Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 13:59, Sebat1 napisał:

Bardzo fajnie że Microsoft w końcu zrobił darmowe konto Gold (swoją drogą wychodzi na
to że musiało być to zupełnie nie opłacalna że M$ się na to zdecydował). Co prawda i
tak z tego nie korzystam , bo nie widzę w tym sensu , dla jednej gry nie mam zamiaru
się z tym bawić , ale pewnie wielu wygłodniałych graczy rzuci się na tego Golda.



Stary, teraz nie ma podziału na silver czy gold, wchodzisz i grasz, gdzie chcesz. Nawet na rankingowych. Mozesz do innych dołączać. Ogólnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:01, Ecko09 napisał:

Stary, teraz nie ma podziału na silver czy gold, wchodzisz i grasz, gdzie chcesz. Nawet
na rankingowych. Mozesz do innych dołączać. Ogólnie jest super.


To rzeczywiście dopiero teraz tryb multi w Gears of War zaczyna nabierać kolorów , bez żadnych bezsensownych ograniczeń tryb ten wiele zyska. Tylko pytanie dlaczego dopiero teraz , multi przeżyje teraz drugą młodość ale chyba nie potrwa to zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GoWa na hardzie... no i jest rzeczywiscie trudno. Mam problem :D. Jestem w tym miejscu, gdzie uciekamy z domu Marcusa i trzeba dostac sie do transportera. No i nie daje sobie rady. Już drugi dzien się z tym męcze. Niestety mam snajperke, łuku nie mam... Zabijam tych 2 boomerów, no i jak chce dobiec, to zabijają mnie tam troche dalej. Ma ktoś jakąś radę? Miał ktoś może ten sam problem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:48, m4teU5z napisał:

Gram w GoWa na hardzie... no i jest rzeczywiscie trudno. Mam problem :D. Jestem w tym
miejscu, gdzie uciekamy z domu Marcusa i trzeba dostac sie do transportera. No i nie
daje sobie rady. Już drugi dzien się z tym męcze. Niestety mam snajperke, łuku nie mam...
Zabijam tych 2 boomerów, no i jak chce dobiec, to zabijają mnie tam troche dalej. Ma
ktoś jakąś radę? Miał ktoś może ten sam problem? :>

Pewnie chodzi o końcówkę 4 Aktu, tak? Ja po prostu zabiłem Boomerów i rzuciłem się w szaleńczy bieg w stronę transportera. Najlepiej nie wdawać się w walkę i po prostu szybko przebiec w jego stronę. Gdy już będziesz bardzo blisko transportera to uruchomi się scenka i BAM!- koniec aktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:54, Budyn napisał:

Pewnie chodzi o końcówkę 4 Aktu, tak? Ja po prostu zabiłem Boomerów i rzuciłem się w
szaleńczy bieg w stronę transportera. Najlepiej nie wdawać się w walkę i po prostu szybko
przebiec w jego stronę. Gdy już będziesz bardzo blisko transportera to uruchomi się scenka
i BAM!- koniec aktu :P


No way... a próbwałeś tak na hardzie ? :> Bo na hardzie to nie tak łatwo, w tym rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:19, m4teU5z napisał:

> Pewnie chodzi o końcówkę 4 Aktu, tak? Ja po prostu zabiłem Boomerów i rzuciłem się
w
> szaleńczy bieg w stronę transportera. Najlepiej nie wdawać się w walkę i po prostu
szybko
> przebiec w jego stronę. Gdy już będziesz bardzo blisko transportera to uruchomi
się scenka
> i BAM!- koniec aktu :P

No way... a próbwałeś tak na hardzie ? :> Bo na hardzie to nie tak łatwo, w tym rzecz...

Oczywiście, na Xboxie 360 na poziomie Hardcore, bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego jest ogólnie mało wyświetlanych gier, i nie mogę żadnych wyszukiwac? :P Jak chcę wyszukac, pisze, że żadnej nie znalazło, a do szybkiego meczu dołączy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:22, Harvenar napisał:

Pytanie: dlaczego jest ogólnie mało wyświetlanych gier, i nie mogę żadnych wyszukiwac?
:P Jak chcę wyszukac, pisze, że żadnej nie znalazło, a do szybkiego meczu dołączy mogę.


Wiesz. To jest chyba tak, że tych gier jest tak mało, bo mnie też wyskakuje góra po 8 a czasem to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 20:56, trutututu napisał:


Wiesz. To jest chyba tak, że tych gier jest tak mało, bo mnie też wyskakuje góra po 8
a czasem to w ogóle.

>
Jak szukacie na liście gier Live to w dzień jest ich mało, ale wieczorem już sporo, nawet koło 20. A tych meczy z kategorii rankingowych albo do niedawna "goldowych" to też niewiele mi wyświetla, może nie wszyscy wiedzą że już za darmo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:20, trutututu napisał:

Kurcze, a ja znowu zapomniałem jak się pisało w czasie gry... Przypomniałby ktoś? Przydało
by mi się to... =D


Wciskasz ` (ta tylda pod esc) wpisujesz say i piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:19, m4teU5z napisał:

> Pewnie chodzi o końcówkę 4 Aktu, tak? Ja po prostu zabiłem Boomerów i rzuciłem się
w
> szaleńczy bieg w stronę transportera. Najlepiej nie wdawać się w walkę i po prostu
szybko
> przebiec w jego stronę. Gdy już będziesz bardzo blisko transportera to uruchomi
się scenka
> i BAM!- koniec aktu :P

No way... a próbwałeś tak na hardzie ? :> Bo na hardzie to nie tak łatwo, w tym rzecz...

Marudzisz JA dałem rade na insane
Apropo dziwne tłumaczenie z tą muszka owocówką// powinno być zawsze trafiasz headshoty(miedzy oczy... już było by lepiej) <_<
Sprobuj z z kimś na Multi kampanie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:07, UMC.Hugo napisał:

W Media Markcie GoW jest za 49 złotych :D więc myślę nad zakupem. Nie wiem tylko jak
mój komputer poradzi sobie z tą grą :/ Jest w internecie może jakiś program, który sprawdza
konfigurację komputera i informuje czy gra pójdzie i np. ile będzie klatek na sekundę
itd? Najbardziej interesuje mnie multiplayer. Możecie coś o nim napisać? Jakie są plusy
a jakie minusy np. dużo noobów? dużo snajperów? spam granatami? długi loading? lagi?
dużo pro wałęsających się po publicznych serwerach(dla mnie to minus :P powinni grać
te swoje klanówki)? itp. itd.

A jak ktoś potrafi ocenić to jest konfiguracja mojego sprzętu: AMD Athlon 64 Processor
3500+ 2.21 GHZ, GeForce 7600 GT 256 MB RAM, 1 GB RAM, Windows XP Home Edition Service
Pack 2. Minimalne wymagania sprzętowe niby spełniam ale nie wiem na jakich detalach i
jak wydajnie będzie chodziła gra.
Z góry dzięki za odpowiedź.


haha, identycznego kompa mam :D

na średnich lajtowo, nie tnie, możesz nawet w niektórych opcjach wysokie ustawić i będzie śmigało :D

a co do multiplayera, to zależy na jaki serwer trafisz, jeśli nie lubisz snajperów czy spamu granatami to lepiej dla ciebie, bo granatami trdno wycelować na szybko a snajer ma mały zoom i długo przeładowuje i raczej trudno trafić w głowe, gdy ktoś się rusza. a pr0 i n00by to się znajdą na każdym serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnego kompa tylko procek 4000+ i na full lata. Jedyny mankament to to że procesor się tak niemiłosiernie grzeje, że muszę dać odpocząć 20 minut komputerowi po grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu i windzie xp home sp2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:42, Indrid Cold napisał:

Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu i
windzie xp home sp2.

Nie urządzaj tutaj sobie kabaretu...-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj Gearsy zamówiłem w platynie i nawet taniej wyszło niż na wirtusie z przesyłką kurierską.

Mam pytanie dotyczące gry przez neta w multi: Czy aby grać przez neta są potrzebne jakieś programy typu game spy albo punk bastery czy normalnie bez żadnych programów tak jak w UT III?

Aha i jeszcze jedno pytanie czy to prawda że można przechodzić kampanie we dwóch przez neta? Jeżeli tak to jeden gracz gra Markusem a drugi gracz jaką postacią gra? Czy jest więcej postaci do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:25, Coxsik napisał:

Ja sobie dzisiaj Gearsy zamówiłem w platynie i nawet taniej wyszło niż na wirtusie z
przesyłką kurierską.


Też się cieszę

Dnia 25.07.2008 o 16:25, Coxsik napisał:


Mam pytanie dotyczące gry przez neta w multi: Czy aby grać przez neta są potrzebne jakieś
programy typu game spy albo punk bastery czy normalnie bez żadnych programów tak jak
w UT III?


Chyab nie trzeba żadnych programów, no przynajmniej ja nie wgrywałem, ale na pewno potrzebne jest konto na Xbox LIVE

Dnia 25.07.2008 o 16:25, Coxsik napisał:


Aha i jeszcze jedno pytanie czy to prawda że można przechodzić kampanie we dwóch przez
neta? Jeżeli tak to jeden gracz gra Markusem a drugi gracz jaką postacią gra? Czy jest
więcej postaci do wyboru?


A w Co-Opie jedna osoba gra Marcusem, a druga Dominikiem Santiago (Dom, moja ulubiona postac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić konto na Xbox Live pisano chyba na poprzedniej stronie. W każdym razie jak będzie trzeba to znajdziemy. Jeśli będziesz chciał przejść w co-op to pisz, bo jutro robię listę.
Gratuluję zakupu. Też kupiłem niedawno w platynie i dostałem do tego duuuuu... plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 22:17, Ecko09 napisał:

Wciskasz ` (ta tylda pod esc) wpisujesz say i piszesz.


A nie ma jakiegoś bardziej wygodnego sposobu na pisanie w czasie gry ? Bo to pisanie za każdym razem ''''say'''' jest delikatnie mówiąc trochę wkurzające. Tak jakby nie można było najnormalniej w świecie nacisnąć jeden klawisz i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować