Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Ale czad masz z tym sterowaniem :) Zrób na domyślne i graj normalnie z myszą i klawiaturą.

Tak od siebie dodam, że faktycznie lepiej się w to gra na padzie od X360... Mam obie wersje GoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie konfigurowałem, zwykłe WSAD + Spacja i mysz z 3 przyciskami. Pada na PieCu imo nie ma sensu do takich gier wykorzystywać skoro mam ''fabrycznie'' celniejsze środku niż konsolowcy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce mi się ponownie jej instalować, bo się na nią wkurzyłem i wykopałem z komputera :)

A co do sterowania to muszę zgodzić się z igorem8472 że lepsza jest myszka i klawiatura do celowania niż pad. Jak grałem w GoWa na Xboxie to co chwila mnie zabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2009 o 16:43, Khyho napisał:

A co do sterowania to muszę zgodzić się z igorem8472 że lepsza jest myszka i klawiatura
do celowania niż pad. Jak grałem w GoWa na Xboxie to co chwila mnie zabijali.


W multi? Tam to jest normą, potrzeba sporo czasu żeby dojść do wprawy. Też dostawałem baty. Ale w singlu naprawdę dużo lepiej mi się grało padem. Ogólnie jestem już na takim etapie grania nim w strzelanki, że w większości gier nie widzę różnicy, a GoW po prostu był tworzony z myślą o padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, w singla. Nie jestem przyzwyczajony do pada wiec szybko z początku ginąłem.
Właśnie słyszałem że wielu "pro graczy" bardziej chwali pady od klawiatury i że wiele gier jest niegrywalnych za jej pomocą. Muszę stwierdzić że w takim razie robiłem cuda, bo potrafiłem się dobrze bawić grając klawiaturą. Myślę że to po prostu kwestia przyzwyczajenia. A że niektóre gry (patrz GoW) są robione pod pada, to cuż, trzeba do tego przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może. Ja nawet na klawiszach i myszy w pierwszej sesji multi w GoWa dostałem takie baty mapie z helikopterem że byłem bliski wykopania mnie z sesji. Rozrzut w zadawanych obrażeniach pomiędzy singlem nawet na ''Insane''; a mutli jest spory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:15, Numenpl napisał:

Mam pytanie czy gra ktoś jeszcze w tę grę na multi??

Jeszcze się pytasz? Pewnie że tak. Zawsze są chętne osoby do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się na PC skonfigurować pada tak by dało się na nim w Girsy grać ? Bo na klawiaturze w co jak w co, ale w GoW''a nie będę grał. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:32, Albii napisał:

Da się na PC skonfigurować pada tak by dało się na nim w Girsy grać ? Bo na klawiaturze
w co jak w co, ale w GoW''a nie będę grał. :p

No to w GOW w ogóle nie będziesz grał, chyba że masz Xboxa, bo do grania w GOW na kompie potrzebny jest pad microsoftu, czyli ten do xboxa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:39, Ezio napisał:

No to w GOW w ogóle nie będziesz grał, chyba że masz Xboxa,

Mam xboxa, mam GoW''a 1, GoW''a 2.

Dnia 22.11.2009 o 15:39, Ezio napisał:

bo do grania w GOW na kompie potrzebny jest pad microsoftu, czyli ten do xboxa:P

Mam logitecha chillstreama, w Juicedzie HiN np: wszystko ładnie się skonfigurowało i mogłem grać od razu po podłączeniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że grać da się to podejrzewam, ale czy z celowaniem na analogu nie będzie coś skopane itd. to nie wiem. Najwyżej przecierpię i zmuszę się do klawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gears of War kupiłem w dniu premiery w Edycji Limitowanej. Dziś kiedy chce się zalogować na mój profil pisze mi coś takiego:

The profile could be bot signed in to Live. There may be a network problem or Windows Live ID service may not be avalible.

Kiedyś spokojnie sobie grałem przez neta itp. Sprawdzałem kilka profili ,na każdym to samo. Na XBOX 360 loguje się na profil bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 19:39, MamDowna napisał:

nowa wersja windows live, moze dlatego ? jesli nie to sprawdz czy masz najnowsza wersje
gry


OK. Teraz mi pisze że podałem zły CD-Key. Wprowadzam 3 raz i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:25, Woo-Cash napisał:

Wie ktoś co dokładnie muszę i gdzie skopiować, by grać na starych sejwach( kupiłem ponownie
w Biedronce)?


Podobno od jakiegoś czasu zapisane gry są przypisywane do konta XBL. Ale jeśli grałeś tak jak ja, po premierze, to raczej ich nie wgrasz. Próbowałem na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:29, destro177 napisał:

Podobno od jakiegoś czasu zapisane gry są przypisywane do konta XBL. Ale jeśli grałeś
tak jak ja, po premierze, to raczej ich nie wgrasz. Próbowałem na wszystkie strony.


Masz na myśli tą awarię na serwerach Microsoftu? Grałem z pół roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować