kupisz, to i tak jest płytka z tą samą zawartością.

A jak widać, niektórzy nie mają żadnych problemów z grą, tak jak i ja nie mam. I śmiga mi na full 1920x1200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ja już po instalacji więc mogę się obiektywnie wypowiedzieć... zainstalowałem na D: tam gdzie chciałem, bez żadnych zakłóceń, a co do Windows LIVE... hmm no to możemy go sobie w dupe wsadzić, że tak powiem. Tylko profil lokalny i tyle... dobrze ze savy są... a co do gry :D to zdrowo kopie mózgownicę :) u mnie wszystko na max przy 1024x768 ( nie lubie innych rozdziałek)

TA GRA JEST CUDOWNA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować