Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 22:23, jasiniak napisał:

No niby tak ale chodzi o to, że jak odłączyłeś wagon, na którym jest Berserkerka, dostaje
raptownego przyśpieszenia i trafiała prosto w Ciebie. Śmierć natychmiastowa. Nie było
szans na unik. Przynajmniej u mnie.


U mnie się odwraca dopiero jak wagon jest odłączony. Nie zdąża przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz sobie zacząłem przechodzić GoW po raz drugi... I pamiętają pewnie niektórzy, że wściekałem się na misję z pojazdem? To teraz przeszedłem ją na tym drugim poziomie trudności, bez mrugnięcia okiem, za pierwszym razem. ;p Banał po prostu, nawet ćwiartki "życia" pojazdu mi nie zabrali, dojechałem do końca prawie bez szwanku. ;p A co do Berserkerki w pociągu... Też banał, za pierwszym razem ją przeszedłem. Chociaż w sumie,w całej grze, najłatwiejszy wydaje mi się... Generał Raam. Fakt, trochę trzeba w niego naparzać, ale wystarczy się co jakiś czas schować, coby się energia odnowiła, i po sprawie. Też za pierwszym razem go rozwaliłem. Teraz grę przechodzę z włączonym xfire, chce wiedzieć ile czasu zajmuje, ale za pierwszym razem, na oko, ukończyłem GoW w jakieś 7-8 godzin, teraz nawet szybciej pójdzie, bo wcześniej często ginąłem, a teraz jak na razie ani razu, a jestem w tej misji, w której trzeba bronić obozu Wyrzutków, ta po misji z transporterem.

EDIT: O, przodownik. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:31, OriginalGangsta napisał:

/ciach/

Ja z RAAM''em miałem ogromne problemy, przeszedłem grę dwa razy(raz bez konta Live), za drugim razem grałem w co-op''ie, było dużo łatwiej. Teraz przechodzę na niemożliwym, zaciąłem się w końcówce 3 aktu. Theron Guardsi strzelają zbyt celnie!

Dnia 01.09.2008 o 16:31, OriginalGangsta napisał:

EDIT: O, przodownik. ;]

Brawo.
Swoją drogą zastanawiam się jak to jest naliczane. Mój kolega strasznie się wkurzał za to, że mam mniej postów a byłem wcześniej przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 20:30, wrobel253 napisał:

Ja z RAAM''em miałem ogromne problemy, przeszedłem grę dwa razy(raz bez konta Live),
za drugim razem grałem w co-op''ie, było dużo łatwiej. Teraz przechodzę na niemożliwym,
zaciąłem się w końcówce 3 aktu. Theron Guardsi strzelają zbyt celnie!

Ja też myślałem że za cholerę sobie nie poradzę z Raam''em, i że pewnie będę się z nim męczył kilka godzin, a tu za pierwszym razem się udało. ^^ Wystarczy dobrze się chować, a sukces murowany. ^^ W sumie to z Berserkerkami miałem więcej problemów niż z nim.

A teraz nagrywam filmiki z gry, próbuje takie efektowne akcje nagrywać, walkę, jakieś ciekawe rzeczy itp.
Macie tu linki. ;]

http://www.youtube.com/watch?v=kq17UUfkPtU - Sama walka, to jest ta misja, przed którą akurat trzeba było tym nieszczęsnym transporterem jechać. ^^ Nie ma tu jakichś uber pro akcji, po prostu testowałem tym nagrywanie w xfire. ;p

A drugi filmik to już moje małe popisy, ale on właśnie się na YT uploaduje, więc potem dam link. ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:45, Kalejdoskop86 napisał:

Raam nie był taki trudny, wystarczyło zręcznie się chować do światła i naparzać. :)

W sumie... to on chyba był dla mnie najłatwiejszy z tych wszystkich bossów. ;p No, nie licząc Arachnidów, bo to Młotem Światła na spokojnie rozwalamy. ;] Swoją drogą, w tej grze bossowie są super, np. ten wielki Pająk w podziemiach, naprawdę kozacki. ^^

BTW: http://www.youtube.com/watch?v=g97IARxPjKc
Mój drugi filmik. ;] Zostawiajcie komenty i oceny na YT. ;p Tutaj troszkę poszalałem, jedno zabójstwo piłą, celny rzut granatem prosto we wroga chowającego się za murem. ^^ Aż sam jestem zaskoczony, że wrzuciłem ten granat centralnie w miejsce w którym siedział wróg, aż mięso poszybowało w górę. ;p Eh, jaram się tą grą niesamowicie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:11, OriginalGangsta napisał:

> Raam nie był taki trudny, wystarczyło zręcznie się chować do światła i naparzać.
:)
W sumie... to on chyba był dla mnie najłatwiejszy z tych wszystkich bossów. ;p No, nie
licząc Arachnidów, bo to Młotem Światła na spokojnie rozwalamy. ;] Swoją drogą, w tej
grze bossowie są super, np. ten wielki Pająk w podziemiach, naprawdę kozacki. ^^

... ale to nie zmienia faktu, że Raam był bossem i nie był taki zaś prosty. ^^

A jak ci się walczyło z Brumakiem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie RAAM na Insane jest po prostu beznadziejnie prosty. Przy użyciu pada już przy trzecim podejściu rozgromiłem go w pojedynkę (o dziwo przy piątym na co-opie ;-)), więc... w czym problem? Najlepsze combo na takiego pana to Torque Bow + lancer, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:13, Kalejdoskop86 napisał:

... ale to nie zmienia faktu, że Raam był bossem i nie był taki zaś prosty. ^^

A dla mnie był prosty, o! ;p

Dnia 01.09.2008 o 21:13, Kalejdoskop86 napisał:

A jak ci się walczyło z Brumakiem? :>

Za drugim razem dziada zabiłem. ;] Zajmował się Domem, a ja w tym czasie po nogach maszkarona, w łeb kierowce, i po sprawie. ^^ Swoją drogą, na początku się wystraszyłem, myślałem ze to jakiś kozak będzie, a tu wcale trudny nie był. Ale wrażenie robił, wielkie toto, fajnie się przed nim ucieka. ^^ Szkoda że GoW2 na PC nie wychodzi, tam będzie więcej Brumaków. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:18, OriginalGangsta napisał:

A dla mnie był prosty, o! ;p

No dla mnie też, ale był cięższy do pokonania niż np. zwykła szarańcza.^^

Dnia 01.09.2008 o 21:18, OriginalGangsta napisał:

Za drugim razem dziada zabiłem. ;] Zajmował się Domem, a ja w tym czasie po nogach maszkarona,
w łeb kierowce, i po sprawie. ^^ Swoją drogą, na początku się wystraszyłem, myślałem
ze to jakiś kozak będzie, a tu wcale trudny nie był. Ale wrażenie robił, wielkie toto,
fajnie się przed nim ucieka. ^^ Szkoda że GoW2 na PC nie wychodzi, tam będzie więcej
Brumaków. ;p

Może będzie GoW2 na PC? :P
Co do walki z Brumakiem to super była, duży był i Domem się zajmował ciągle, a ja go fruuu po nogach, a później ze snajpery w kierowcę. Oczywiście przed tym rozwaliłem jego ohydne działka! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

Może będzie GoW2 na PC? :P

Oby. ;]

Dnia 01.09.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

Co do walki z Brumakiem to super była, duży był i Domem się zajmował ciągle, a ja go
fruuu po nogach, a później ze snajpery w kierowcę. Oczywiście przed tym rozwaliłem jego
ohydne działka! :]

Hah, właśnie nagrałem filmik z Brumakiem. xD Uzależniłem się do xfire i tej gry, tylko wspomniałeś o Brumaku, a ja od razu odpaliłem grę, i wybrałem misje z Brumakiem. ;] Rozwaliłem go w równe 4 minuty, bo uciekać musiałem bo z energią słabo, ale zdechł za pierwszym podejściem. Jak się upnie na mój profil na xf to dam link, bo zanim to się upnie na YT to spać pójdę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:32, OriginalGangsta napisał:

> Może będzie GoW2 na PC? :P
Oby. ;]

No. ;)

Dnia 01.09.2008 o 21:32, OriginalGangsta napisał:

Hah, właśnie nagrałem filmik z Brumakiem. xD Uzależniłem się do xfire i tej gry, tylko
wspomniałeś o Brumaku, a ja od razu odpaliłem grę, i wybrałem misje z Brumakiem. ;] Rozwaliłem
go w równe 4 minuty, bo uciekać musiałem bo z energią słabo, ale zdechł za pierwszym
podejściem. Jak się upnie na mój profil na xf to dam link, bo zanim to się upnie na YT
to spać pójdę. ;p

Serio jesteś maniakiem GoW... ;P
Co do Brumaka to serio - jego rozmiary i efekty, które mu towarzyszą są super. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 21:34, Kalejdoskop86 napisał:

Serio jesteś maniakiem GoW... ;P

Pomyśleć że kupiłem tą grę przedwczoraj o 18. ;p Ale już kiedyś chciałem zagrać, ale komp za słaby był.

Dnia 01.09.2008 o 21:34, Kalejdoskop86 napisał:

Co do Brumaka to serio - jego rozmiary i efekty, które mu towarzyszą są super. ^^

Na filmiku zobaczysz moja taktykę na tego dziada. ;p Tylko to dziadowskie xfire bez głosu coś mi nagrywa, no i momentami przymula straszliwie grę.

BTW: Gdzie jest edytor do tej gry? Bo jak instalowałem, to mogłem zaznaczyć edytor, ale go nigdzie nie ma. ;/
I tak w ogóle, są jakieś mody do GoW? Bo patrzyłem na filefronta, na jakieś strony o GoW, i nic, zero modów, a IMO jak jest edytor, to powinny być i mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:39, OriginalGangsta napisał:

Pomyśleć że kupiłem tą grę przedwczoraj o 18. ;p Ale już kiedyś chciałem zagrać, ale
komp za słaby był.

Ja kupiłem ją parę dni temu. Dla niej Xbox 360 chciałem kupić, ale jak dostałem nowy PC no to GoW zamówiłem od razu! ^^
Przeszedłem szybko, a jak grałem to spałem tylko 2 godziny z podniecenia, że mam nowy, dobry PC i GoW!! :)

Dnia 01.09.2008 o 21:39, OriginalGangsta napisał:

Na filmiku zobaczysz moja taktykę na tego dziada. ;p Tylko to dziadowskie xfire bez głosu
coś mi nagrywa, no i momentami przymula straszliwie grę.

:P

Dnia 01.09.2008 o 21:39, OriginalGangsta napisał:

BTW: Gdzie jest edytor do tej gry? Bo jak instalowałem, to mogłem zaznaczyć edytor, ale
go nigdzie nie ma. ;/
I tak w ogóle, są jakieś mody do GoW? Bo patrzyłem na filefronta, na jakieś strony o
GoW, i nic, zero modów, a IMO jak jest edytor, to powinny być i mody.

Ja nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2008 o 21:41, Kalejdoskop86 napisał:

Ja kupiłem ją parę dni temu. Dla niej Xbox 360 chciałem kupić, ale jak dostałem nowy
PC no to GoW zamówiłem od razu! ^^
Przeszedłem szybko, a jak grałem to spałem tylko 2 godziny z podniecenia, że mam nowy,
dobry PC i GoW!! :)

Też miałem X360 kupować specjalnie dla GoW, ale jakoś nie wyszło. W sumie dobrze, bo teraz mam nowego PC i przynajmniej w GoW na kompa jest 5 poziomów więcej (Min. Brumak właśnie). ;] Tylko multiplayer mnie denerwuje, nie wiem jak zagrać, bo na LIVE konta założyć nie mogę, pisze że "usługa niedostępna w Polsce". ;/ A z chęcią bym pograł w to po sieci.

Dnia 01.09.2008 o 21:41, Kalejdoskop86 napisał:

Ja nie wiem. :/

Kurcze, jutro w CDA jest tipsomaniak, i ma być tam poradnik od A do Z jak robić mody do gier, i myślałem że sam coś pokombinuję w tym edytorze.

Filmik z Brumakiem. ;] Jak już pisałem - przycięcia to wina xfire. Mi gra płynniutko śmiga. ;]
http://www.xfire.com/video/21f8c/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 21:47, OriginalGangsta napisał:

Też miałem X360 kupować specjalnie dla GoW, ale jakoś nie wyszło. W sumie dobrze, bo
teraz mam nowego PC i przynajmniej w GoW na kompa jest 5 poziomów więcej (Min. Brumak
właśnie). ;] Tylko multiplayer mnie denerwuje, nie wiem jak zagrać, bo na LIVE konta
założyć nie mogę, pisze że "usługa niedostępna w Polsce". ;/ A z chęcią bym pograł w
to po sieci.

No ja jak się dowiedziałem, że będę miał nowy PC to od razu po prostu zrezygnowałem z X360. A GoW na PC jest bardziej rozbudowany. :)

Dnia 01.09.2008 o 21:47, OriginalGangsta napisał:

> Ja nie wiem. :/
Kurcze, jutro w CDA jest tipsomaniak, i ma być tam poradnik od A do Z jak robić mody
do gier, i myślałem że sam coś pokombinuję w tym edytorze.

No to powodzenia. :]

Dnia 01.09.2008 o 21:47, OriginalGangsta napisał:

Filmik z Brumakiem. ;] Jak już pisałem - przycięcia to wina xfire. Mi gra płynniutko
śmiga. ;]
http://www.xfire.com/video/21f8c/

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem znaleźć edytora xD Może to jakaś ściema? Aco do life to jak zakładasz konto podaj np UK zakraj pochodzenia i wszystko ok ;p jak założysz to podaj nick to troche postrzelamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem że czasami są problemy z save''ami, czy jak mam konto na live to też one występują..? i czy pomoże skopiowanie save w inne miejsce..?

a tak ogólnie to troche żal że GoW 2 nie wyjdzie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować