Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:


> macie tu stronke www.gearsofwar.pl tam jest pelno ludzi grajacych w gowa

Dzięki za linka , na pewno nie raz bardzo się przyda , nawet nie wiedziałem że taka stronka
istnieje , ale to może dlatego że nigdy takiej stronki nie szukałem. ;)
A tak przy okazji to jaka zagraniczna stronka o Gears of War jest najlepsza ?



Może to nie strona ale Gearspedia: http://gearsofwar.wikia.com/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 00:20, Ecko09 napisał:

Dobra, stworzyłem klan na xfire.
http://www.xfire.com/clans/gearspl/
Wysyłać podania o przyjęcie, z lewej macie join clan.


Wysłałem swoje zaproszenie (chyba jako pierwszy) , mam nadzieję że zostanę przyjęty ? :) Już chyba wiesz że tylko single i multi mnie interesuje (ale niestety grałem bardzo mało) , na co-opa się nie piszę.

Fang - Dzięki , angielski znam słabo , ale zawsze stronka się może przydać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :/ Przeszedłem zpiecia997 3 akt na insane, on domem, ja Marcusem i jemu zaliczyło osiągnięcie za przejście 3 aktu na insane, a mi nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie grałem w necie i pewien gracz nazwał mnie bezużytecznym idiotą i powiedział żebym wyszedł z gry ponieważ miałem tylko 1 fraga i nie nie byłem takim PRO! jak on. Podziękowałem i wyszedłem z gry żeby nie przeszkadzać mistrzom w rozgrywce, eh. Ogólnie muszę powiedzieć że sporo graczy jest dość niemiłych i niewychowanych :/ a z tego co słyszę na voice chatcie są to osoby w wieku 10-18 lat. W internecie gra się dość trudno bo jest tam sporo dobrych i PRO! graczy, ciągle ktoś włazi i wyłazi z rozgrywki przez co składy są nierówne, a strzelanie ze snajperki i głupie podskoki z shotgunem wymagają wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takich idiotów jest pełno i wszędzie, i nazywając ich idiotami nie obrażam ich wcale , lecz wręcz dźwigam ocenę. Ja bym się tym nie przejmował wcale na twoim miejscu. Ja zazwyczaj odpowiadałem, że nie jestem idiotą, bo umiem coś więcej niż naciskać kółko i trójkąt na padzie w przeciwieństwie do niego.... Zazwyczaj to skutkuje na takie prymitywy bo mają bardzo słabą psyche...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz pytam ale jak będzie funkcjonować ten wasz klan? Bo ja chętnie się dołączę ale nie wiem czy dałbym rade być online w wyznaczone dni o wyznaczonej godzinie nie mówiąc o roku szkolnym. Po prostu chętnie zagram ze znajomymi wieczorem czy po południu for fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:45, UMC.Hugo napisał:

Sorry, że dopiero teraz pytam ale jak będzie funkcjonować ten wasz klan? Bo ja chętnie
się dołączę ale nie wiem czy dałbym rade być online w wyznaczone dni o wyznaczonej godzinie
nie mówiąc o roku szkolnym. Po prostu chętnie zagram ze znajomymi wieczorem czy po południu
for fun.


Klan? Będziemy grać tylko for fun, pomiędzy sobą, żadnych sparingów ani lig z innymi klanami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś powiedzieć jak stworzyć to konto do GfW - LIVE ? Czytałem że podobno jets darmowe, a dalej muszę wpisać gamertag którego nie mam :/ Mógł by ktoś wytłumaczyć mi co krok po kroku mam zrobić, żebym mógł grac.

Pozdrawiam

Seba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:47, Ecko09 napisał:

Podaj ktoś umiejscowienie wszystkich nieśmiertelników, najlepiej razem ze screenami.


Jeśli kupywałeś w platynie, to wszystko jest opisane w poradniku... a jeśli nie kupywałeś w platynie to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:12, m4teU5z napisał:

> Podaj ktoś umiejscowienie wszystkich nieśmiertelników, najlepiej razem ze screenami.

>

Jeśli kupywałeś w platynie, to wszystko jest opisane w poradniku... a jeśli nie kupywałeś
w platynie to nie wiem :)


Mam premierówke, tam też był ten poradnik, tylko szkoda, że kartki z niego wypadają jak sie go weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:38, Davw napisał:

A po tym będzie fajny filmik :D A jeszcze co do zabijania tego pajączka to ja strzelałem
mu tylko w brzuch jak się odsłaniał i się cofał nie musiałem do pyska.

A teraz lista osób zapisanych do gry w co-op a następnie multi:

nick w grze: patyczak
xfire: ecko09
przeszedłem singla: tak
ulubiony tryb multi: Strefa Wojny i Zamach
łącze (prędkość): 1MB

nick w grze: Sebat0330.
xfire: Sebat.
przeszedłem singla: prawie jak tak.
ulubiony tryb multi: TDM , ale jeszcze w GoW-a na multi nie grałem.
łącze (prędkość): 2 MB dzielony na dwa kompy , czyli jakieś 1 MB i mnóstwo lagów.

nick w grze: piecia997
xfire: piecia997
przeszedłem singla: tak
ulubiony tryb multi: podbój, król wzgórza
łącze (prędkość): 1 MB, trochę lagów (w końcu to neostrada :D)

nick w grze: sid4fun
xfire: plajer666
przeszedłem singla:nie
ulubiony tryb multi: król wzgórza
łącze (prędkość): 512

Oto składy w jakich będziecie grać w co-op:
- patyczak z sid4fun i patyczak hostuje
- Sebat0330 z piecia997 a host do ustalenia między graczami

Coxsik pisałeś, że chcesz grać w co-op z nami. Proszę o wypełnienie formularza i wrzucenie
go na forum. Prawdopodobnie będziemy grać razem.


Do gry w co-op byliście dobierani po prędkości łącza. Możecie zaczynać już grę w co-op,
bo niebawem zaczynamy multi :D



Wiem, że późno, ale ty nie podałeś swoich danych. No chyba, że coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeoczyłeś. Ja nie planuje jak na razie przejścia w co-op z racji, że nie ma mnie w domu jeszcze przez jakiś czas a singla sam nie ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 18:44, Davw napisał:

Nie przeoczyłeś. Ja nie planuje jak na razie przejścia w co-op z racji, że nie ma mnie
w domu jeszcze przez jakiś czas a singla sam nie ukończyłem.


Aha, a kiedy wracasz?
BTW: Jak komuś odpisujesz to używaj funkcji "odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:47, Ecko09 napisał:

Podaj ktoś umiejscowienie wszystkich nieśmiertelników, najlepiej razem ze screenami.

A proszę: http://gearsofwar.pl/readarticle.php?article_id=4

Kurczę gram już od tygodnia w gears of war i brakuje mi dwóch rzeczy: żeby na mapach z multi móc sobie pograć z botami aby sobie potrenować i brakuje mi ludzi do porządnego grania w multi. Bo tak gram to mało ludzi góra 2 serwery wyszuka i tyle i ogólnie mało ludzi gra po sieci w gearsy najwyżej że ja mam coś z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to z chęcią mogę z Tobą pograć w necie 1vs1 dla treningu. Nie gram zbyt dobrze i chętnie trochę potrenuję(szczególnie strzelanie ze snajperki) :]

Mam też pytanie: Podczas gry przez internet mój ping waha się w granicach 160-270 a jak zrobiłem serwer to innym graczom lagowało, nawet Ecko09(powinno mu chodzić lepiej od innych bo też jest w Polsce). Mam internet 4MB/s z UPC. Nic nie ściągam z internetu, działa tylko GoW i Xfire. W Call of Duty 4 nie mam lagów. Czy ktoś może wie dlaczego laguje mi GoW podczas gry przez internet? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:27, UMC.Hugo napisał:

Jeśli chcesz to z chęcią mogę z Tobą pograć w necie 1vs1 dla treningu. Nie gram zbyt
dobrze i chętnie trochę potrenuję(szczególnie strzelanie ze snajperki) :]


To gramy jutro ok??? Mój nick w xfire to tomlan12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować