Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 14:05, m4teU5z napisał:

> http://www.gram.pl/news_8gvgHeu4_Games_for_Windows_LIVE_darmowe.html
>
> Czyli teraz już nie powinniśmy mieć problemów z wspólnym graniem, skoro konto gold
będzie
> darmowe.

Świetna wiadomość :D. Tego to się nie spodziewałem, miłe zaskoczenie.


Też sie nie spodziewałem. nie po Microsofcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:05, Ecko09 napisał:

Też sie nie spodziewałem. nie po Microsofcie.


Ja również, oby teraz tylko dali nam Polakom zakładać legalne konta w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:08, Kraju92 napisał:

> Też sie nie spodziewałem. nie po Microsofcie.

Ja również, oby teraz tylko dali nam Polakom zakładać legalne konta w Polsce.


A mi zwisają te legalne konta. Mam konto na USA czy tam coś innego i gram se legalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:11, Ecko09 napisał:

> > Też sie nie spodziewałem. nie po Microsofcie.
>
> Ja również, oby teraz tylko dali nam Polakom zakładać legalne konta w Polsce.

A mi zwisają te legalne konta. Mam konto na USA czy tam coś innego i gram se legalnie
;)


No tak ale lepiej mieć polskie konto. I najlepiej by było aby całe LIVE zrobili by po Polsku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:12, Kraju92 napisał:

> > > Też sie nie spodziewałem. nie po Microsofcie.
> >
> > Ja również, oby teraz tylko dali nam Polakom zakładać legalne konta w Polsce.

>
> A mi zwisają te legalne konta. Mam konto na USA czy tam coś innego i gram se legalnie

> ;)

No tak ale lepiej mieć polskie konto. I najlepiej by było aby całe LIVE zrobili by po
Polsku. :P


Racja.
Ciekawe czy już w tej chwili jest Gold dostępne za darmo. Ah, granie na serwerach rankingowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:15, Ecko09 napisał:

Racja.
Ciekawe czy już w tej chwili jest Gold dostępne za darmo. Ah, granie na serwerach rankingowych
;)


Ta. To będzie interesujące... Bo tak naprawdę, na koncie silver, to było mało tych serwerów w MP. Teraz raczej nie będzie na to narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:15, Ecko09 napisał:

Ciekawe czy już w tej chwili jest Gold dostępne za darmo. Ah, granie na serwerach rankingowych
;)


Podobno tak, ale znając Microsoft to potrwa kilka dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:19, Kraju92 napisał:

> Ciekawe czy już w tej chwili jest Gold dostępne za darmo. Ah, granie na serwerach
rankingowych
> ;)

Podobno tak, ale znając Microsoft to potrwa kilka dni :P


A to pogram sobie jeszcze te kilka dni w FEAR multi i ET :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:21, Ecko09 napisał:

A to pogram sobie jeszcze te kilka dni w FEAR multi i ET :]


No wiesz, zawsze możesz spróbować, może MS już zadziałało w tej sprawie i odblokowali, w co bardzo wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:23, Kraju92 napisał:

> A to pogram sobie jeszcze te kilka dni w FEAR multi i ET :]

No wiesz, zawsze możesz spróbować, może MS już zadziałało w tej sprawie i odblokowali,
w co bardzo wątpię.


Oo jeden z użytkowników napisał, że już od wczoraj miał dostęp do rankingowych serwów. Czyli już można grywać za darmo :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:43, Ecko09 napisał:

Oo jeden z użytkowników napisał, że już od wczoraj miał dostęp do rankingowych serwów.
Czyli już można grywać za darmo :) super


No to fajnie. A więc MS zdecydował się najpierw zadziałać i to zmienić, a później dopiero to ogłosić. Czyżby MS się polepszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:51, Kraju92 napisał:

> Oo jeden z użytkowników napisał, że już od wczoraj miał dostęp do rankingowych serwów.

> Czyli już można grywać za darmo :) super

No to fajnie. A więc MS zdecydował się najpierw zadziałać i to zmienić, a później dopiero
to ogłosić. Czyżby MS się polepszał.


E tam, jednorazowy przypadek. I tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już nie ma podziału na Gold i Silver to może zagramy w końcu kilka meczyków przez neta na próbę. Tylu chętnych się deklarowało a jakoś chyba nikt nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Markcie GoW jest za 49 złotych :D więc myślę nad zakupem. Nie wiem tylko jak mój komputer poradzi sobie z tą grą :/ Jest w internecie może jakiś program, który sprawdza konfigurację komputera i informuje czy gra pójdzie i np. ile będzie klatek na sekundę itd? Najbardziej interesuje mnie multiplayer. Możecie coś o nim napisać? Jakie są plusy a jakie minusy np. dużo noobów? dużo snajperów? spam granatami? długi loading? lagi? dużo pro wałęsających się po publicznych serwerach(dla mnie to minus :P powinni grać te swoje klanówki)? itp. itd.

A jak ktoś potrafi ocenić to jest konfiguracja mojego sprzętu: AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHZ, GeForce 7600 GT 256 MB RAM, 1 GB RAM, Windows XP Home Edition Service Pack 2. Minimalne wymagania sprzętowe niby spełniam ale nie wiem na jakich detalach i jak wydajnie będzie chodziła gra.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:07, UMC.Hugo napisał:

Najbardziej interesuje mnie multiplayer. Możecie coś o nim napisać? Jakie są plusy
a jakie minusy np. dużo noobów? dużo snajperów? spam granatami? długi loading? lagi?
dużo pro wałęsających się po publicznych serwerach(dla mnie to minus :P powinni grać
te swoje klanówki)? itp. itd.

Gearsy to jedyna gra, w której multiplayer w ogóle mnie zainteresował. Serwerów trochę mało, szczególnie w środku dnia, ale wieczorem jest już spory wybór. Z noobami różnie to bywa, zresztą najczęściej są zaraz wyrzucani bo w jednej druzynie tylko 4 osoby się mieszczą i nie można sobie pozwolić na słabszych zawodników. Loadingi są króciótkie, a z lagami to zależnie od serwa. Ja na 1 MB łączu zwykle gram komfortowo, ale czasami opóźnienie na serwach wynosi jakieś 2 sekundy albo gra tnie się niemiłosiernie.
Snajperów dużo nie ma bo i snajperka zwykle jedna na mapie jest. Z granatami podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od wczoraj mogę grać za darmo na goldzie tylko że, miałem problem bo mi savey z gry usunęło ale na szczęście miałem ich kopię, serverów nie jest za dużo a i mam problem bo próbowałem dojść do servera ale za każdym razem nie mogłem się połączyć z serverem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że Microsoft w końcu zrobił darmowe konto Gold (swoją drogą wychodzi na to że musiało być to zupełnie nie opłacalna że M$ się na to zdecydował). Co prawda i tak z tego nie korzystam , bo nie widzę w tym sensu , dla jednej gry nie mam zamiaru się z tym bawić , ale pewnie wielu wygłodniałych graczy rzuci się na tego Golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować