Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

ile instaluje sie ta gra?? slyszalem ze w porywach nawet kilka godz, chce wiedziec bo za cos 1,5 h gram z kumplami w cod2 i nie wiem czy jest sens instalowac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 18:36, Rusell napisał:

ile instaluje sie ta gra?? slyszalem ze w porywach nawet kilka godz, chce wiedziec bo
za cos 1,5 h gram z kumplami w cod2 i nie wiem czy jest sens instalowac teraz


To raczej zależy od komputera... Mi się instalowało jakies 20 minut może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 18:36, Rusell napisał:

ile instaluje sie ta gra?? slyszalem ze w porywach nawet kilka godz, chce wiedziec bo
za cos 1,5 h gram z kumplami w cod2 i nie wiem czy jest sens instalowac teraz


Nie mam pojęcia skąd wytrzasnąłeś taką informacje , mi się gra instalowała 5-10 minut. Nie potrafię sobie wyobrazić żeby jakakolwiek gra instalowała się kilka godzin , a zwłaszcza Gears of War. To jakiś potwierdzony przypadek czy tylko pogłoska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi "kilkoma godzinami" to pogloska :P gdzies na necie to wyczytalem. ale kumplowi sie instalowala ponad godzine
BTW mi sie instalowala cos 25 minut (przed chwila zainstalowalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z kumplem pograć w Gears of War w trybie co-op przez LAN. Jednak ani mi ani jemu nie odnajduje serwera. Dodam, że gry są nówk,i jeszcze świeże z "platyki" dzisiaj kupione. LAN jest dobrze skonfigurowany a inne gierki śmigają, ale zależy mi na GoW bo ileż można strzelać do siebie w dwóch na jednej mapie? A tu taki kuszący tryb co-op. POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:32, krzysiek-xxx napisał:

Chciałem z pograć w Gears of War w trybie co-op przez LAN. Jednak ani mi ani jemu nie
odnajduje serwera. Dodam, że gry są nówk,i jeszcze świeże z "platyki" dzisiaj kupione.
LAN jest dobrze skonfigurowany a inne gierki śmigają, ale zależy mi na GoW bo ileż można
strzelać do siebie w dwóch na jednej mapie? A tu taki kuszący tryb co-op. POMOCY.

LAN to gra przez kabel. Musisz mieć podłączony komputer kablem do innego. Kiedyś miałem dwa kompy to z bratem w Q2 naparzaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:33, MasterHeroes napisał:

LAN to gra przez kabel. Musisz mieć podłączony komputer kablem do innego. Kiedyś miałem
dwa kompy to z bratem w Q2 naparzaliśmy.


Żal, żal i nic więcej (nie lubię tego słowa, ale tylko to tu pasuje). Przecież jasno i wyraźnie napisałem, że ma LAN skonfigurowany dobrze a inne gierki śmigają. Komputery stoją od siebie w odległości 3m spięte kablem LAN 4m. Podkreślam jeszcze raz. Inne gry działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:42, krzysiek-xxx napisał:

> LAN to gra przez kabel. Musisz mieć podłączony komputer kablem do innego. Kiedyś
miałem
> dwa kompy to z bratem w Q2 naparzaliśmy.

Żal, żal i nic więcej (nie lubię tego słowa, ale tylko to tu pasuje). Przecież jasno
i wyraźnie napisałem, że ma LAN skonfigurowany dobrze a inne gierki śmigają. Komputery
stoją od siebie w odległości 3m spięte kablem LAN 4m. Podkreślam jeszcze raz. Inne gry
działają.

A to niewiem, na obu komputerach używasz konta LIVE?? Musisz być zalogowany chyba żeyby grać przez LANa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:42, krzysiek-xxx napisał:

> LAN to gra przez kabel. Musisz mieć podłączony komputer kablem do innego. Kiedyś
miałem
> dwa kompy to z bratem w Q2 naparzaliśmy.

Żal, żal i nic więcej (nie lubię tego słowa, ale tylko to tu pasuje). Przecież jasno
i wyraźnie napisałem, że ma LAN skonfigurowany dobrze a inne gierki śmigają. Komputery
stoją od siebie w odległości 3m spięte kablem LAN 4m. Podkreślam jeszcze raz. Inne gry
działają.


A spróbuj przez neta normalnie zagrać, nie przez LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:56, Ecko09 napisał:

A spróbuj przez neta normalnie zagrać, nie przez LAN.


Przez neta nie mogę bo tylko jeden komp ma połączenie z netem. Dawno bym zrobił neta na 2 kompa, ale admin zabezpieczył sieć, a na tym zbytnio się nie znam. Po prostu chcę z kumplem popykać w co-op przez lokalną. Denerwuje mnie takie coś, że płacę za grę i nie mam dostępu do opcji, która jak byk jest w menu gry. Porażka normalnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie t jak chcecie to przechodźcie sobie w co-op. Ja jak wrócę do domu to pododaje sobie was wszystkich (chętnych) na xf i potem pomyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:56, Davw napisał:

Na razie t jak chcecie to przechodźcie sobie w co-op. Ja jak wrócę do domu to pododaje
sobie was wszystkich (chętnych) na xf i potem pomyślimy.


Bardzo byśmy chcieli w tego co-op grać, ale jak wrócisz to nie poczekamy na ciebie... -.-" (plask w czoło)

^
|
|
Powiedzcie mi skąd się tacy ludzie biorą? Bo ja nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:56, Davw napisał:

Na razie t jak chcecie to przechodźcie sobie w co-op. Ja jak wrócę do domu to pododaje
sobie was wszystkich (chętnych) na xf i potem pomyślimy.


Ta, wiemy, ja z piecia997 przechodzę se na najtrudniejszym poziomie w co-opie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko. Bo ponoć M$ udostępnił Games for Windows Live za darmo. No to utworzyłem sobie konto i mam status silver. Jak zmienić na gold? Wiem, że na X360 się płaci za gold, ale dla PeCetowców jest chyba za free. Jak już ktoś zmienił status to pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 02:06, krzysiek-xxx napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Bo ponoć M$ udostępnił Games for Windows Live za darmo. No to
utworzyłem sobie konto i mam status silver. Jak zmienić na gold? Wiem, że na X360 się
płaci za gold, ale dla PeCetowców jest chyba za free. Jak już ktoś zmienił status to
pomóżcie.


Nie musisz nic zmieniać. Może i pisze silver, ale dostęp do wszystkich funkcji jest, tak jak na goldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 00:47, krzysiek-xxx napisał:

> Na razie t jak chcecie to przechodźcie sobie w co-op. Ja jak wrócę do domu to pododaje

> sobie was wszystkich (chętnych) na xf i potem pomyślimy.

Bardzo byśmy chcieli w tego co-op grać, ale jak wrócisz to nie poczekamy na ciebie...
-.-" (plask w czoło)

^
|
|
Powiedzcie mi skąd się tacy ludzie biorą? Bo ja nie mam zielonego pojęcia.


Coś nie pasuje? Tak się złożyło, że ja rzuciłem już dawno pomysł złożenia klanu i wcześniejszego przejścia gry w co-op a chętnych jest dużo. Jak masz jakiś problem to zachowaj go co łaska dla siebie a nie rób spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 14:34, Davw napisał:

Coś nie pasuje? Tak się złożyło, że ja rzuciłem już dawno pomysł złożenia klanu i wcześniejszego
przejścia gry w co-op a chętnych jest dużo. Jak masz jakiś problem to zachowaj go co
łaska dla siebie a nie rób spamu.


Sorry kolego, ale spam to robisz Ty. Ja zapytałem się jak uruchomić co-op LAN, a nie przez sieć, a ty wyskoczyłeś ja Filip z konopi. Poza tym co ma wspólnego mój problem z siecią lokalną do twojego klanu? Na drugi raz czytaj uważnie o co ludziom chodzi.
Thanks for COOPERATION SIR! ! ! -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 23:22, krzysztoficaa napisał:

macie tu stronke www.gearsofwar.pl tam jest pelno ludzi grajacych w gowa


Znamy tę stronke:)To chyba największa stronka o Gears of War w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 23:22, krzysztoficaa napisał:

macie tu stronke www.gearsofwar.pl tam jest pelno ludzi grajacych w gowa


Dzięki za linka , na pewno nie raz bardzo się przyda , nawet nie wiedziałem że taka stronka istnieje , ale to może dlatego że nigdy takiej stronki nie szukałem. ;)
A tak przy okazji to jaka zagraniczna stronka o Gears of War jest najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować