Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2009 o 16:05, Sipso2008 napisał:

Pytanie: Jak podczas gry w multi włączyć czat?


Włączasz konsole (~), wpisujesz na początku "say" (bez cudzysłowów), a dalej po spacji tekst twojej wiadomości.

Dnia 24.10.2009 o 16:05, Sipso2008 napisał:

Pytanie 2: Zawsze tak mało ludzi gra w coop?


Tak. Dlatego też (między innymi dlatego) szukanie sesji co-opa poprzez wyszukiwarkę nie ma moim zdaniem sensu, najlepiej po prostu z kimś się umów, np. tutaj chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:11, Sipso2008 napisał:

To jeszcze takie:

U was (użytkowników Xfire) także nie ma konsoli XFa w grze? Też musicie brać Alt+Tab
by z kimś pogadać?

jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna gry, cena teraz jest znakomita. Interesuje mnie głównie multiplayer, ale sigla też z pewnością kilka razy przejdę. Odnośnie multi parę pytań:
Jak wygląda od strony technicznej? (serwery, mecze, coś słyszałem że są jakieś rankingowe i nierankingowe)
Czy multi jest ciągle żywe? Serwery nie świecą pustkami? Nie ma problemów ze znalezieniem graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 23:53, igor8472 napisał:

Na multi w sumie zawsze się chętni znajda, z cooperativem gorzej ale też nie tak źle.



Jasssne... W szczycie 8 serverów z czego tylko na 2 da się sensownie pograć (ping ~100), a host ma powera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 00:34, igor8472 napisał:

Te zajęte na fulla są niewidoczne nie zapomnij. A 8 serwków to imho nieźle jak na taką
grę.


A pomyśl sobie, co by było jeśli byłyby większe mapy, większy limit gracz i dedyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 19:05, igor8472 napisał:

I męczę się z Raamem od paru godz., skończenie tej walki jest chyba tylko od bugów uzależnione.
Raz mi się prawie udało ale dałem ciała. Raam po poharataniu Dom-a stanął w miejscu i
stracił zainteresowanie walką, nie strzelał, nie ruszał się nic. Szkoda że mi się ammo
skończyło. Trafić go trzeba 18 razy, łuk ma ammo 12... A jak lazłem na drugi koniec pociągu
bo zdaje się obok bomby są zapasy to mnie załatwił Locust na latedełku eh...
Muszę znowu na tego buga trafić...

Ja go przeszedłem 2 razy - raz "normalnie" z lancerem (dużo strzelania na oślep, które jest... celne ;d) i kuszą, a drugi raz (co dziwniejsze na Insane) pobiegłem na chama do działka i zdjąłem z niego Raama (to działko po drugiej stronie "areny").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z działka próbowałem ale wykańczały mnie albo krylle albo latadełka. Na Insane potrafią nieźle dopiec, jedyna nadzieja w Domie zeby wywołał buga z Raamem albo coop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że strasznie się zawiodłem na tej grze. Chodzi mi tu o całkowicie niegrywalne sterowanie za pomocą klawiatury i myszki. Celować się nie da, skręcać również, gość co chwila rzuca się do przodu lub do tyłu, chowa się za przeszkodami. Totalny chaos. Myślałem że mój stary wysłużony pad pomoże ale oczywiście działają tylko te z xboxa lub im podobne. Dlatego też gierka żegna się z moim dyskiem. Dobrze że kupiłem ją na giermaszu i nie straciłem mnóstwa kasy... Nie wiem jak Wy to robicie że wytrzymujecie z tym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzaskasz nerwowo w klawisze ruchu to faktycznie gra odbierze to za skok w którąś ze stron. A może się mylę i skok w określoną stronę był tylko ze spacją? Wtedy jeszcze dziwniejsze mi się wydaje to że nie potrafisz opanować postaci. A że celować się nie da? W Kurkę Wodną grałeś do tej pory? Przecież w to potrafią grać dzieciaki... Chociaż nie powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram normalnie, w sensie, staram się np. normalnie iść do przodu ; p lecz np. chcąc iść do przodu typ przez moment idzie do przodu po czym robi mi odskok do tyłu ; p a celować mogę tylko poruszając myszką w górę i dół, na boki się nie da. Tak samo rozglądać ; p
wiem wiem, pewnie mam źle skonfigurowane sterowanie ale próbowałem je na 5 sposobów konfigurować i wyszło mi że i tak przydałaby się trzecia ręka do tego ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować