Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 12:35, OriginalGangsta napisał:

W tym problem że nerwowy od małolata jestem, byle co mnie może zdenerwować, i albo klnę
albo coś rozwalam. ;p

No to staraj się kontrolować emocje, bo kiedyś rozwalisz jeszcze kompa, jak źle wycelujesz w grze. ^^

Dnia 31.08.2008 o 12:35, OriginalGangsta napisał:

Ja to dziadostwo chyba powyrywam, i do jakiegoś segregatora wsadzę. ;p Bo teraz to wygląda
jak jakaś kartoteka a nie poradnik do gry, każda kartka oddzielnie. ;p Tylko okładki
mi szkoda, bo fajna. ;p

Nie, poradnik jest świetny, ale samo wykonanie nie za bardzo. Ja tam ostrożnie się posługuję takimi rzeczami (tym bardziej, jak słyszałem wcześniej na forum, że lubi się poradnik rozwalać) i nie mam problemów. :]

Dnia 31.08.2008 o 12:35, OriginalGangsta napisał:

BTW: Niesamowicie się jaram w tej grze grafiką, kozacko wyglądają ten podziemia Szarańczy,
strumyczki krwi itp. ;p Tylko piła w Lancerze mnie denerwuje, co chce kogoś porąbać na
kawałeczki, to zaraz jakiś mongoł się znajdzie, co we mnie strzeli, i piła się zatnie.
;p Ale kilka razy wyszło, co widać na trzecim screenie. ;]

Też mnie denerwuje, jak ktoś mi strzeli, jak podłażę do Szarańczy z Lancerem, ale super był moment, jak z wieżyczki strzelał jeden kosmita, ja podbiegłem tunelem z boku i od tyłu go piłą rozwaliłem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 12:37, Kalejdoskop86 napisał:

Też mnie denerwuje, jak ktoś mi strzeli, jak podłażę do Szarańczy z Lancerem, ale super
był moment, jak z wieżyczki strzelał jeden kosmita, ja podbiegłem tunelem z boku i od
tyłu go piłą rozwaliłem! :D

Spróbuj podbiec z rewolwerem i pociągnąć komuś z piąchy, fajny efekt jest. ;p Marcus wali Szarańczę po ryju. ;p
Swoją drogą, właśnie te rzeczy jak piła dodają tej grze klimatu, który i tak jest już świetny. Chowanie się za wszystkim co się widzi, PRZEKLEŃSTWA, to wszystko umacnia klimat. ;p Aż mi się banan na twarzy pojawił, jak zabiłem chyba Ścierwojada (TO badziewie co jak się w nie strzeli, to wybucha), a Marcus ładnie go podsumował: "Ch** ci w dupę". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:42, OriginalGangsta napisał:

Spróbuj podbiec z rewolwerem i pociągnąć komuś z piąchy, fajny efekt jest. ;p Marcus
wali Szarańczę po ryju. ;p
Swoją drogą, właśnie te rzeczy jak piła dodają tej grze klimatu, który i tak jest już
świetny. Chowanie się za wszystkim co się widzi, PRZEKLEŃSTWA, to wszystko umacnia klimat.
;p Aż mi się banan na twarzy pojawił, jak zabiłem chyba Ścierwojada (TO badziewie co
jak się w nie strzeli, to wybucha), a Marcus ładnie go podsumował: "Ch** ci w dupę".
xD

Ja akurat nie lubię przekleństw w grze... :/

Ale GoW ma niesamowity klimat i ogólny system rozgrywki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:16, KŁEJK napisał:

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym całym LIVE w GoWie ? Bo przez to grać nie mogę
;P, a nie bardzo wiem o co kaman ...


Konta nie możesz stworzyć? ;P Pisałem do modków, żeby przypięli kiedyś post z poradą, ale jakoś nie widac skutków...masz: http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Ja akurat nie lubię przekleństw w grze... :/

Mi to obojętne. No i zależy w jakiej grze są przekleństwa. Bo do GoW czy na przykład GTA SA przekleństwa pasują, taki jest klimat gry. ;]

Dnia 31.08.2008 o 12:43, Kalejdoskop86 napisał:

Ale GoW ma niesamowity klimat i ogólny system rozgrywki. ^^

No, ten klimat to jest cudo. ^^ Możliwe <SPOJLERY> Jestem teraz w posiadłości Fenixa, muszę bronić tej posiadłości, w tym czasie Cole pobiegł do jakiegoś transportera który naprawiał, i chyba będę musiał stąd zmiatać. <SPOJLERY>

Swoją drogą, denerwują mnie walki z Berserkerkami (Język idzie połamać), to dziadostwo póki mnie nie widzi jest spokojne, a jak mnie wyczuje to leci jakby miała atak padaczki. ;p I chyba Frapsa będę musiał usunąć, bo co zobaczę jakieś ciekawe rzeczy, to zaraz screen. ;p Dobrze że mam HDD 1 TB bo bym z miejscem na dysku nie wyrobił. ;p

20080831142637

20080831142653

20080831142746

20080831142801

20080831142816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem, bo chcę zainstalować grę i wybieram dysk D (tak jak zawsze) ale jak już włączam instalację to zamiast do dysku "D" instaluje mi grę do dysku "C" :/ A z płytą chyba nic nie jest, nie wiem :/ więc jak wiecie co robić to napiszcie! z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:58, DarkMessiah123 napisał:

Ej mam problem, bo chcę zainstalować grę i wybieram dysk D (tak jak zawsze) ale jak już
włączam instalację to zamiast do dysku "D" instaluje mi grę do dysku "C" :/ A z płytą
chyba nic nie jest, nie wiem :/ więc jak wiecie co robić to napiszcie! z góry dzięki
za pomoc!


Na początku niektóre pliki prawie zawsze są instalowane dysk, w którym znajduje się Windows. Chyba, że przez cały czas instaluje się na C, to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:28, OriginalGangsta napisał:

Mi to obojętne. No i zależy w jakiej grze są przekleństwa. Bo do GoW czy na przykład
GTA SA przekleństwa pasują, taki jest klimat gry. ;]

No. ^^

Dnia 31.08.2008 o 14:28, OriginalGangsta napisał:

No, ten klimat to jest cudo. ^^ Możliwe <SPOJLERY> Jestem teraz w posiadłości
Fenixa, muszę bronić tej posiadłości, w tym czasie Cole pobiegł do jakiegoś transportera
który naprawiał, i chyba będę musiał stąd zmiatać. <SPOJLERY>

Nie chcę nic zdradzać, ale będziesz serio musiał uciekać. :P

Dnia 31.08.2008 o 14:28, OriginalGangsta napisał:

Swoją drogą, denerwują mnie walki z Berserkerkami (Język idzie połamać), to dziadostwo
póki mnie nie widzi jest spokojne, a jak mnie wyczuje to leci jakby miała atak padaczki.
;p I chyba Frapsa będę musiał usunąć, bo co zobaczę jakieś ciekawe rzeczy, to zaraz screen.
;p Dobrze że mam HDD 1 TB bo bym z miejscem na dysku nie wyrobił. ;p

Ja mam dysk 750gb. :P
Co do berserkerek to według mniej najbardziej wkurzająca jest... w późniejszym etapie gry, sam się dowiesz. :)
Dodam, że jest to ostatnia spotykana berserkerka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:16, Kalejdoskop86 napisał:

Co do berserkerek to według mniej najbardziej wkurzająca jest... w późniejszym etapie
gry, sam się dowiesz. :)
Dodam, że jest to ostatnia spotykana berserkerka. :P


Ten etap doprowadził mnie do furii ;) Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość i próbować do skutku. Za 7 razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:31, jasiniak napisał:

Ten etap doprowadził mnie do furii ;) Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość i próbować
do skutku. Za 7 razem się udało.

* * * SPOJLER * * *


No, głupio, że ona może skakać z tego pociągu jak się jej za daleko nie da, a przy drugiej próbie z rzuceniem odłamkowym w tę butlę bodajże paliwa też. :)
Mnie nie pamiętam, za którym razem się udało, ale nie powiem - wnerwiało trochę, jak się ją odprowadziło, a ona szarżowała, bo wyczuła zapach na przykład. Ostatecznie jednak zdążyłem wcisnąć guzik odłączający wagon. ^^


* * * /SPOJLER * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:34, Kalejdoskop86 napisał:

> Ten etap doprowadził mnie do furii ;) Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość
i próbować
> do skutku. Za 7 razem się udało.
* * * SPOJLER * * *


No, głupio, że ona może skakać z tego pociągu jak się jej za daleko nie da, a przy drugiej
próbie z rzuceniem odłamkowym w tę butlę bodajże paliwa też. :)
Mnie nie pamiętam, za którym razem się udało, ale nie powiem - wnerwiało trochę, jak
się ją odprowadziło, a ona szarżowała, bo wyczuła zapach na przykład. Ostatecznie jednak
zdążyłem wcisnąć guzik odłączający wagon. ^^


* * * /SPOJLER * * *


*** SPOJLER ***


Tylko, że jak odłączyłem wagon to Berserkera dostawała przyśpieszenia i wchodziła w nadprzestrzeń trafiając prosto we mnie. Dlatego musiałem przechodzić to aż 7 razy. Mój brat miał szczęście bo gdy odłączył wagon to Berserkerka stała na krawędzi i ostatecznie spadła. Farciarz.


*** SPOJLER ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:40, jasiniak napisał:

*** SPOJLER ***


Tylko, że jak odłączyłem wagon to Berserkera dostawała przyśpieszenia i wchodziła w nadprzestrzeń
trafiając prosto we mnie. Dlatego musiałem przechodzić to aż 7 razy. Mój brat miał szczęście
bo gdy odłączył wagon to Berserkerka stała na krawędzi i ostatecznie spadła. Farciarz.


*** SPOJLER ***

U mnie też, ale nie trafiała we mnie, tylko po prostu przeskoczyła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od ostatniej berserki. Nie miałem z nią problemów. Stajesz przy guziku lekko przy wejściu od poprzedniego wagonu, kiedy na ciebie szarżuje robisz unik, i zanim się obróci odłączasz wagon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:53, wrobel253 napisał:

Nie wiem co wy chcecie od ostatniej berserki. Nie miałem z nią problemów. Stajesz przy
guziku lekko przy wejściu od poprzedniego wagonu, kiedy na ciebie szarżuje robisz unik,
i zanim się obróci odłączasz wagon.


No niby tak ale chodzi o to, że jak odłączyłeś wagon, na którym jest Berserkerka, dostaje raptownego przyśpieszenia i trafiała prosto w Ciebie. Śmierć natychmiastowa. Nie było szans na unik. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować