Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 00:22, Ecko09 napisał:

> Ja może niedługo do was dopnę ale muszę tylko znaleźć czas na przejście singla do
końca.
>

chętnie pogram z toba w co-opa. Podaj mi swój nick w GoW i na xfire.


Na xfire mam nick drutu ale na razie przejde sobie singla sam jak już mówiłem a potem coś zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 00:39, Davw napisał:

> > Ja może niedługo do was dopnę ale muszę tylko znaleźć czas na przejście singla
do
> końca.
> >
>
> chętnie pogram z toba w co-opa. Podaj mi swój nick w GoW i na xfire.

Na xfire mam nick drutu ale na razie przejde sobie singla sam jak już mówiłem a potem
coś zdziała.


Dodałem cie na xfire. Co do GoW to przechodź sobie sam, ale nick podaj, dodam cie do przyjaciół chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 23:36, Pernia napisał:

Jest nas 3, prawie zawsze jesteśmy dostępni, i często sobie pogrywamy. Ja, Ecko09, i
Piecia ( nie wiem jaki ma nick na gramie :p ). I czasem Gromwladny o ile może, najlepiej
dodaj nas do znajomych na xfire bo tam sue umawiamy ;)


To podajcie swoje nicki to z przyjemnością się dołączę ;] łącznie będzie nas 5 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:28, rybisiu napisał:


> Jest nas 3, prawie zawsze jesteśmy dostępni, i często sobie pogrywamy. Ja, Ecko09,
i
> Piecia ( nie wiem jaki ma nick na gramie :p ). I czasem Gromwladny o ile może, najlepiej

> dodaj nas do znajomych na xfire bo tam sue umawiamy ;)

To podajcie swoje nicki to z przyjemnością się dołączę ;] łącznie będzie nas 5 xD


To tak się da? Ja mogę podać swój, tylko nie mam konta Live, musielibyście mnie poinstruować jak się je zakłada.
P.S. Login na XFire taki jak na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 12:18, Ecko09 napisał:

Nie wiesz co zrobić, aby móc grać w multi w GoW? Wejdź tutaj: http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html
Tam masz opisane krok po kroku co robić.

Prosiłbym moderatora o przypięcie tego posta


I co , wysłałeś już odpowiedni formularz do moderatorów o przypięcie posta ? Jeśli tak to o ile dostaniesz w ogóle jakąś odpowiedź to trochę sobie na nią poczekasz.

Jakoś nie mam ostatnio (przynajmniej na razie) czasu ani chęci na ponowne przechodzenie tej gry , więc dobrze zrobiłeś że mnie wywaliłeś z tego klanu na Xfire. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ffs, wiecie co? skasowało mi zapisy, ZNOWU, jak już przeszedłem grę i miałem 31/33 nieśmiertelniki, a 2 z nich były na pociągu który wlasnie chcialem grac.... STRACILEM NIESMIERTELNIKI WSZYSTKIE, musze zbierac od nowa!! da sie przywrocic te zapisy jakos ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 11:42, wrobel253 napisał:

To tak się da? Ja mogę podać swój, tylko nie mam konta Live, musielibyście mnie poinstruować
jak się je zakłada.
P.S. Login na XFire taki jak na gramie.


Ale co się da?

To jest poradnik z którego korzystałem przy tworzeniu konta na live:
http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pff... dzisiaj załączyłem GoWa w mp. pierwszy raz i do mnie jakiś polak, żebym sobie lepiej poszedł stąd :s nie ma to jak uprzejmość. Ale mu potem pokazałem ^^ parę fragów pod rząd było. Ale sam fakt, że tacy ludzie są, co się uważają za wielkich "pro" i każą początkującym "sobie iść" to żenada. Gdzie niby mam się uczyć multiplayera jak nie... w multiplayerze?

ach.. i takie noobowskie pytanko jeszcze: jak się chatuje w GoW? przez tyldę czy coś innego?

EDIT: xD właśnie zobaczyłem awans na delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:09, edsonpele napisał:

Wczoraj kupiłem GoWa, miałem małe problemy na początku, ale już wszystko jest ok. Jestem
w misji "Rozstaje", mało na razie grałem. Mam pytanko (a jak!): gra ktoś z gramu po sieci?


Ja mam zamiar grać, ale jeszcze nie grałem. Mój login taki jak na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:09, edsonpele napisał:

Wczoraj kupiłem GoWa, miałem małe problemy na początku, ale już wszystko jest ok. Jestem
w misji "Rozstaje", mało na razie grałem. Mam pytanko (a jak!): gra ktoś z gramu po sieci?

oj, zobacz poprzednią stronę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:38, turbol napisał:

Niech mi ktoś powie jak z tym chatem.

Powysyłałem kilka zaproszeń na xfire. mój nick:jabartek ;]


Czatujesz wciskajac tyldę i wpisując say a potem tekst albo teamsay jeśli chcesz mówić tylko do członków drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja...(w miejsce kropek wstawić 15 wiązanek). Jak boga kocham tak zabugowanej i zalagowanej gry na multi to ja jeszcze nie widziałem. Chcieliśmy se pograć w 7 osób z gramu na multi. Ta, fajnie tylko, że 3osoby weszły. Bo inni nie mogli dołączyć, ponieważ "stracono połączenie z hostem". A to jednego wywaliło, bo podobno wyłączyłem serwer, szkoda tylko, że wcale nie wyłączyłem. A to inny sam polazł, bo mu tak lagowało, że szkoda gadać(jakoś innym nie lagowało). A to tego gra wywaliło do pulpitu, mi też. No świetnie. Poszliśmy se na jakiś serwer inny, gdzie było mało osób. To samo...nie wiem kto wymyślił ten system Live, ale większego chłamu to Microsoft zrobić nie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:47, Ecko09 napisał:

No ja...(w miejsce kropek wstawić 15 wiązanek). Jak boga kocham tak zabugowanej i zalagowanej
gry na multi to ja jeszcze nie widziałem. Chcieliśmy se pograć w 7 osób z gramu na multi.
Ta, fajnie tylko, że 3osoby weszły. Bo inni nie mogli dołączyć, ponieważ "stracono połączenie
z hostem". A to jednego wywaliło, bo podobno wyłączyłem serwer, szkoda tylko, że wcale
nie wyłączyłem. A to inny sam polazł, bo mu tak lagowało, że szkoda gadać(jakoś innym
nie lagowało). A to tego gra wywaliło do pulpitu, mi też. No świetnie. Poszliśmy se
na jakiś serwer inny, gdzie było mało osób. To samo...nie wiem kto wymyślił ten system
Live, ale większego chłamu to Microsoft zrobić nie mógł.


5 Sekund opóźnień... ja dziękuje... Jak strzeliłem ze snajpy heada, to zdążyłem się skryć i przeładować i dopiero wtedy pokazało killa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a logowanie? Okazało się, że ja i Piecia nie możemy grać na raz na jednym servie bo ten co gra to traci połączenie :s nie wspominając o tych opóźnieniach i wyrzucaniach w połowie planszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KURDE! Nie zgadniecie co się znowu stało.. SKASOWAŁO MI ZAPISY! ZNOWU!! 30 Niesmiertelników tym razem, tak dla odmiany.. KOLEJNY RAZ KURDE! ludzie pomóżcie jak możecie, bo pomoc CDP jakoś nie kwapi się do pomocy skoro półtora roku temu wysłałem maila w sprawie Guild Wars, a pomocy do teraz nie dostałem. POMOCY!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31518&pid=598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:58, Pernia napisał:

5 Sekund opóźnień... ja dziękuje... Jak strzeliłem ze snajpy heada, to zdążyłem się skryć
i przeładować i dopiero wtedy pokazało killa...


Te opóźnienia czasem fajnie wyglądają. Stoję sobie w spawnpoincie i cały czas mam znaczek, że nie żyje, nie mogę się ruszać. 2 minuty później 2 razy umieram. Albo gostek mnie pociął piłą, a ja jeszcze zdążyłem go zabić zanim mnie zabiło. Zamieniam broń na snajperkę, minutę później ją podnoszę. I wiele innych śmiesznych akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować