Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 15:08, Kalejdoskop86 napisał:

Problem rozwiązany, wszystko działa pięknie. ^^

btw. nie wiem, co ludzie mają do Berserkerki. Po którymś razie pokonałem ją, zresztą,
wcześniej by to było, gdybym się bardziej przyzwyczaił do uników. :)


W sumie ja też nie miałem z nią problemów. Nawet nie robiłem uników, żeby te drzwi otwierać tylko rozwalałem je granatami, a później na powierzchni z młota w berserkerkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:08, wojtek2222 napisał:

W sumie ja też nie miałem z nią problemów. Nawet nie robiłem uników, żeby te drzwi otwierać
tylko rozwalałem je granatami, a później na powierzchni z młota w berserkerkę:)

Ja robiłem uniki. Ale nie powiem, Berserkerka wkurzająca jest. Te drzwi spoko zaliczyłem za którymś podejściem (a nie było ich dużo... jak już mówiłem, gdybym bardziej się wczuł w skakanie na bok to inaczej by to wyglądało... najpierw kierunek, a później spacja) , a w tej gigantycznej hali z dżunglą to nawet fajne było to rozwalanie kolumn. Fajne do czasu wycelowania, Berserkerka ma czuły słuch i się ciągle rusza prawie. :)
Jutro na pewno skończę grę - jestem na etapie z pociągiem, z tym, że będę ją musiał do końca wagonu dać, bo przy włączaniu guzika szybko przeskakuje, a po wrzuceniu granatu koło tego paliwa też się skapnie i biegnie... :/
Ale cóż, jutro z pewnością się uda! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:12, Kalejdoskop86 napisał:

> W sumie ja też nie miałem z nią problemów. Nawet nie robiłem uników, żeby te drzwi
otwierać
> tylko rozwalałem je granatami, a później na powierzchni z młota w berserkerkę:)

Ja robiłem uniki. Ale nie powiem, Berserkerka wkurzająca jest. Te drzwi spoko zaliczyłem
za którymś podejściem (a nie było ich dużo... jak już mówiłem, gdybym bardziej się wczuł
w skakanie na bok to inaczej by to wyglądało... najpierw kierunek, a później spacja)
, a w tej gigantycznej hali z dżunglą to nawet fajne było to rozwalanie kolumn. Fajne
do czasu wycelowania, Berserkerka ma czuły słuch i się ciągle rusza prawie. :)
Jutro na pewno skończę grę - jestem na etapie z pociągiem, z tym, że będę ją musiał do
końca wagonu dać, bo przy włączaniu guzika szybko przeskakuje, a po wrzuceniu granatu
koło tego paliwa też się skapnie i biegnie... :/
Ale cóż, jutro z pewnością się uda! ^^


Akurat plansza na pociągu jest całkiem fajna chociaż może niekoniecznie spotkanie z berserkerką. Pierwsza walka bardziej mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:14, wojtek2222 napisał:

Akurat plansza na pociągu jest całkiem fajna chociaż może niekoniecznie spotkanie z berserkerką.

Fajna, zresztą lubię tego typu plansze na pociągu, a Berserkerka podwyższa poziom trudności. Bo samo zabijanie Szarańczy i czekanie, aż robot Jack otworzy drzwi to za mało, hehe. ^^
Berserkerka doskonale się komponuje według mnie.

Dnia 27.08.2008 o 23:14, wojtek2222 napisał:

Pierwsza walka bardziej mi się podobała.

Nom, była straszniejsza i tajemnicza, bo to pierwsze spotkanie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:17, Kalejdoskop86 napisał:

> Akurat plansza na pociągu jest całkiem fajna chociaż może niekoniecznie spotkanie
z berserkerką.
Fajna, zresztą lubię tego typu plansze na pociągu, a Berserkerka podwyższa poziom trudności.
Bo samo zabijanie Szarańczy i czekanie, aż robot Jack otworzy drzwi to za mało, hehe.
^^
Berserkerka doskonale się komponuje według mnie.

> Pierwsza walka bardziej mi się podobała.
Nom, była straszniejsza i tajemnicza, bo to pierwsze spotkanie było. :)


No, masz rację. A jak już mówimy o Jacku to te plansze gdy otwiera drzwi są jak dla mnie wnerwiające. Nigdy nie podobało i się czekanie w jednym miejscu i osłanianie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:21, wojtek2222 napisał:

No, masz rację. A jak już mówimy o Jacku to te plansze gdy otwiera drzwi są jak dla mnie
wnerwiające. Nigdy nie podobało i się czekanie w jednym miejscu i osłanianie go.

A to nawet fajne było. Szkoda tylko, że przez Jacka można przejść jakby był tylko elementem graficznym, a nie prawdziwym robotem. Ja tak mam w każdym bądź razie. :P

btw. nie zniszczy mi GoW głośników 2 i basu? Bo serio, gra ma skrzekanie, wybuchy i te inne tak silne, że tata nawet słyszy, a jest w innym pokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak narzekacie na ten poradnik. Moj egzemplarz jest caly, trzyma sie mocno. A co do Gears of War to mimo iz generalnie za grami z tego gatunku nie przepadam to jednak gra ta bardzo przypadla mi do gustu, choc w sumie na granie mam dziennie gora 2 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:31, Wojman napisał:

Nie wiem czemu tak narzekacie na ten poradnik. Moj egzemplarz jest caly, trzyma sie mocno.
A co do Gears of War to mimo iz generalnie za grami z tego gatunku nie przepadam to jednak
gra ta bardzo przypadla mi do gustu, choc w sumie na granie mam dziennie gora 2 godzinki.

Ja gram od wczorajszej nocy do dzisiaj. Przerwy na jedzenie, toaletę, sen i odpoczynek od tego "łubudu" , bo głowa mnie boli. :))

Co do poradnika to dzisiaj lekko pociągnąłem przez przypadek kartkę, odpadła, druga też, a później reszta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:31, Wojman napisał:

Nie wiem czemu tak narzekacie na ten poradnik. Moj egzemplarz jest caly, trzyma sie mocno.
A co do Gears of War to mimo iz generalnie za grami z tego gatunku nie przepadam to jednak
gra ta bardzo przypadla mi do gustu, choc w sumie na granie mam dziennie gora 2 godzinki.


No to musisz mieć szczęście bo mi bardzo szybko się poradnik rozleciał i trzyma się tylko ok. połowy poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:31, Wojman napisał:

Nie wiem czemu tak narzekacie na ten poradnik. Moj egzemplarz jest caly, trzyma sie mocno.
A co do Gears of War to mimo iz generalnie za grami z tego gatunku nie przepadam to jednak
gra ta bardzo przypadla mi do gustu, choc w sumie na granie mam dziennie gora 2 godzinki.


No to jesteś jedyny, któremu sie poradnik nie rozleciał ;P Każdy inny narzeka. Mi na początku wypadło pare kartek ,a potem 50 na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:38, Ecko09 napisał:

No to jesteś jedyny, któremu sie poradnik nie rozleciał ;P Każdy inny narzeka. Mi na
początku wypadło pare kartek ,a potem 50 na raz...

Właśnie mnie tak samo! :P
Najpierw jedna, później druga, a na raz potem połowa poradnika prawie. :]

Przeszedłem niedawno GoW i muszę powiedzieć - masterpiece i czekam na GoW 2 o ile wyjdzie na PC. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do poradnika rozwali się gdy za mocno go otworzymy, mojemu kumplowi się tak się stało i wszystkie kartki podziurkował (dziurkaczem) i złączył i miał dość nietypowy poradnik, mój jeszcze się nie rozwalił bo go rzadko otwieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:42, Bratek196 napisał:

Co do poradnika rozwali się gdy za mocno go otworzymy, mojemu kumplowi się tak się stało
i wszystkie kartki podziurkował (dziurkaczem) i złączył i miał dość nietypowy poradnik,
mój jeszcze się nie rozwalił bo go rzadko otwieram...


Ja za każdym razem kiedy go otwieram/otwierałem wylatywały co najmniej dwie kartki. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:55, kitek0101 napisał:

Co do poradnika to CDP mogłoby się sporo nauczyć od Cenegi. Oni jakoś są w stanie zrobić
poradnik ponad 500 stronnicowy, który się nie rozpada...


Nie miałem takiego w ręku, ale trzymany powinien wzbudzać respekt. Ciekawe jak z tym poradnik w edycji PK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:55, kitek0101 napisał:

Co do poradnika to CDP mogłoby się sporo nauczyć od Cenegi. Oni jakoś są w stanie zrobić
poradnik ponad 500 stronnicowy, który się nie rozpada...

Nie rozpada sie, bo w większości przypadków są to wersje elektroniczne z GOL, na płytce z grą :)
Rzadko kiedy dają w formie drukowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:20, Darkstar181 napisał:

> Co do poradnika to CDP mogłoby się sporo nauczyć od Cenegi. Oni jakoś są w stanie
zrobić
> poradnik ponad 500 stronnicowy, który się nie rozpada...
Nie rozpada sie, bo w większości przypadków są to wersje elektroniczne z GOL, na płytce
z grą :)
Rzadko kiedy dają w formie drukowanej.

Tak, ale kiedy już dają to są naprawdę porządne. Zresztą CDP nie zawsze daje poradniki. A poza tym ja zazwyczaj z takich rzeczy nie korzystam :). Dokładnie rzecz biorąc, mówiłem o poradnikach dołączonych do World of..., te są świetne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po skomplikowanej rejestracji (jako UK) udało mi się w końcu pograć po sieci. Fajnie się gra, ale nie zdawałem sobie sprawy, że walki toczą się aż tak szybko. Ale może dlatego, że grywam tylko w strategie po sieci.
Może przejdę do sedna. CZY SĄ jacyś chętni aby od czasu do czasu sobie wspólnie pograć po sieci oraz do przejścia Gears of Wara w opcji kooperative? Jeśli tak to zapraszam do odezwania się na moje gg : 4794016

PS: no chyba, że są już "klany" to i tak poproszę o kontakt (zbyt dużo info aby wszystko czytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować