Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

by ZARDZEL: u mnie wszystko na max przy 1024x768 ( nie lubie innych rozdziałek)

Gdybym miał 15" monitor to też bym pewnie nie lubił, ale ciężko mi sobie wyobrazić taką sytuację na 24". Tak czy inaczej, strasznie marnujesz potencjał swojego kompa na takiej rozdziałce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:14, zardzel napisał:

ok ja już po instalacji więc mogę się obiektywnie wypowiedzieć... zainstalowałem na D: tam
gdzie chciałem, bez żadnych zakłóceń, a co do Windows LIVE... hmm no to możemy go sobie w dupe
wsadzić, że tak powiem. Tylko profil lokalny i tyle... dobrze ze savy są... a co do gry :D
to zdrowo kopie mózgownicę :) u mnie wszystko na max przy 1024x768 ( nie lubie innych rozdziałek)

TA GRA JEST CUDOWNA !!

na takim kompie grasz na 1024x768 !!!
jaki masz monitor ? 15" omg - szkoda oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:51, Black Taurus napisał:

> A ja grę meczę na maxie w rozdziałce 1440*900 :D

19" panorama :) Też do niedawna na takiej grałem :)


Moim zadaniem gra w "kwadracie" jest do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:53, KamcioBoy napisał:

> > A ja grę meczę na maxie w rozdziałce 1440*900 :D
>
> 19" panorama :) Też do niedawna na takiej grałem :)

Moim zadaniem gra w "kwadracie" jest do bani :P


No chyba, że tak jak seria NFS do Carbona włącznie nie obsługuje niestandardowych rozdzielczości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:03, rafekx 12 napisał:

czesc mam pytanie własnie zamierzam se kupic GoW ale jak słysze o tych wszystkich błedach...powiedzcie
czy warto te gre kupic czy ktoś ja już odpalił?


Przeczytaj mojego ostatniego posta... Widocznie nie czytałeś nic, albo po prostu masz wybiórczą uwagę i wychwytujesz tylko info o bugach... pomyśl przez chwilę, czy te wszystkie problemy byłyby znane, gdyby nikt nie uruchomił tej gry?

LUDZIE!!! Czytajcie! A jak już to zrobicie, to przeczytajcie raz jeszcze. Itak do skutku, aż zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie przyszła moja EK GoWa. Na szczęście wszystko jest (poza plakatem) i wszystko całe, kubek nie pobity :P. Instaluje się już 25min eh, ale mam nadzieję że będzie warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj pod instrukcją - niektórym właśnie tam wpakowali (był ryk że "złożony w kostkę!!!"). Jeśli go jednak nie znajdziesz napisz mail do DOK - u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że trzeba poczekać na Patcha:/ mam nadzieje że się ukaże jeszcze przed feriami zimowymi bo wtedy planuję sobie tą gierkę kupić.

Ktoś próbował grać na padzie?? podobno lepiej się gra (pytam bo chcę sobie sprawić jakiegoś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:48, player000 napisał:

Widać że trzeba poczekać na Patcha:/ mam nadzieje że się ukaże jeszcze przed feriami zimowymi
bo wtedy planuję sobie tą gierkę kupić.

Ktoś próbował grać na padzie?? podobno lepiej się gra (pytam bo chcę sobie sprawić jakiegoś)


Polecam SIXAXISA od PS3 albo Chillstream''a od Logitecha...

A możliwość gry mychą i klawiaturą to moim zdaniem jedyna słuszna opcja w przypadku strzelanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysz + klawa sprawdzają się mega. Ofc porządna mysz jak G5 a nie jakiś syf za 10 zł z hipermarketu. U mnie instalowała się chyba 15 minut, ale na D, czyli tam gdzie chciałem, na C nic nie mam :)

ta gra mnie zmiażdżyła... nastawiałem się na na nią, ale nie wiedziałem, że aż tam mnie zniszczy :D Pod choinkę dostane jeszcze UT III i coś mi się wydaje, że marny jego los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować