Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Mógłby ktoś rozeznany wytłumaczyć mi co to znaczy w GoW "drewno" ? Lagi ? :P
Aha..no i jak mogę zmienić postać z Marcusa na Doma gdy dołącze do gry w jej trakcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:50, Kejter93 napisał:

Mógłby ktoś rozeznany wytłumaczyć mi co to znaczy w GoW "drewno" ? Lagi ? :P

omgwtfits? :D

Dnia 09.08.2008 o 17:50, Kejter93 napisał:

Aha..no i jak mogę zmienić postać z Marcusa na Doma gdy dołącze do gry w jej trakcie
?


Nie da się zmieniać. Jeśli ty hostujesz, a ktoś sie dołącza to Ty grasz Marcusem a ktoś inny Domem. I na odwrót. Jeśli dołączasz do kogoś do Ty grasz Domem a hostujący Marcusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:50, Kejter93 napisał:

Mógłby ktoś rozeznany wytłumaczyć mi co to znaczy w GoW "drewno" ? Lagi ? :P
Aha..no i jak mogę zmienić postać z Marcusa na Doma gdy dołącze do gry w jej trakcie
?


Chodzi ci o multi. No dopiero po zmianie mapki można zmienić postać. W lub S klikaj. A jak chcesz zmienić postać, która grasz na starcie to w opcjach gdzieś poszukaj, tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CO-OPie bym pograł ale nikt nie chce :x

Tak, chodziło mi o multi. Gdy dołączam w trakcie gry mam od razu widok na z kamery i nic wybrać nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku(ingerencja cenzury obyczajowej i słownej)! Przez jakiegoś głupiego buga muszę zaczynać GoW''a od początku. Dziś rano rozpocząłem od nowa, doszedłem do 3 rozdziału dwie godziny temu. Teraz próbuje włączyć i mi się pokazuje, że nie mam żadnych save''ów. Wie ktoś jak je odzyskać? Może tylko gra nie może ich znaleźć?

EDIT: Połączyłem neta i już znalazło save'y. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 16:59, wrobel253 napisał:

Ku(ingerencja cenzury obyczajowej i słownej)! Przez jakiegoś głupiego buga muszę zaczynać
GoW''a od początku. Dziś rano rozpocząłem od nowa, doszedłem do 3 rozdziału dwie godziny
temu. Teraz próbuje włączyć i mi się pokazuje, że nie mam żadnych save''ów. Wie ktoś
jak je odzyskać? Może tylko gra nie może ich znaleźć?

EDIT: Połączyłem neta i już znalazło save''y. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?


Bo trzeba być zalogowanym na tym koncie Live. Inaczej nie zapisuje save''ów. Czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 17:10, Ecko09 napisał:

Bo trzeba być zalogowanym na tym koncie Live. Inaczej nie zapisuje save''ów. Czy coś
takiego.


Ja nawet nie mam konta Live. Kolega nie ma neta i miał wszystko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 19:10, wrobel253 napisał:

> Bo trzeba być zalogowanym na tym koncie Live. Inaczej nie zapisuje save''ów. Czy
coś
> takiego.

Ja nawet nie mam konta Live. Kolega nie ma neta i miał wszystko normalnie.


Bo można mieć profil, ale bez usługi Live. Tyle, że wtedy nie zdobywa sie osiągnięć, nie można grać po necie itd. Ale skoro ci save''y skasowało to jest bug na pewno. Nie pierwszy raz sie z tym spotykam (dokładnie to 3 :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 20:14, Ecko09 napisał:

Bo można mieć profil, ale bez usługi Live. Tyle, że wtedy nie zdobywa sie osiągnięć,
nie można grać po necie itd. Ale skoro ci save''y skasowało to jest bug na pewno. Nie
pierwszy raz sie z tym spotykam (dokładnie to 3 :D).


Nie tyle skasowało, co nie czyta jeżeli nie mam podłączonego neta. Pewnie się zapisują gdzieś w sieci. W folderze Checkpionts jakieś tam pliki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:43, turbol napisał:

Rozwalił mi się cały poradnik do GoWa :s praktycznie nieużywany :/ po prostu kartki mi
się poodklejały. Co za szajs. Tylko ja tak mam, czy to powszechne (platynowa kolekcja).

Ja tak nie mam a wiesz czemu? Bo poradnika nie używam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:43, turbol napisał:

Rozwalił mi się cały poradnik do GoWa :s praktycznie nieużywany :/ po prostu kartki mi
się poodklejały. Co za szajs. Tylko ja tak mam, czy to powszechne (platynowa kolekcja).


To powszechne. I nie tylko w platynowej kolekcji, ale także w premieróce. Beznadziejne wykonanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:22, Kejter93 napisał:

W CO-OPie bym pograł ale nikt nie chce :x


Ja chcę, ale na Hardzie, pisz na xfire, nick Pernia13 to pogramy, bo nudy :). ( Raz grę przeszedłem, 2 cogów mi brakuje, wiesz czemu ich nie mam? Bo miałem buga kilka razy i one nie chciały się pojawić, a potem skasowały mi się save''y... no i sie domysl...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm....nie śmiejcie się ale dzisiaj dopiero odkryłem, że mogę postać preferowaną sobie wybrać w opcjach gry :P Szkoda że Kim nic nie mowi :x Dlatego grywam Domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 20:27, Kejter93 napisał:

Hm....nie śmiejcie się ale dzisiaj dopiero odkryłem, że mogę postać preferowaną sobie
wybrać w opcjach gry :P Szkoda że Kim nic nie mowi :x Dlatego grywam Domem.


Każda postać coś mówi. Tylko ,że polska wersja jest skaszaniona i dlatego nie słychać tych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie kupiłem upragnione Gearsy :) Zainstalowałem bez większych problemów. Jedyne co mnie irytowało to cały proces tworzenia konta na Games For Windows Live ;/ Nie rozumiem dlaczego ta usługa jest w Polsce niedostępna. Co to za problem dla M$ żeby wszystko działało jak należy ;/ Gra ktoś z was może w multi? :) Z chęcią umówiłbym się na meczyk w wieczornych godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:20, rybisiu napisał:

A ja dzisiaj sobie kupiłem upragnione Gearsy :) Zainstalowałem bez większych problemów.
Jedyne co mnie irytowało to cały proces tworzenia konta na Games For Windows Live ;/
Nie rozumiem dlaczego ta usługa jest w Polsce niedostępna. Co to za problem dla M$ żeby
wszystko działało jak należy ;/ Gra ktoś z was może w multi? :) Z chęcią umówiłbym się
na meczyk w wieczornych godzinach :D


Jest nas 3, prawie zawsze jesteśmy dostępni, i często sobie pogrywamy. Ja, Ecko09, i Piecia ( nie wiem jaki ma nick na gramie :p ). I czasem Gromwladny o ile może, najlepiej dodaj nas do znajomych na xfire bo tam sue umawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 23:36, Pernia napisał:

> A ja dzisiaj sobie kupiłem upragnione Gearsy :) Zainstalowałem bez większych problemów.

> Jedyne co mnie irytowało to cały proces tworzenia konta na Games For Windows Live
;/
> Nie rozumiem dlaczego ta usługa jest w Polsce niedostępna. Co to za problem dla
M$ żeby
> wszystko działało jak należy ;/ Gra ktoś z was może w multi? :) Z chęcią umówiłbym
się
> na meczyk w wieczornych godzinach :D

Jest nas 3, prawie zawsze jesteśmy dostępni, i często sobie pogrywamy. Ja, Ecko09, i
Piecia ( nie wiem jaki ma nick na gramie :p ). I czasem Gromwladny o ile może, najlepiej
dodaj nas do znajomych na xfire bo tam sue umawiamy ;)


Był jeszcze (Dark)Hugon, ale ostatnio go nie widuje. Pewnie gdzieś wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 00:21, Davw napisał:

Ja może niedługo do was dopnę ale muszę tylko znaleźć czas na przejście singla do końca.


chętnie pogram z toba w co-opa. Podaj mi swój nick w GoW i na xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować