Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 18:07, Sebat1 napisał:


> Wciskasz ` (ta tylda pod esc) wpisujesz say i piszesz.

A nie ma jakiegoś bardziej wygodnego sposobu na pisanie w czasie gry ? Bo to pisanie
za każdym razem ''''say'''' jest delikatnie mówiąc trochę wkurzające. Tak jakby nie można
było najnormalniej w świecie nacisnąć jeden klawisz i pisać.


Nie ma. Ale za to możesz używać mikrofonu jeśli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:56, Tokix napisał:

> Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu
i
> windzie xp home sp2.
Nie urządzaj tutaj sobie kabaretu...-_-

A co to mądralo miało znaczyć?? Ja tylko stwierdzam ze wypowiadajacy sie tutaj ludzie nie maja pojecia o utrzymywaniu swojego kompa w dobrej kondycji skoro im przycina na takich sprzetach. i Na przyszlość jak chcesz sie jakos okreslic ale nie wiesz jak to zrobic to zaatakuj z barana pobliska sciane. Pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pogiera pójdzie na Athlon 2400+ 2.0 Ghz, 1,25 GB i GF 6200 128 mb. Na YT widziałem ze na low koło 20 FPS wyciągnę. Kompa mam wyczyszczonego na maxa, chodzi błyskawicznie, to wynik czyszczenia rejestru, defragmentacji i optymalizatorów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że mama nie nauczyła kultury zachowania w internecie. I bezpodstawne riposty są u Ciebie na porządku dziennym,
I lepiej nie baw się we wkręcanie, bo to nikomu nie pomaga.
Bardzo ciekawe... Minimalnych nie spełnia, ale idzie w Max....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 22:16, Tokix napisał:

Widze, że mama nie nauczyła kultury zachowania w internecie. I bezpodstawne riposty są
u Ciebie na porządku dziennym,
I lepiej nie baw się we wkręcanie, bo to nikomu nie pomaga.
Bardzo ciekawe... Minimalnych nie spełnia, ale idzie w Max....


Ma 2 GB ram to może mu chodzić w miare płynnie na średnich a wymagania minimalne spełnia i to spokojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafa nie szaleje i procek może też nie ale jak powiedział kolega powyżej średnie detale bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wspominałeś coś żeby zrobić listę na co-opa więc ja jestem raczej chętny bo gierę już dzisiaj dostałem mimo że wczoraj zamówiłem. Troszkę pogram i w co- op mogę grać (troszkę w ciemno) ale mogę grać. Ale raczej na 80% się deklaruję jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nick w grze:
xfire: (jeśli jest)
przeszedłem singla: tak/nie
ulubiony tryb multi:
łącze (prędkość):


To jeszcze co łaska uzupełnij to co powyżej. To przyda się również do gry na multi potem a nie tylko do co-op. Dzisiaj na wieczór będzie lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 22:16, Tokix napisał:

Widze, że mama nie nauczyła kultury zachowania w internecie. I bezpodstawne riposty są
u Ciebie na porządku dziennym,
I lepiej nie baw się we wkręcanie, bo to nikomu nie pomaga.
Bardzo ciekawe... Minimalnych nie spełnia, ale idzie w Max....

chodzi bardzo plynnie, Mama nauczyla ze od zwracania uwagi jest moderator a nie byle ktoś taki ja ty. I ty chyba nie widziales wymagan gow-a... moj sprzet odpala na max i na takiej rozdzialce nawet mass effect-a ktory nie ma tej karty w obslugiwanych wpisanej w wymaganiach... Pytanie wiec bardziej jest skierowane do ciebie: czy Mama nie nauczyla dziecka sprawdzac fakty nim sie do normalnego czlowieka przypierniczy bezpodstawnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:42, Indrid Cold napisał:

Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu i
windzie xp home sp2.

miałem procek 3,0 a reszta taka sama, jak to możliwe że tobie działa na maxa a mnie na średnich tylko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:47, marcinshinoda napisał:

Jak pogiera pójdzie na Athlon 2400+ 2.0 Ghz, 1,25 GB i GF 6200 128 mb. Na YT widziałem
ze na low koło 20 FPS wyciągnę. Kompa mam wyczyszczonego na maxa, chodzi błyskawicznie,
to wynik czyszczenia rejestru, defragmentacji i optymalizatorów ;]

Ja do czyszczenia wykorzystuje jv16 powertools 2008 i winsysclean 2008. nie mam na kompie internetu, wiec w trayu nie mam zadnych aktywirow, firewalli nawet aktywnej sieci nie mam. Mam natomiast najnowsze zalecane sterowniki do muzyki i grafiki. I wszystko podefragmentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:04, MasterHeroes napisał:

> Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu
i
> windzie xp home sp2.
miałem procek 3,0 a reszta taka sama, jak to możliwe że tobie działa na maxa a mnie na
średnich tylko??

Mam cienie na niskim, reszta na wysokim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:04, MasterHeroes napisał:

> Mi ta gra smiga na full detalach na geforce 6600 256ram p4 2,8 ghz, 2ghz ddr1 ramu
i
> windzie xp home sp2.
miałem procek 3,0 a reszta taka sama, jak to możliwe że tobie działa na maxa a mnie na
średnich tylko??


Być może Ty masz większe wymagania odnośnie ilości FPSów. Jednym do płynnej rozgrywki wystarcza ich 20, a inni się takim rezultatem już nie zadowalają. Być może Ty należysz właśnie do tej drugiej grupy. Mnie do komfortowej gry w Gears of War potrzebne jest tak nie mniej niż 30FPS. A sprawdzałeś może Frapsem ile ich masz w krytycznych momentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie pomocy jak założyć konto Live bo inaczej gry nie zaczynam bo mogę save stracić jak je potem założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe Gears of War na PC przedstawiają się następująco: system operacyjny Windows XP / Vista, procesor Intel 2,4 GHz / AMD 2,0 GHz, 1 GB pamięci RAM, 12 GB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Nvidia GeForce 6600 / ATI X700.

Czyli na styk + minimalnie lepszy proc...
Odpalenie na full detalach + rozdzielczość & AA - niemożliwe.
I nie nazywaj mnie byle kim, z racji tego, że sam się z tłumu nie wyróżniasz... No może tylko brakiem kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:08, Tokix napisał:

Minimalne wymagania sprzętowe Gears of War na PC przedstawiają się następująco: system
operacyjny Windows XP / Vista, procesor Intel 2,4 GHz / AMD 2,0 GHz, 1 GB pamięci RAM,
12 GB wolnego miejsca na dysku, karta graficzna Nvidia GeForce 6600 / ATI X700.

Czyli na styk + minimalnie lepszy proc...
Odpalenie na full detalach + rozdzielczość & AA - niemożliwe.
I nie nazywaj mnie byle kim, z racji tego, że sam się z tłumu nie wyróżniasz... No może
tylko brakiem kultury.


Gdzie na styk przy 2 GB ramO_o. On nic nie powiedział o AA i rozdzielczości może grać na 800/600 co przy monitorze np 17 CRT nie wygląda tak brzydko.

>No może

Dnia 26.07.2008 o 15:08, Tokix napisał:

tylko brakiem kultury.


Nie zauważyłem nicczego obraźliwego w jego postach. Przewrażliwiony jesteś;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler Własnie zakończyłem Gears of War i musze przyznać że ostatnia walka Z Raamem nie była aż tak trudna choc sporo mnie nerwów kosztowała:D Ale ten filmik kończący gre jak dal mnie był rewelacyjny Koniec Spoilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej wiesz może jak założyć to konto live bo inaczej jak gram na profilu lokalnym to po wyjściu z gry do menu ogólnie tracę sejwy!!

!EDIT: I czy wogóle trza takie konto zakładać żeby grać tylko w single???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:35, Coxsik napisał:

ej wiesz może jak założyć to konto live bo inaczej jak gram na profilu lokalnym to po
wyjściu z gry do menu ogólnie tracę sejwy!!

!EDIT: I czy wogóle trza takie konto zakładać żeby grać tylko w single???


Tu masz wszystko wytłumaczone w najlepszy możliwy sposób:) http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować