Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 11:58, Ecko09 napisał:

Racja, tylko, że mi 2 brakuje, a nie pamiętam, które zebrałem, a które nie :/


A to pech , no to teraz masz lipę. Poszukiwania tych nieśmiertelników , chyba sporo czasu Ci zajmie , ja zebrałem chyba z 10 i w ogóle przestałem się tym zajmować. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z GoWem. Zacznę od początku. Kupiłem grę jakiś czas temu. Zainstalowałem ,zagrałem ,a potem odinstalowałem ,żeby zrobić miejsce. Teraz zainstalowałem ponownie lecz nie da się grać ,gdyż pracuje z prędkością powolnego pokazu slajdów. Dzieje się tak już w menu. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu? Podkreślam ,że za pierwszym razem gra działała płynnie na średnich detalach. Mój sprzęt to: Pentium IV 3Ghz (dwurdzeniowy) ,2GB RAM ,Nvidia GeForce 8800GTS (sterowniki w wersji: 6.14.0011.7519). Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mój sprzęt to: Pentium IV 3Ghz (dwurdzeniowy)

Dnia 04.08.2008 o 13:44, czops napisał:

,2GB RAM ,Nvidia GeForce 8800GTS


Przepraszam, że się w trącam, ale ktoś w prowadził Cię w błąd. Procesor Intel Pentium 4 jest procesorem jednordzeniowym. Jeżeli szukasz procesora dwurdzeniowego od Intela to może to być Intel Core 2 Duo, a jeżeli chcesz to może być od AMD np. Athalon 64 x2. Oznacza to, że masz procesor nie wielordzeniowy, a jedno. A co do problemu to niestety nie znam odpowiedzi. Chciałem tylko podtuningować twoją wiedzę na temat procesorów :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:44, czops napisał:

Witam. Mam pewien problem z GoWem. Zacznę od początku. Kupiłem grę jakiś czas temu. Zainstalowałem
,zagrałem ,a potem odinstalowałem ,żeby zrobić miejsce. Teraz zainstalowałem ponownie
lecz nie da się grać ,gdyż pracuje z prędkością powolnego pokazu slajdów. Dzieje się
tak już w menu. Ktoś ma rozwiązanie tego problemu? Podkreślam ,że za pierwszym razem
gra działała płynnie na średnich detalach. Mój sprzęt to: Pentium IV 3Ghz (dwurdzeniowy)
,2GB RAM ,Nvidia GeForce 8800GTS (sterowniki w wersji: 6.14.0011.7519). Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Zainstaluj NAJNOWSZE sterowniki , póżniej zainstaluj DirectXa najlepiej z płyty z grą w nowych produkcjach to najczęsciej pomaga. A co Do Intel IV nie jest on dwurdzeniowy, posiada on opcje HT i czysto teoretycznie symuluje on dwa rdzenie, ale to tylko teoria wkońcu to nadal jeden fizyczny procesor i nie zrobi pracy za dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeżeli bym zdobył wszystkie nieśmiertelniki? Dostałbym coś za to? A i jeszcze jedno pytanko bo jak się gra to się odkrywa jakieś osiągnięcia. W multi też są jakieś osiągnięcia do zrealizowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 14:06, Coxsik napisał:

Co się stanie jeżeli bym zdobył wszystkie nieśmiertelniki? Dostałbym coś za to?

Dostaniesz osiągnięcie.

Dnia 04.08.2008 o 14:06, Coxsik napisał:

A i jeszcze jedno pytanko bo jak się gra to się odkrywa jakieś osiągnięcia. W multi też są jakieś
osiągnięcia do zrealizowania?


Tak. A jeśli Cię interesują jakie to wejdź do gry i sprawdż. Tam są wszystkie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Dzięki ,że mnie dokształciliście ;]
Solstheim zrobiłem jak powiedziałeś ,lecz nic to nie dało. Nadal tnie w menu niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:16, czops napisał:

>...
Dzięki ,że mnie dokształciliście ;]
Solstheim zrobiłem jak powiedziałeś ,lecz nic to nie dało. Nadal tnie w menu niemiłosiernie.


Hm? Może rozdzielczość zmniejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:19, Ecko09 napisał:

Hm? Może rozdzielczość zmniejsz?

Na moim monitorze standardową rozdzielczością jest 1280x1024. Próbowałem odpalić grę w 1024x768 ale jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:57, czops napisał:

> Hm? Może rozdzielczość zmniejsz?
Na moim monitorze standardową rozdzielczością jest 1280x1024. Próbowałem odpalić grę
w 1024x768 ale jest to samo.


Wiesz, na moim monitorze też jest standardowa rozdzielczość 1280x1024, ale mam ustawioną w GoW 800x600, bo na każdej wyższej w menu mi sie wiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:14, Ecko09 napisał:

Wiesz, na moim monitorze też jest standardowa rozdzielczość 1280x1024, ale mam ustawioną
w GoW 800x600, bo na każdej wyższej w menu mi sie wiesza...

Niestety u mnie w 800x600 tnie się tak samo jak w innych rozdziałkach. Zrobiłem również defragmentacje dysku ,na którym mam zainstalowanego GoWa ,oraz wyczyściłem rejestr. Próbuję wszystkiego i do tej pory nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, mam GoW''a i jestem chętny do Co-Opa, o ile dalej aktualne.
Nick w grze: Pewnie będzie Pernia, lub Pernia94, nie wiem bo sie instaluje :P.
Xfire: Pernia13 ?
Przeszedłem singla : nie.
Ulubiony tryb multi : nie wiem :P.
Łącze : 1 MB, ale od TP także raz jest bardzo zacnie a raz do pupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wam. mam jedno pytanie. jak odpalić edytor gry Gears of war? Przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i na płycie, ale nic nie znalazłem, dodaje, że jest to niedawno kupiony oryginał. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:41, Ecko09 napisał:

Oto jak sie gra na multi xDD Ja to patyczak, jakby ktoś jeszcze nie wiedział...


Ja mialem tutaj 1 Fraga! :P

Ale na nastepnej to na ownilem, mimo ze to moj pierwszy dzien z gowem :P. 3 Fragi na jednej grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować