Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 13:53, Bratek196 napisał:

Nie miałem takiego w ręku, ale trzymany powinien wzbudzać respekt. Ciekawe jak z tym
poradnik w edycji PK.


Ja mam w PK i poradnik jest taki sam.

Safiro --> ja gram w necie i mogę ci przesłać gg ludzi, którzy też lubią. Co-op''a też mogę grać, pod warunkiem, że lubisz najwyższy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:45, wrobel253 napisał:

> Nie miałem takiego w ręku, ale trzymany powinien wzbudzać respekt. Ciekawe jak z
tym
> poradnik w edycji PK.

Ja mam w PK i poradnik jest taki sam.

Safiro --> ja gram w necie i mogę ci przesłać gg ludzi, którzy też lubią. Co-op''a
też mogę grać, pod warunkiem, że lubisz najwyższy poziom trudności.


Poradnik w PK jest fajny tylko jest jedna mała wada - wylatują z niego kartkiiiiiiiii ;/ dzisiaj przez przypadek wyciągnąłem chyba z 50 kartek na raz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:16, OriginalGangsta napisał:

Kurcze, jak przejść ten poziom w którym musimy kierować tym pojazdem? Meczę się z tym
już od godziny.

Przecież banalny poziom jest. Jedź tylko praktycznie przed siebie no i tam gdzie ci ten koleś mówi byle jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:16, OriginalGangsta napisał:

Kurcze, jak przejść ten poziom w którym musimy kierować tym pojazdem? Meczę się z tym
już od godziny.


Są dwie opcje. Pierwsza - zapierda*** jak chory i jakoś przejedziesz. Druga - zatrzymuj się od razu jak słyszysz, że zaraz będzie spotkanie z krylami i miej oczy dookoła głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję jak najszybciej dojechać, ale zawsze banda kryli mnie dopada, i ten złom się rozpada. ;/ Ma ktoś save po tej misji? ;/ Nerwowy jestem, i mam chęć zaraz coś rozwalić jak mi coś nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:34, OriginalGangsta napisał:

Właśnie próbuję jak najszybciej dojechać, ale zawsze banda kryli mnie dopada, i ten złom
się rozpada. ;/ Ma ktoś save po tej misji? ;/ Nerwowy jestem, i mam chęć zaraz coś rozwalić
jak mi coś nie wychodzi...


Żal. Jeśli dobrze pamiętam Dom albo ktoś inny zawsze krzyczy kiedy nadlatują kryle a wtedy szybko się zatrzymujesz, namierzasz nadlatujące gówna i jeśli szybko zareagujesz jednym mrugnięciem rozwalisz wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 23:50, Davw napisał:

Żal.

Proszę Cię, tylko bez odzywek dzieci neo...

Dnia 30.08.2008 o 23:50, Davw napisał:

Jeśli dobrze pamiętam Dom albo ktoś inny zawsze krzyczy kiedy nadlatują kryle a
wtedy szybko się zatrzymujesz, namierzasz nadlatujące gówna i jeśli szybko zareagujesz
jednym mrugnięciem rozwalisz wszystkie.

Wiem kiedy nadlatują te badziewia, ale po prostu jestem cholernie nerwowy, łatwo się wkurzam, i jak coś mi nie wychodzi (Nawet w jakiejś głupiej grze) to mam chęć rozwalić wszystko dookoła. A że nie chcę tego robić, toteż proszę o save po tej misji. Jeśli nie chcesz pomóc, to po co odpisujesz na moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:53, OriginalGangsta napisał:


> Żal.
Proszę Cię, tylko bez odzywek dzieci neo...

> Jeśli dobrze pamiętam Dom albo ktoś inny zawsze krzyczy kiedy nadlatują kryle a

> wtedy szybko się zatrzymujesz, namierzasz nadlatujące gówna i jeśli szybko zareagujesz

> jednym mrugnięciem rozwalisz wszystkie.
Wiem kiedy nadlatują te badziewia, ale po prostu jestem cholernie nerwowy, łatwo się
wkurzam, i jak coś mi nie wychodzi (Nawet w jakiejś głupiej grze) to mam chęć rozwalić
wszystko dookoła. A że nie chcę tego robić, toteż proszę o save po tej misji. Jeśli nie
chcesz pomóc, to po co odpisujesz na moje posty?



Nie porównuj mnie do dzieci neo, bo na tym punkcie jestem uczulony. A odpowiadam na twoje posty w ramach pomocy ale widzę, że potrzebujesz tylko drogi obejścia tej misji. Jak znajdę jakiś save to upne go i dam tutaj link/

Ps. jak wkurza cię ta misja (jedna z prostszych) to nei chce wiedzieć co będzie dalej.

EDIT:

http://rapidshare.com/files/141406370/Checkpoints.zip.html

Po wyżej masz link do pliku skompresowanego, w którym są checkpoint'y. Nie z całej gry ale na pewno ominiesz tą misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 00:03, Davw napisał:

Nie porównuj mnie do dzieci neo, bo na tym punkcie jestem uczulony. A odpowiadam na twoje
posty w ramach pomocy ale widzę, że potrzebujesz tylko drogi obejścia tej misji. Jak
znajdę jakiś save to upne go i dam tutaj link/

Nie porównuję Cię do dzieci neo, tylko "żal" od raz mi się z nimi kojarzy. A jeśli znajdziesz save po tej misji, to będę wdzięczny.

Dnia 31.08.2008 o 00:03, Davw napisał:

Ps. jak wkurza cię ta misja (jedna z prostszych) to nei chce wiedzieć co będzie dalej.

Jeśli nie będzie trzeba jeździć jakimś badziewiem - to przestaje narzekać. Nie lubię po prostu w grach akcji takich momentów, w których trzeba uciekać jakimś badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mam to wrzucić? Bo wrzucam do Dokumenty > My Games > Gears of War for Windows > WarGame > Checkpoints, ale nie działa, dalej mam tylko to co sam przeszedłem. Wrzucałem też do WarGame > Checkpoints bezpośrednio w folderze z gra, ale to też na nic. A Akt 6 nie wiem czego, ale mam odkryty... O.o Tylko pierwsza misja, ale jest.

20080831003256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 23:16, OriginalGangsta napisał:

Kurcze, jak przejść ten poziom w którym musimy kierować tym pojazdem? Meczę się z tym
już od godziny.

Rozwalał Krylle? Załatwisz większość, to później pójdzie jak po maśle. Po prostu dojedziesz cały, ale pamiętaj: musisz mieć oczy dookoła głowy i zabijać Krylle zanim dolecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... a ja mam taki problem, bo musiałem robić formata, po formacie zainstalowalem gowa, zalogowałem się na konto live... i nie mam żadnych osiągnięć. Zadnych, 0 pkt. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 31.08.2008 o 00:36, Kalejdoskop86 napisał:

Rozwalał Krylle? Załatwisz większość, to później pójdzie jak po maśle. Po prostu dojedziesz
cały, ale pamiętaj: musisz mieć oczy dookoła głowy i zabijać Krylle zanim dolecą.

Za każdym razem jak ta kupa mnie atakuje to próbuję uciekać - niszczą tego złoma. Gdy próbuję atakować - to samo. Będę musiał teraz jakoś flegmatycznie spróbować, zatrzymywać się co chwilę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! przechodzenie "na flegmatyka" pomogło. ;p Co chwila się zatrzymywałem i zabijałem nawet pojedyncze krylle. ;p Teraz jestem w podziemiach. ;] Swoją drogą - klimat tej gry to jest cudo normalnie, czuje się jakbym był w filmie. ;p

20080831092630

20080831092641

20080831092653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 08:07, OriginalGangsta napisał:

Za każdym razem jak ta kupa mnie atakuje to próbuję uciekać - niszczą tego złoma. Gdy
próbuję atakować - to samo. Będę musiał teraz jakoś flegmatycznie spróbować, zatrzymywać
się co chwilę. ;p

Ale musisz celować w grupę tym światłem, żeby szybko je rozwalić, a jak jakiś będzie koło wozu latał i go niszczył to wystarczy odpowiednio ustawić lufę.
Widzę, że już przeszedłeś ten etap. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 11:37, Kalejdoskop86 napisał:

Widzę, że już przeszedłeś ten etap. :)

W sumie - to to nawet rudne nie było, tylko ja za bardzo się wkurzam jak mi raz, później drugi nie wyjdzie. ;p

Teraz jestem tam, gdzie zdobywamy po raz pierwszy łuk Torque, zabiłem tego wielkiego pająka, i mam nadzieję że w końcu powalczę w dzień, bo do tej pory, za przeproszeniem, gówno widziałem, cały czas ciemno. ;p

BTW: Wam też się ten badziewny poradnik rozpada? ;/ Patrzyłem na broń w grze, przewróciłem stronę, a tu już kilka kartek odpadło. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:24, OriginalGangsta napisał:

W sumie - to to nawet rudne nie było, tylko ja za bardzo się wkurzam jak mi raz, później
drugi nie wyjdzie. ;p

Trzeba spokojnie podchodzić do misji, więc wyluzuj i próbuj jak się nie uda - wtedy na pewno się uda! :]

Dnia 31.08.2008 o 12:24, OriginalGangsta napisał:

Teraz jestem tam, gdzie zdobywamy po raz pierwszy łuk Torque, zabiłem tego wielkiego
pająka, i mam nadzieję że w końcu powalczę w dzień, bo do tej pory, za przeproszeniem,
gówno widziałem, cały czas ciemno. ;p

:P

Dnia 31.08.2008 o 12:24, OriginalGangsta napisał:

BTW: Wam też się ten badziewny poradnik rozpada? ;/ Patrzyłem na broń w grze, przewróciłem
stronę, a tu już kilka kartek odpadło. ;/

Mnie to najpierw przy jednym szarpnięciu małym jedna kartka, później druga, a jak kolejny raz lekko szarpnąłem to chyba z połowa poradnika odpadła (ale złapałem kartki... :P ) ...
Poradnik jest spoko, tylko trzeba się z nim ostrożnie obchodzić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 12:24, OriginalGangsta napisał:

BTW: Wam też się ten badziewny poradnik rozpada? ;/ Patrzyłem na broń w grze, przewróciłem
stronę, a tu już kilka kartek odpadło. ;/


TAK! Cudowny papier który nie trzyma sie nawet 5sec po otwarciu poradnika. Szkoda mi go wywalać bo okładka hardcore''owa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:27, Kalejdoskop86 napisał:

Trzeba spokojnie podchodzić do misji, więc wyluzuj i próbuj jak się nie uda - wtedy na
pewno się uda! :]

W tym problem że nerwowy od małolata jestem, byle co mnie może zdenerwować, i albo klnę albo coś rozwalam. ;p

Dnia 31.08.2008 o 12:27, Kalejdoskop86 napisał:

Mnie to najpierw przy jednym szarpnięciu małym jedna kartka, później druga, a jak kolejny
raz lekko szarpnąłem to chyba z połowa poradnika odpadła (ale złapałem kartki... :P )
...
Poradnik jest spoko, tylko trzeba się z nim ostrożnie obchodzić. ^^

Ja to dziadostwo chyba powyrywam, i do jakiegoś segregatora wsadzę. ;p Bo teraz to wygląda jak jakaś kartoteka a nie poradnik do gry, każda kartka oddzielnie. ;p Tylko okładki mi szkoda, bo fajna. ;p

BTW: Niesamowicie się jaram w tej grze grafiką, kozacko wyglądają ten podziemia Szarańczy, strumyczki krwi itp. ;p Tylko piła w Lancerze mnie denerwuje, co chce kogoś porąbać na kawałeczki, to zaraz jakiś mongoł się znajdzie, co we mnie strzeli, i piła się zatnie. ;p Ale kilka razy wyszło, co widać na trzecim screenie. ;]

20080831123305

20080831123353

20080831123418

20080831123434

20080831123446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować