Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Ja mam takie coś z grą że, na jednym koncie już kończę grę i gram na najniższej grafice i się tnie a na drugim koncie gram od nowa na Średniej grafice i się nie tnie (mam najnowsze sterowniki do kompa) więc czy to jest jakiś błąd w grze czy co? jak wiecie co to to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:13, DanekZiom napisał:

Jak pokonać tego wielkiego pająka w 3 akcie.

Musisz strzelać mu w brzuch i potem jak otworzy paszczę do do gardła pakować. On się odsunie. I tak chyba ze 3-4 razy zrobić. Potem będzie stał na takiej płynie i zaczepy zestrzelić trzeba. Jak zestrzelisz zaczepy to wpadnie do imulsji i się spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po tym będzie fajny filmik :D A jeszcze co do zabijania tego pajączka to ja strzelałem mu tylko w brzuch jak się odsłaniał i się cofał nie musiałem do pyska.

A teraz lista osób zapisanych do gry w co-op a następnie multi:

nick w grze: patyczak
xfire: ecko09
przeszedłem singla: tak
ulubiony tryb multi: Strefa Wojny i Zamach
łącze (prędkość): 1MB

nick w grze: Sebat0330.
xfire: Sebat.
przeszedłem singla: prawie jak tak.
ulubiony tryb multi: TDM , ale jeszcze w GoW-a na multi nie grałem.
łącze (prędkość): 2 MB dzielony na dwa kompy , czyli jakieś 1 MB i mnóstwo lagów.

nick w grze: piecia997
xfire: piecia997
przeszedłem singla: tak
ulubiony tryb multi: podbój, król wzgórza
łącze (prędkość): 1 MB, trochę lagów (w końcu to neostrada :D)

nick w grze: sid4fun
xfire: plajer666
przeszedłem singla:nie
ulubiony tryb multi: król wzgórza
łącze (prędkość): 512

Oto składy w jakich będziecie grać w co-op:
- patyczak z sid4fun i patyczak hostuje
- Sebat0330 z piecia997 a host do ustalenia między graczami

Coxsik pisałeś, że chcesz grać w co-op z nami. Proszę o wypełnienie formularza i wrzucenie go na forum. Prawdopodobnie będziemy grać razem.

Do gry w co-op byliście dobierani po prędkości łącza. Możecie zaczynać już grę w co-op, bo niebawem zaczynamy multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.07.2008 o 12:38, Davw napisał:

- Sebat0330 z piecia997 a host do ustalenia między graczami


Lepiej żebym ja nie hostował bo na speed teście mam 1 mb "download" i tylko 250 kb "upload". Nawet przy stawianiu serwa w takim np. ET wszystko się tnie :D A i trzeba ustalić poziom trudności, głosuję za najwyższym, chociaż może na rozgrzewkę trochę niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka sprawa że ja przechodzę kampanię w trybie co-op z kumplem z osiedla więc na razie mam z kim grać ale jeżeli chodzi o normalne multi to ja i kumpel jesteśmy chętni jak skończymy razem kampanię:)

Sorki że tak obiecywałem ale kumpel gearsy miał dawno ja od wczoraj i nie wiedział jak zrobić konto live a samemu grać mu się nie chciało w kampanie więc gramy teraz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:19, Patryk Mogilno napisał:

Super jest etap pt: Palona Guma pojazd naprawde mi się podoba ;-)


Chodzio o APC?Dal mnie też on sie podobał a zwłaszcza jak jechało sie nim w ciemnościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy też nie macie dźwięku podczas przewrywnika w jednej z pierwszych misji, gdy nasz helikopter się rozbija i RAAM zabija jakieś łysego kapitana, zaraz potem jest Bersekerka i właśnie w tym przerywniku nie mam głosu, ma ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde pomysł z ta misja bardzo mi się spodobał super się prowadziło "Gruchota". A duża frajde sprawiało mi palenie kryli promieniami UV;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:25, Patryk Mogilno napisał:

Naprawde pomysł z ta misja bardzo mi się spodobał super się prowadziło "Gruchota". A
duża frajde sprawiało mi palenie kryli promieniami UV;-)


A mnie się ta misja nie za bardzo podobała.Chociaz wykonywałem ją swoim ulubionym sposobem który nazywa sie "Jedź ile wlezie i na nic nei uważaj". A co do prowadzenia tego wozu, to IMO niezbyt fajnie sie go prowadziło, już fajniej się prowadzi Mako z ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:09, Vesania666 napisał:

wy też nie macie dźwięku podczas przewrywnika w jednej z pierwszych misji, gdy nasz helikopter
się rozbija i RAAM zabija jakieś łysego kapitana, zaraz potem jest Bersekerka i właśnie
w tym przerywniku nie mam głosu, ma ktoś podobny problem ?


Ja nie miałem dźwięku tutaj i jeszcze po wyjściu z kopalni tam gdzie umieszczałem rezonator. Na razie tylko w tych miejscach.

A co do gruchota to prowadzi się go banalnie ale za to fajnie skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to od razu mówię że na multi jestem chętny , ale na co-op-a to już mniej , bo ostatnio u mnie krucho z wolnym czasem. Ala jak pieci997 (dobrze odmieniłem ?) nie przeszkadza żebyśmy grali godzinkę dziennie to mogę spróbować , gorzej jak mój internet zacznie mocno lagować.

A co do zanikającego dźwięku to też miałem dwa razy niemy film , myślałem że się coś zacięło , ale to widocznie taki bug w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 07:24, Sebat1 napisał:

Jakby co to od razu mówię że na multi jestem chętny , ale na co-op-a to już mniej , bo
ostatnio u mnie krucho z wolnym czasem. Ala jak pieci997 (dobrze odmieniłem ?)
nie przeszkadza żebyśmy grali godzinkę dziennie to mogę spróbować , gorzej jak mój internet
zacznie mocno lagować.



Jak krucho z wolnym czasem to do niczego nie przymuszam, już lepiej poczekać aż zaczniemy grać w multi zamiast męczyć co-opa po godzince dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już z kumplem po dwóch dniach grania kampanii w co-opie doszliśmy do IV aktu i rozdziału blisko domu.

Gra jest elegancka zrobiła na mnie potworne wrażenie zwłaszcza walki z bossami. Następnie akt w ciemnościach gdzie wszedłeś w ciemność i ginąłeś. Kolejny znakomity etap to jazda wagonikami. Krótki etap ale bardzo klimatyczny. Ogólnie w kopalni było zajefajnie gdy poszłeś a te potwory ciągle się darły i nagle spadałeś w dół. I jak wyszedłem z tej kopalni i nastała jasność to było fajna reakcja u mnie i u kumpla: " W końcu nastała jasność".
A jeżeli chodzi o rozdział "Palona Guma" o którym ktoś parę postów temu wspominał to też był nawet fajny. Ja miałem okazję tylko strzelać bo wóz prowadził kumpel. Przed tym etapem ten dziadek co miał rewolwer nawet pokazał klasę walcząc i pomagając nam na tej stacji benzynowej.
A jeżeli chodzi o bronie to najlepszą bronią jest co wiadome "Młot". Nie miałem okazji jeszcze pobawić się łukiem mimo iż mogłem. Wszystkie bronie są spoko i raczej używam tylko broni tej z piłą i karabinku i snajpery w ostateczności która co jak co ale w tej grze przydaje się bardzo często chodź czasem gdy jej naprawdę potrzebujesz to jak na złość może ci brakować amunicji.
I ogólnie giera zajefajna bo nie grasz sam a musisz sobie z kolegą nawzajem pomagać. Jeden robi to, drugi to razem się osłaniacie i ogólnie widać jesteście drużyną licząc jeszcze kompa w twojej drużynie bo oni też mają chyba jedno z lepszych AI jakie spotkałem w grze komputerowej. Taki tryb współpracy między dwoma graczami spotkałem może jeszcze w Lego Indiana Jones czy też Kane &Lynch ale w tej grze naprawdę trzeba współpracować inaczej długo nie pogracie( mówię o poziomie wyższym niż normalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 08:46, MasterHeroes napisał:

Ja na multi się zgłaszam! Choć cały czas zżera mi F.E.A.R. i grałem tylko kilka razy
w multi GoW.


To uzupełnij takie "podanie":
nick w grze:
xfire:
przeszedłem singla:
ulubiony tryb multi:
łącze (prędkość):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 07:40, piecia997 napisał:

Jak krucho z wolnym czasem to do niczego nie przymuszam, już lepiej poczekać aż zaczniemy
grać w multi zamiast męczyć co-opa po godzince dziennie.


Grać w co-opa po godzinie dziennie to trochę lipa , dlatego też uważam że już lepiej poczekać aż rozpoczniemy grę na multi. Tylko jeszcze dużo muszę poćwiczyć , bo bardzo mało grałem w multi , a jak do tego trafiają się gracze pr0 to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować