Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 22:21, Davw napisał:

Do czego służą nieśmiertelniki? Po zebraniu wszystkich otrzymuję jakiś bonus czy jak?


Taa, zdobywasz te achievmenty (osiągnięcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko (pewnie już wcześniej padło, jednak nie chce mi się przeglądać 2102 postów:P). Na PC w multi, maksymalna ilość graczy również wynosi 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 02:00, Moras1990 napisał:

Takie małe pytanko (pewnie już wcześniej padło, jednak nie chce mi się przeglądać 2102
postów:P). Na PC w multi, maksymalna ilość graczy również wynosi 8?


Tak, 4 na 4 to maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 21:57, Davw napisał:

Jeszcze go nie ma jeśli chodzi o figurkę z GoW''a, bo słyszałem o nim kilka postów wyżej
więc uprzedzam, że konkurencja będzie :D :D :D. Ale jak konkurs wystartuję to dam link
oczywiście.


Jestem bardzo ciekawy kto taki wspomniał w swoim poście o figurkowym konkursie ? xD
A tak poważnie to jak piszesz posta na podstawie posta innego użytkownika to wypadałoby chociaż podać jego nicka. No chyba że czekasz na pozwolenie , a wiec dobrze pozwalam Ci wymieniać w poście mojego nicka. ;]
I mam jaszcze dla Ciebie radę , bo widzę że masz z tym problem. W prawym górnym rogu każdego posta masz zakładkę ''''Odpowiedz'''' , wystarczy że na nią klikniesz i od razu będzie wiadomo czy piszesz do pojedynczego usera czy też do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że wiem o takowej zakładce ale nie będę jej używał za każdym razem np. tak jak teraz gdy pisze o poście, który znajduję się powyżej. A wtedy po prostu nei było problemu zerknąć trochę wyżej.
A tak na marginesie to pisało gdzieś na gram.pl czy piszę, że właśnie ten konkurs będzie następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pytania odnośnie GoW mogłyby być wyższego poziomu trudności, zważając chocby na to, że wszystkie odpowiedzi można było znaleźć w rezencji GoW ok świąt Bożego Narodzenia - była zamieszczana, a nawet laik który nie znał tej gry, bez problemu może znaleźć odpowiedzi w google.pl bądź stronach traktujących o grze.

BTW. Myśle, że na wszystkie odpowiedziałem poprawnie, nie było wcale to takie trudne, czekam teraz na wieść o figurce Marcusa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:49, Tokix napisał:



BTW. Myśle, że na wszystkie odpowiedziałem poprawnie, nie było wcale to takie trudne,
czekam teraz na wieść o figurce Marcusa : )



Powiedz jakie odp. dałeś na poszczególne pytania o upewnię cie czy dobrze odpowiedziałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 23:55, Ecko09 napisał:

Powiedz jakie odp. dałeś na poszczególne pytania o upewnię cie czy dobrze odpowiedziałeś
;)


Haha ! Proszę Cię ! ;D Tak na forum ? :P
Powiem Ci tyle że na 100% są poprawne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol przecież to było banalne <hahaha>. A na forum to nie podawajcie odpowiedzi, bo zaraz wszyscy wystartują w tym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:20, Davw napisał:

No trochę szkoda. Ja nie liczę na Dante''go chociaż nie obraził bym się o niego. Ja chcę
Marcus''a!!!

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=100 link do konkursu


Każdy w tym temacie by chciał Marcus''a, nie tylko Ty ;D
Pytania są banalne. Mogliby dać coś choć trochę trudniejszego ;D Szkoda też, że tak mało tych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:12, DarkMessiah123 napisał:

Czytałem o tych figurkach że, w skład wchodzą 4 postacie Marcus,Cole i locusci dron i
sniper, czyli jak wygrasz tą nagrodę to dostaniesz te 4 figurki czy tylko Marcus''a?


Do wygrania jest tylko Marcus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem te odpowiedzi na figurkowy konkurs , pytania nie były trudne ale jak to czasem bywa złapało mnie lenistwo (Ecko09 wie o co chodzi :D). W tego rodzaju konkursach prawie zawsze , a może nawet i zawsze wygrywają Obywatele którzy nie wypowiadają się na forum regularnie , więc dopiero teraz zrozumiałem że są marne szanse aby ktoś z tego tematu wygrał - takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:57, Sebat1 napisał:

Wysłałem te odpowiedzi na figurkowy konkurs , pytania nie były trudne ale jak to czasem
bywa złapało mnie lenistwo (Ecko09 wie o co chodzi :D). W tego rodzaju konkursach
prawie zawsze , a może nawet i zawsze wygrywają Obywatele którzy nie wypowiadają się
na forum regularnie , więc dopiero teraz zrozumiałem że są marne szanse aby ktoś z tego
tematu wygrał - takie jest moje zdanie.


Dokładnie to samo zauważyłem. Rzadko wygrywają użytkownicy którzy udzielają się na forum, co jest dla mnie trochę dziwne. Nie mówię że mają wygrywać tylko aktywni użytkownicy, ale to że wygrywają często nieaktywni jest dla mnie trochę niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do figurek z GOW, nie wiem ile takie kosztują u nas w Polsce ( obecnie siedzę w Anglii) ale tutaj właśnie jest w sklepie z grami promocja 7.99 ( normalna cena to 12.99) więc w przeliczeniu na PLN,y za drogo nie wychodzi a wyglądają naprawdę ładnie... jakby ktoś naprawdę miał umrzeć bo nie wygrał, to mogę pomyśleć nad jakimś "przerzutem" ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:23, RavenSoul napisał:

Co do figurek z GOW, nie wiem ile takie kosztują u nas w Polsce ( obecnie siedzę w Anglii)
ale tutaj właśnie jest w sklepie z grami promocja 7.99 ( normalna cena to 12.99) więc
w przeliczeniu na PLN,y za drogo nie wychodzi a wyglądają naprawdę ładnie... jakby ktoś
naprawdę miał umrzeć bo nie wygrał, to mogę pomyśleć nad jakimś "przerzutem" ;) pozdrawiam



Na stronie aliensgroup są w cenie 65zł. Niektóre są też droższe, ale to co można wygrać w konkursie tyle akurat kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:29, m4teU5z napisał:

Na stronie aliensgroup są w cenie 65zł. Niektóre są też droższe, ale to co można wygrać
w konkursie tyle akurat kosztuje.


No to w sumie cena podobna, takie dość spore są i ładne, na wszelki wypadek dam linka, bo jednak po obecnym kursie walut może wyjść taniej (tylko że są w zwykłej cenie 12.99 a nie sklepowej 7.99)

http://www.game.co.uk/search.aspx?platform=*&s=Gears+of+War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2008 o 14:18, Kraju92 napisał:

Dokładnie to samo zauważyłem. Rzadko wygrywają użytkownicy którzy udzielają się na forum,
co jest dla mnie trochę dziwne. Nie mówię że mają wygrywać tylko aktywni użytkownicy,
ale to że wygrywają często nieaktywni jest dla mnie trochę niesprawiedliwe.


Zgadzam się to istna niesprawiedliwość , ja rozumiem że Obywateli jest bardzo dużo , ale to jeszcze nie powód żeby wygrywali tylko Obywatele. Ludzi z wyższą rangą jest o wiele mniej i powinni mieć zagwarantowane miejsca w loży wygranych np. wygrywa trzech Obywateli/Robotników i trzech użytkowników z wyższa rangą , bo tak jak jest teraz to trochę bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować