Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 14:50, wrobel253 napisał:

> A dużo jest tych pomieszczeń w których Barserka musi wywalać drzwi zanim wyjdzie
się
> na dwór?

Trzy, potem jest chyba checkpoint i na słońcu z Młota Świtu.


Ech, torchę ulżyło. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien problem: przy włączaniu gry wyskakuje mi cały czas komunikat, że należy zainstalowac łatkę do Athlona 64, klikam tak instaluj, uruchamiam kompa ponownie i przy włączaniu gry ponownie jest to samo. ktoś miał coś podobnego? Na stronie pomocy nie ma takiego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:42, Piotrekgościu napisał:

Mam pewnien problem: przy włączaniu gry wyskakuje mi cały czas komunikat, że należy zainstalowac
łatkę do Athlona 64, klikam tak instaluj, uruchamiam kompa ponownie i przy włączaniu
gry ponownie jest to samo. ktoś miał coś podobnego? Na stronie pomocy nie ma takiego
problemu...


Ja miałem to samo, zaznacz "do not show again" czy coś takiego, i nie będzie się pokazywać, a gra będzie działać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.09.2008 o 18:51, wrobel253 napisał:

Ja miałem to samo, zaznacz "do not show again" czy coś takiego, i nie będzie się pokazywać,
a gra będzie działać normalnie.

Dzieki, tak też już zrobiłem sam, ciekawiło mnie tylko czy w związku z tym nie bedzie jakiś problemów. Aha i kolejny, już chyba poważniejszy problem - gdy próbuję sie zarejestrowac w Games for Windows Live to wyskakuje komunikat, że w moim regionie usługa ta nie jest dostępna (mieszkam w Warszawie) czy to nie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa Live (zarówno Windows Live! jak i Xbox Live!) nie jest aktualnie dostępna w Polsce, dlatego też aby móc z niej korzystać, musisz zarejestrować się na fałszywe dane. Polecam adres w Anglii, sam z takowego korzystam w przypadku xboksowej usługi Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:42, WorldWar3PL napisał:

Usługa Live (zarówno Windows Live! jak i Xbox Live!) nie jest aktualnie dostępna w Polsce,
dlatego też aby móc z niej korzystać, musisz zarejestrować się na fałszywe dane. Polecam
adres w Anglii, sam z takowego korzystam w przypadku xboksowej usługi Live.

O dzięki bardzo :) Ale to trochę dziwne, żeby nie było czegoś takiego w Polsce - bądź co bądź kraju dośc sporego i nie będącego zbytnio na uboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:44, Piotrekgościu napisał:

O dzięki bardzo :) Ale to trochę dziwne, żeby nie było czegoś takiego w Polsce - bądź
co bądź kraju dośc sporego i nie będącego zbytnio na uboku.


Aaalee nie będącego żadną jakąś tam specjalnie wielką komputerową potęgą, a tym bardziej konsolową (nie zapominajmy że Live! jest konsolowej proweniencji) ergo --> nikt nie zauważył potrzeby by takowy Lajw dla Polski założyć. ^^'' A i tak nie jest to jakieś straszne utrudnienie, skoro Polacy - jak to Polacy - poradzić sobie potrafią i te niedobory można ładnie obejść... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:42, Piotrekgościu napisał:

Mam pewnien problem: przy włączaniu gry wyskakuje mi cały czas komunikat, że należy zainstalowac
łatkę do Athlona 64, klikam tak instaluj, uruchamiam kompa ponownie i przy włączaniu
gry ponownie jest to samo. ktoś miał coś podobnego? Na stronie pomocy nie ma takiego
problemu...


Ja miałem! Musisz w panelu sterowania otworzyć dodaj/usuń programy i poszukać Athlon 64 czy coś takowego. Nie pomyl ze sterownikami do płyty głównej!!! Tu chodzi o sterownik do procesora samego!!! Potem zaś uruchamiasz gierkę i instalujesz sterownik z płyty gry. Przy okazji zaznacz pozycję nie pokazywania komunikatu w przyszłości. Teraz to już gra spox się uruchomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:42, WorldWar3PL napisał:

Usługa Live (zarówno Windows Live! jak i Xbox Live!) nie jest aktualnie dostępna w Polsce,
dlatego też aby móc z niej korzystać, musisz zarejestrować się na fałszywe dane. Polecam
adres w Anglii, sam z takowego korzystam w przypadku xboksowej usługi Live.


No tak! Sprzedają coś, co nie jest aktywne w Polsce. Ja nie korzystam z Live i gram w single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:18, Pavlo93 napisał:

Przekonajcie minie że warto kupić Gears of War bo nie jestem pewny czy go kupić.


Pewnie że warto!!! Chociaż jest to strzelanka z widoku trzeciej osoby, to giera wciąga jak odkurzacz! Super fabuła i do tego mroczny klimat. Ciemność, ruiny, opuszczone miejsca, szarobure niebo to codzienność w GoW. Muzyka to już tylko dodaje adrenaliny. Sterowanie jest spox i bez problemu można je skonfigurować do własnych potrzeb. Wstawki filmowe są supcio! Tłumaczenie na polski jest bardzo dobrze zrobione.

Polecam jeszcze kolekcjonerkę. Wszystko w bardzo ładnym pudle zbiorczym, a w środku miodzio!!! Czarna koszulka z czerwoną trupią czachą na całą klatę naprawdę robi wrażenie! Czapka czarna z logiem gry, model US Army jest bardzo dobra. Kubek jest bardzo fajny. Czarny z logiem zmieniającym kolor pod wpływem temperatury. Robi się widoczne dopiero, gdy do kubka nalejesz czegoś gorącego. Poradnik do gry na najwyższym poziomie. Gruby, treściwy, bogato ilustrowany i do tego w kolorze. Instrukcja to już stadard. Plakat może być.

A jeśli chodzi o wymogi sprzętu gospodarstwa domowego, to Gears of War spoko chodzi mi na najwyższych detalach. Mój sprzęt AGD zwany kompem ma 2GB RAM, AMD Sempron 3000+ i Saphire Radeon X1950 Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 13:56, wrobel253 napisał:

> a co z save''ami..? gdy mam konto na live to są też problemy ze save znikają..?
bo czytałem
> że komus tam zniknęły/usunęły sie same save''y

Ja mam Live i jeżeli nie mam podłączonego neta, i zalogowanego konta to nie znajduje
save''ów.

Piotrbov -> ja próbowałem kiedyś od kolegi zaimportować save''y i skończyło
się na tym, że zacząłem grę od początku.

marekl1975 -> na Berserke, czyli to twoje monstrum jest prosty sposób, ustawiasz
się przy drzwiach i jak na ciebie leci to unik. Na dworze uciekasz od niej daleko i pod
nogi Młotem Świtu.


Dzieki stary! Poganiałem trochę tę Berserkę po salach i wygoniłem ją na dwór a potem z młoteczka! Trochę musiałem poćwiczyć jakiś sposób na przechytrzenie tego monstrum, ale udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 12:12, marekl1975 napisał:

Co mi daje zbieranie nieśmiertelników w grze?


Jeżeli masz konto na Live! to odblokują ci się jakieś różne badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:48, wojtek2222 napisał:

> Co mi daje zbieranie nieśmiertelników w grze?

Jeżeli masz konto na Live! to odblokują ci się jakieś różne badziewia.


Czyli praktycznie nic mi to nie daje, bo Live! w Polsce nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:03, marekl1975 napisał:

Czyli praktycznie nic mi to nie daje, bo Live! w Polsce nie działa.


No to zaloguj się na Anglię, wuz a bloody problem??

Co nie zmienia faktu że uganianie się za COGami jest dobre tylko dla zbieraczy achievmentów - jeśli do nich nie należysz, nie przejmuj się jak przegapisz 2, 5, 10 tabliczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:03, marekl1975 napisał:

> > Co mi daje zbieranie nieśmiertelników w grze?
>
> Jeżeli masz konto na Live! to odblokują ci się jakieś różne badziewia.

Czyli praktycznie nic mi to nie daje, bo Live! w Polsce nie działa.


A co to za problem? Popatrz: http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:33, smigolx napisał:

Mam śmieszne pytanie ;). Jak się piszę na chacie w grze?


Wciskasz te tylde ` pod esc, wpisujesz say i piszesz. A jak chcesz napisać tylko do swojej drużyny wpisz teamsay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:33, smigolx napisał:

Mam śmieszne pytanie ;). Jak się piszę na chacie w grze?

Tylda, wpisujesz komendę "say", spacja i po niej tekst
Historia rozmowy na minusie (tym po prawej), komenda "stat net" włącza/wylącza statystyki połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować