Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Też mnie to cholernie wkurza. Dopiero co kupiłem grę, pogram rok i znów trzeba będzie zmieniać ... Na dodatek przez to zasrane Games For Windows LIVE nie mogę zapisywać postępów w rozgrywce, ponieważ nie mam Internetu na tamtym komputerze. Zarąbiście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:40, xbit71 napisał:

Też mnie to cholernie wkurza. Dopiero co kupiłem grę, pogram rok i znów trzeba będzie
zmieniać ... Na dodatek przez to zasrane Games For Windows LIVE nie mogę zapisywać postępów
w rozgrywce, ponieważ nie mam Internetu na tamtym komputerze. Zarąbiście ...


Przecież można utworzyć konto offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, kupiłem sobie Crysis rok temu i nawet pudełko nie było otwarte i tak się wkurzyłem, że zainstalowałem a tam certyfikat pokazuje do marca 2008 (ver 1.0) no to fajnie, ale gra chodzi no to idąc dalej wpakowałem wszystkie patche a tam certyfikat do marca 2011, jeżeli to będzie jednak działać po marcu 2011 to nic mi do tego ale niech nie robią uczciwych ludzi w h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się nawiązać połączenia

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem ftp4.gram.pl.

Pomimo że adres witryny wydaje się prawidłowy, przeglądarka nie była w stanie nawiązać połączenia.

* Witryna jest tymczasowo niedostępna? Jeśli tak, spróbuj ponownie później.
* Nie możesz przeglądać również innych witryn? Jeśli tak, sprawdź, czy połączenie z siecią funkcjonuje prawidłowo.
* Czy Twój komputer lub sieć jest chroniona przez zaporę sieciową lub serwer proxy? Ich nieprawidłowa konfiguracja może powodować problemy z przeglądaniem witryn internetowych.



Tak mi pisze ;/





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:54, rafekx 12 napisał:

> nie wiem jak wy, ale ja nie mogę pobrać patcha 1.2 ze strony gram.pl

A wyskakuje jakiś error czy co??


Nie udało się nawiązać połączenia

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem ftp4.gram.pl.

Pomimo że adres witryny wydaje się prawidłowy, przeglądarka nie była w stanie nawiązać połączenia.

* Witryna jest tymczasowo niedostępna? Jeśli tak, spróbuj ponownie później.
* Nie możesz przeglądać również innych witryn? Jeśli tak, sprawdź, czy połączenie z siecią funkcjonuje prawidłowo.
* Czy Twój komputer lub sieć jest chroniona przez zaporę sieciową lub serwer proxy? Ich nieprawidłowa konfiguracja może powodować problemy z przeglądaniem witryn internetowych.


Tak mi pisze ;/

@edit, sry za double post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:25, rafekx 12 napisał:

Hmm..spróbuj może przez Internet Explorer pobrać??A jak nie to weź opere ściagnij,możliwe
że wina leży po stronie twojej przeglądarki...


Mam FF, przez IE tez nie idzie. Mógł by ktoś pobrać ten patch i wrzucić na jakiś servis z downloadem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak grac przez neta w gearsa bo tak mam już all zrobione konto założyłem ładnie pięknie, chce się zalogować to mi wyskakuje takie coś: Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu, który nie jest obsługiwany przez usługę LIVE. Wie ktoś może co jest nie tak? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:56, Piciulec napisał:

Powie mi ktoś jak grac przez neta w gearsa bo tak mam już all zrobione konto założyłem
ładnie pięknie, chce się zalogować to mi wyskakuje takie coś: Połączenie z usługą LIVE
nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu, który nie jest obsługiwany
przez usługę LIVE. Wie ktoś może co jest nie tak? z góry dzięki za pomoc


Bo nie wolno zakładać konta na Polske. Zarejestruj się na Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:07, Ecko09 napisał:

> Powie mi ktoś jak grac przez neta w gearsa bo tak mam już all zrobione konto założyłem

> ładnie pięknie, chce się zalogować to mi wyskakuje takie coś: Połączenie z usługą
LIVE
> nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu, który nie jest
obsługiwany
> przez usługę LIVE. Wie ktoś może co jest nie tak? z góry dzięki za pomoc

Bo nie wolno zakładać konta na Polske. Zarejestruj się na Anglię.


aha ok dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest cudna. Przeszedłem pierwszy akt i zabrałem się za rozgrywkę multiplayer.
Czy wam też rozpada się poradnik? Muszę szukać jakiegoś w Sieci, by nie zniszczyć drukowanego ... Nie wiem, jak oni to produkują. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spotkałem z osobą, której nie rozpadłaby się choć jedna strona owego poradnika:P Proponuję też spróbować swych sił w kooperacji, choć różnie to bywa z liczbą chętnych do gry - czasem (w moim wypadku nawet często:P) zdarza się tak, że nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejść grę, mając wszystkie CoG, dlatego tak zależy mi na poradniku... A grając w trybie kooperacji, wiele nieśmiertelników nie uzbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 09:23, xbit71 napisał:

Chcę przejść grę, mając wszystkie CoG, dlatego tak zależy mi na poradniku... A grając
w trybie kooperacji, wiele nieśmiertelników nie uzbieram.


To też zależy, jeśli grasz w coopie to nieśmiertelniki które Ci brakują możesz zebrać nawet wtedy, gdy hostem jest ktoś inny:) Ja jak grałem kiedyś z jakimś Australijczykiem to jakoś się dogadywaliśmy tekstowo, żebym zaczekał bo chciałby odnaleźć swoje brakujące cogi:) Ale i tak polecam tryb kooperacji, choćby po przejściu całej gry i zebraniu wszystkich nieśmiertelników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować