Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dzizas, człowieku, miej litość, jemu chodzi o walkę z BERSERKEREM w 1 akcie -.-

@master111
Musisz zwabiać Berserkera pod wrota, a gdy te (ta?) zacznie rushować wprost na Ciebie to musisz zrobić Roll Over ( czyli przewrót) w bok i tyle, ot taka filozofia. Potem tylko musisz go (ją?) rozwalić z Hammer of Dawna i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale ja jestem ślepy i głupi czytać nie umiem racja mój błąd.

master111: rób tak jak kolega każe i zwabiaj go do drzwi które będą zablokowane on je staranuje. A jak wyjdziesz już z tym Berserkerem na plac na podwórku to musisz go właśnie z młota zabić ( i utrzymuj odległość bo możesz nie zdążyć nacelować a zarazem oddać obrażeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:49, Coxsik napisał:

Jeżeli chodzi ci o walkę z Brumakiem to ci koleś mówi że masz strzelać w działka czyli
takie "jakby" jego ręce czyli musisz zniszczyć lewe i prawe działko( aż będą się palić)
i potem musisz zniszczyć jeszcze to działko nad głową co ma czy koło głowy i wtedy jak
to zrobisz ukaże się filmik i Brumak zginie. I staraj się skrywać koło jakiś ścian i
nie dopuszczaj do tego że będziesz bez osłony bo szybko zginiesz.


Chodzi mi o walkę z Berserkerem taki slepy co szarżuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:24, piecia997 napisał:


>
> Wolałbym grać z piecia997 na najwyższym poziomie trudności ;/
>

Nie ma sprawy, a kiedy zaczniemy? W wakacje to mam sporo czasu i mogę choćby jutro grać.


Nie ma sprawy, możemy jutro zacząć, zgadamy sie na xfire. Dodam cie też do przyjaciół w grze, jakby co to mam w grze nick patyczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodam kogos do przyjaciół, gdy ten jest offline, to gdy zaloguje sie to dostanie wiadomość, że chce go dodać? Czy trzeba wysłać zapro, gdy ktoś jest online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 22:14, master111 napisał:

Chodzi mi o walkę z Berserkerem taki slepy co szarżuje na ciebie


No wiem który to jest bo z nim walczyłem. Xle przeczytałem twojego pierwszego posta i chyba zaspany byłem że przeczytałem Brumak zamiast Berseker. A jak z nim walczyć to ci napisałem 4 posty wyżej.I sorka że troszkę namieszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o jakimś systemie friends-ingame w Gears of War (na XBL takiego nie uświadczyłem?) czy Friends na Windows Live?
Jeżeli mówisz o W. Live...
Jeżeli sprawa wygląda tak samo jak na Xbox Live, to tak, dostanie wiadomość niezależnie od tego czy jest online czy offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 09:24, WorldWar3PL napisał:

Mówisz o jakimś systemie friends-ingame w Gears of War (na XBL takiego nie uświadczyłem?)
czy Friends na Windows Live?
Jeżeli mówisz o W. Live...
Jeżeli sprawa wygląda tak samo jak na Xbox Live, to tak, dostanie wiadomość niezależnie
od tego czy jest online czy offline.


No na myśli mam to na Windows. W końcu to jest temat o wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście, ale myślałem, że skoro napisałeś parę postów wcześniej ''chciałbym dodać Cię do znajomych w grze'', to 'girsach' istnieje jakiś in-game friends system.
Ale skoro mówimy o systemie Live, to już wszystko jasne.
Z ciekawości, jaki masz gamertag? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ww3pl
Razem (jeszcze) nie pogramy, ale przynajmniej będziemy mieli siebie w friendsach :P Pozostaje czekać na więcej gier cross-platformowych (Aktualnie to tylko Shadowrun, Halo 2, Universe at War, Lost Planet: Colonies Edition).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 13:00, WorldWar3PL napisał:

ww3pl
Razem (jeszcze) nie pogramy, ale przynajmniej będziemy mieli siebie w friendsach :P Pozostaje
czekać na więcej gier cross-platformowych (Aktualnie to tylko Shadowrun, Halo 2, Universe
at War, Lost Planet: Colonies Edition).


A szkoda. Mogliby dać łatke umożliwiającą gre w GoW X360 z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CliffyB* wypowiadał się w tej sprawie. Powiedział, że różnice pomiędzy Unreal Engine 3.0 a 3.5 są zbyt duże, by grę cross-platformową umożliwiała jedna łatka, niezależnie jak bardzo duża.

* Choćby niezależnie jak mocno kopał po jajkach (Bo tym grozi każdemu, kto go nazwie CliffyB), będę używał tej ksywki, gdy będę mówił o Cliffie Bleszinskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm...może utworzymy nasz klanik w Gears of War na xfire?^^

Jak dla mnie to świetny pomysł. Ja najprawdopodobniej do Was dołączę w multi GoW na początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:18, MasterHeroes napisał:

Chętnie możemy utworzyć, tylko kto będzie liderem??


Ten kto utworzy, czyli ja :) Z czasem jak ktoś zasłuży (lub zobaczę, że się zna i mu zależy) dostanie admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, wróciłem ;) .
Mój nick na Windows Live to PringleZz :) Czekam na zaproszenia do friends i ja też chcę z Wami grać w GoW przez neta :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:01, Ecko09 napisał:

Hmm...może utworzymy nasz klanik w Gears of War na xfire?^^


Piszę się na to, tylko najpierw w ogóle zagrajmy razem w większym gronie ludzi z gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:48, piecia997 napisał:

> Hmm...może utworzymy nasz klanik w Gears of War na xfire?^^

Piszę się na to, tylko najpierw w ogóle zagrajmy razem w większym gronie ludzi z gram.pl
:D


No, trzeba umówić sie na jakąś godzinke i żeby każdy każdego miał w przyjaciołach dodanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować