Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

A jak jest z tymi sejwami. To prawda że one lubią się same kasować? Jest może już jakiś patch usuwający ten bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie w jaki dzień , ale jakoś w tym tygodniu rusza konkurs na gram.pl w którym można wygrać dużą i na pewno bardzo fajną figurkę z podobizną Marcusa Feniksa z gry Gears of War. Wszystkim zainteresowanym uczestnikom tego konkursu życzę powodzenia i mam wielką nadzieję że ja wygram jedną z tych wspaniałych figurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle ze polski wydawca robi ludzi w wala.W wersji polskiej nie ma odglosow postaci (hoffman,therion straznik) podczas nieudanego przelaowania,rzucania granatow itp na multi.Pomoc techniczna nie zajela stanowiska w tej sprawie.Nie rozumiem czemu mamy grac w niedorobiona polska wersje podczas gdy angielskie dzialaja bez problemu.To samo bylo z World in Conflict ,ktory nie dosc ze byl przetlumaczony BEZNADZIEJNIE to jeszcze sie sypal w lobby na multi i trzeba bylo czekac na patcha pl.Jeszcze przeboleje te "profesjonalne wersje PL" ale nie skopany kod gry.Widze tez ze pomysly dostepnosci dwoch wersji jezykowych wysuniete przez niektorych forumowiczow spotykaja sie z dezaprobata moderatowow ,ktorzy wyraznie mowia im zeby radzili sobie sami czyli "sciagnijcie se z zagranicy".Mile i profesjonalne podejscie dystrybutora ,ktoremu przeciez tak zalezy na scenie graczy.To ja w takim razie dziekuje.Ja poszedlem za "rada" i kupuje zza granicy a konkretniej z Japonii.Gdzie gra + przesylka + miesiac live gold kosztowalo mnie 83 zl. a na paczke czekalem 7 dni czyli tyle co w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić GoW ale niewiem czy mi puńdzie na moim kompie. Mam procka AMD athlon x2 3800+ (podkręcony z 2ghz na 2,3ghz) 2 x 1 gb ram karta graficzna geforce 8600gt z 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:55, lloyd554 napisał:

Chciałbym kupić GoW ale niewiem czy mi puńdzie na moim kompie. Mam procka AMD athlon
x2 3800+ (podkręcony z 2ghz na 2,3ghz) 2 x 1 gb ram karta graficzna geforce 8600gt z
256 mb


Pójdzie i to nawet na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:55, lloyd554 napisał:

Chciałbym kupić GoW ale niewiem czy mi puńdzie na moim kompie. Mam procka AMD athlon
x2 3800+ (podkręcony z 2ghz na 2,3ghz) 2 x 1 gb ram karta graficzna geforce 8600gt z
256 mb

Człowieku jakbym Ci powiedział na jakim kompie odpalałem gry oparte na enginie U3.0 to byś oniemiał. Jak Ci się podoba gierka to kupuj. Osobiście twierdzę, że nic specjalnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:55, lloyd554 napisał:

Chciałbym kupić GoW ale niewiem czy mi puńdzie na moim kompie. Mam procka AMD athlon
x2 3800+ (podkręcony z 2ghz na 2,3ghz) 2 x 1 gb ram karta graficzna geforce 8600gt z
256 mb

Spokojnie ruszy na średnich. Mnie na moim starym kompie Athlon 3000+, 2 GB ramu i 6600GT 256 mb chodziło na średnich bez niczego.

Dnia 17.07.2008 o 09:55, lloyd554 napisał:

Człowieku jakbym Ci powiedział na jakim kompie odpalałem gry oparte na enginie U3.0 to byś oniemiał.

Konkretnie na jakich?? Mógłbyś podać dane tych komputerów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja już jestem w 5 akcie, w drugiej misji... gra nie jest jakoś zabójczo długa, ale za to bardzo dobra. czeka mnie jeszcze Brumak, ten generał, i może jeszcze jakieś inne bossy... Ciekawe ile mi to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 10:52, Get Down napisał:

Ciekawe czy GoW 2,wyjdzie równiesz na PC,bo przeniesienie z x360 na pc wyszło bardzo
dobrze,People cant fly
dobra robota:)


Wyjdzie, jestem o tym przekonany. Tylko pytanie kiedy? Ja myślę że to będzie jak z "jedynką" że wyjdzie na PC po roku od wersji konsolowej oczywiście z naprawionymi błędami i z ulepszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 11:09, Get Down napisał:

Tak czy siak pogram,jeżeli wyjdzie puzniej to xfani będą zazdrościć


No jasne. Co z tego że dostali GoW o rok wcześniej, jak nie mogli zabić najlepszego bossa w grze bo ona pojawiał się tylko w filmiku końcowym. PeCetowcy mogli z nim walczyć, a konolowcy tylko mogli popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na 7600GT; 2 GB RAM; Athlon 64 4000+ na full bez problemu idzie.

A w konkursie o figurkę oczywiście startuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:29, Davw napisał:

Mi na 7600GT; 2 GB RAM; Athlon 64 4000+ na full bez problemu idzie.

A w konkursie o figurkę oczywiście startuję :D


Podaj link do tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie ma jeśli chodzi o figurkę z GoW''a, bo słyszałem o nim kilka postów wyżej więc uprzedzam, że konkurencja będzie :D :D :D. Ale jak konkurs wystartuję to dam link oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:16, piecia997 napisał:

Mam pytanko - jak uruchomić edytor Gearsów? W menu start nie ma żadnego skrótu do niego,
w folderach z grą też nie zauważyłem.

jest na płycie z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:17, Eldar09 napisał:

> Mam pytanko - jak uruchomić edytor Gearsów? W menu start nie ma żadnego skrótu do
niego,
> w folderach z grą też nie zauważyłem.
jest na płycie z grą


Gdzie dokładnie? Chyba ślepy jestem :D Daj nazwę pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:23, piecia997 napisał:

> > Mam pytanko - jak uruchomić edytor Gearsów? W menu start nie ma żadnego skrótu
do
> niego,
> > w folderach z grą też nie zauważyłem.
> jest na płycie z grą

Gdzie dokładnie? Chyba ślepy jestem :D Daj nazwę pliku.

dokładnie to nie pamiętam ;P
bo już długo nie grałem, a grę pożyczyłem wujkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować