Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Oj, na swoim sprzęcie nie odpalisz więcej niż na Średnich Detalach. Procek kolego. Ta gra cholernie obciąża procesor, i najzwyczajniej w świecie gry nie odpalisz, na lepszych detalach. Ja też gram na średnich, mimo że sprzęt mam troche gorszy, to połakomiłbym się o wysokie, gdyby nie procesor.

@up Kamciu609 na pocieszenie dodam że mi też feara nie sprzedali, z gowem mi się upiekło, bo byl jakiś facet ''na zastępstwie'' który jest normalnie od zamówień czy coś :p. Idz jeszcze raz, trafisz może na jakiegoś sprzedawcę który ci sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:21, Modok napisał:

Skoro ci nie sprzedali to masz gdzieś tyle.

Nie odpisuj.


Zobaczyłem na GS jego datę urodzin. I pisze, że 1992 roku i wychodzi, że ma z 5 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:21, DanekZiom napisał:

> Skoro ci nie sprzedali to masz gdzieś tyle.
>
> Nie odpisuj.

>
Zobaczyłem na GS jego datę urodzin. I pisze, że 1992 roku i wychodzi, że ma z 5 lat mniej.


Jak 1992 to chyba 16 lat ma, nie? Przynajmniej rocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:04, kamciu609 napisał:

poszlem do empiku, wzialem gre, poszlem do kasy, i mi nie sprzedali =( chcieli dowodzik..
jaki ten świat nie sprawiedliwy :''(


To podejdz do kogoś i poproś żeby ci kupił (tylko daj mu kase).
Ps. sie zna sposoby co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:28, Davw napisał:

> poszlem do empiku, wzialem gre, poszlem do kasy, i mi nie sprzedali =( chcieli dowodzik..

> jaki ten świat nie sprawiedliwy :''(

To podejdz do kogoś i poproś żeby ci kupił (tylko daj mu kase).

Mhm a co jeśli ktoś wezmie kase a gry nie kupi? ;>
Imo chyba lepiej poprosic kogoś zaufanego, starszego kumpla albo sąsiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2008 o 07:04, kamciu609 napisał:

poszlem do empiku, wzialem gre, poszlem do kasy, i mi nie sprzedali =( chcieli dowodzik..
jaki ten świat nie sprawiedliwy :''(


BARDZO dobrze że Ci nie sprzedali tej gry , jakbyś nie zauważył to nie jest gra przeznaczona dla dzieci do takich gier trzeba dorosnąć... Jak ja kupowałem tą grę także zostałem poproszony o dowodzik , tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie sięgnąłem do kieszeni i najzwyczajniej w świecie pokazałem go sprzedawcy i gram sobie teraz ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - poszedłem ;]
Po drugie ja bym się wykłócał ;] Nie ważne czy mam 4, 5, czy 17 lat, ale gdyby mi nie chcieli sprzedać jakiejś gry to zaraz chcę rozmawiać z dyrektorem. Pegi mówi, od którego roku życia powinno się grać w daną grę, a nie od którego można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 07:04, kamciu609 napisał:

poszlem do empiku, wzialem gre, poszlem do kasy, i mi nie sprzedali =( chcieli dowodzik..
jaki ten świat nie sprawiedliwy :''(

Na Twoim miejscu grę zamówiłbym przez neta. Przecież na paczce nie pisze co jest w środku i od ilu lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:27, Ecko09 napisał:

> > Skoro ci nie sprzedali to masz gdzieś tyle.
> >
> > Nie odpisuj.

> >
> Zobaczyłem na GS jego datę urodzin. I pisze, że 1992 roku i wychodzi, że ma z 5
lat mniej.

Jak 1992 to chyba 16 lat ma, nie? Przynajmniej rocznikiem.

Dla 16 latka chyba by sprzedali nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:53, DanekZiom napisał:

> > > Skoro ci nie sprzedali to masz gdzieś tyle.
> > >
> > > Nie odpisuj.

> > >
> > Zobaczyłem na GS jego datę urodzin. I pisze, że 1992 roku i wychodzi, że ma
z 5
> lat mniej.
>
> Jak 1992 to chyba 16 lat ma, nie? Przynajmniej rocznikiem.
Dla 16 latka chyba by sprzedali nie?


nie, chciała dowód O.o to co miałem wczarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mógłby mi ktoś przesłać save''y z początku 3 rozdziału? Przez nieuwagę wcisnąłem nowa gra i mi się skasowały postępy... e-mail: wrobel253@wp.pl . Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem GoW bez problemu (17 lat) :P zresztą nigdy jakoś nie miałem problemów z kupnem gry +18 (np. Wiedźmin bez prob. również), choć na 18 nie wyglądam w ogóle...

A u mnie GoW z tym szajsowatym GF7300GS i 1,8Ghz Core 2 Duo chodzi przy średio/wysokich na 800x600 i przy FPS 15-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:27, turbol napisał:

A u mnie GoW z tym szajsowatym GF7300GS i 1,8Ghz Core 2 Duo chodzi przy średio/wysokich
na 800x600 i przy FPS 15-20


A ile masz RAM''u? Ja mam kompa jak w podpisie, i chodzi na najwyższych ok. 50-60 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:58, wrobel253 napisał:

> A u mnie GoW z tym szajsowatym GF7300GS i 1,8Ghz Core 2 Duo chodzi przy średio/wysokich

> na 800x600 i przy FPS 15-20

A ile masz RAM''u? Ja mam kompa jak w podpisie, i chodzi na najwyższych ok. 50-60 klatek.


Nic dziwnego, ty masz mocny komp...ja też mam w podpisie mojego złoma i gram ze wszystkim na maximum w 800x600. Ale nie wiem ile mam klatek. Pewnie jakoś 30-40 będzie. Później sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:01, Ecko09 napisał:

Nic dziwnego, ty masz mocny komp...ja też mam w podpisie mojego złoma i gram ze wszystkim
na maximum w 800x600. Ale nie wiem ile mam klatek. Pewnie jakoś 30-40 będzie. Później
sprawdze.


Nie wiem za dużo o twoim procu, ale myślę, że jest porównywalny z moim.
A propos mojego poprzedniego posta. Mam już save''y od kolegi po skończeniu gry, ale nie chcą działać. Nie wiesz(lub ktoś inny) jak wprowadzić czyjeś zapisy do swojej gry?
Przy okazji, czy tylko ja nie zaczynając jeszcze(według gry, bo skasowała save''y) mogę wczytać pierwszy checkpiont 5 rozdziału, czy mam jakiegoś buga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:58, wrobel253 napisał:

A ile masz RAM''u? Ja mam kompa jak w podpisie, i chodzi na najwyższych ok. 50-60 klatek.

2GB.. ale z taką kartą to nawet 4 nic nie da :P zresztą przecież mam XP... a nowej karty do tego procka kupować nie będę, gdyż nie ma sensu przy tak starym procku ;) złożę sobie komputer od nowa to pójdzie na najwyższych w super rozdzielczości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować