Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 21:08, Piotrbov napisał:

Czy jest w gearsach miejsce w którym przechowuje się sejwy, bo jeśli tak, to gdzie. Mam
zamiar wywalić grę, lecz nie chcę stracić zapisów.


Nie mam GoW teraz na kompie, ale poszukaj w folderze z grą, data, save; w moich dokumentach i w Documents and Settings.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:07, wojtek2222 napisał:

Nie mam GoW teraz na kompie, ale poszukaj w folderze z grą, data, save; w moich dokumentach
i w Documents and Settings.


Przed pisaniem tego mojego posta, właśnie tam sprawdzałem i nigdzie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:18, OriginalGangsta napisał:

Jeśli masz Vistę to będzie tak...
Dokumenty > My Games > Gears of War for Windows >WarGame
A na XP to nie wiem.


Jedyna różnica Moje Dokumenty > My Games > Gears of War for Windows > WarGame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w GoW młot trzeba nosić ze sobą, czy jak będzie potrzebny to się pojawi..? bo zamiast niego wolałbym nosić inną broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:28, nekromanta7 napisał:

czy w GoW młot trzeba nosić ze sobą, czy jak będzie potrzebny to się pojawi..? bo zamiast
niego wolałbym nosić inną broń.

Gdy jest potrzebny, to przeważnie leży gdzieś w pobliżu. Możesz spokojnie wziąć inną broń na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:28, nekromanta7 napisał:

czy w GoW młot trzeba nosić ze sobą, czy jak będzie potrzebny to się pojawi..? bo zamiast
niego wolałbym nosić inną broń.



Ja tam jak leżał to go brałem, możesz oczywiście wsiąść inną broń... a jak młot będzie potrzebny to go znajdziesz zapewne przy jakimś trupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 21:28, nekromanta7 napisał:

czy w GoW młot trzeba nosić ze sobą, czy jak będzie potrzebny to się pojawi..? bo zamiast
niego wolałbym nosić inną broń.


Z tego co zauważyłem, Młot Świtu leży zawsze tam gdzie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:27, marekl1975 napisał:

> czy w GoW młot trzeba nosić ze sobą, czy jak będzie potrzebny to się pojawi..? bo
zamiast
> niego wolałbym nosić inną broń.

Z tego co zauważyłem, Młot Świtu leży zawsze tam gdzie jest potrzebny.


Dokładnie. Z reguły leży w jakimś ukrytym miejscu razem z amunicjom a następnie pod samymi nogami, przed bosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z save''ami..? gdy mam konto na live to są też problemy ze save znikają..? bo czytałem że komus tam zniknęły/usunęły sie same save''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś kody do Gears of War? Jestem już pod sam koniec Aktu I, tzn. ganiam się z tym monstrum i ciągle przegrywam. Już mnie wkurza trochę przechodzenie tego samego po raz pięćdziesiąty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:43, nekromanta7 napisał:

a co z save''ami..? gdy mam konto na live to są też problemy ze save znikają..? bo czytałem
że komus tam zniknęły/usunęły sie same save''y


Ja mam Live i jeżeli nie mam podłączonego neta, i zalogowanego konta to nie znajduje save''ów.

Piotrbov -> ja próbowałem kiedyś od kolegi zaimportować save''y i skończyło się na tym, że zacząłem grę od początku.

marekl1975 -> na Berserke, czyli to twoje monstrum jest prosty sposób, ustawiasz się przy drzwiach i jak na ciebie leci to unik. Na dworze uciekasz od niej daleko i pod nogi Młotem Świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 13:56, wrobel253 napisał:

> a co z save''ami..? gdy mam konto na live to są też problemy ze save znikają..?
bo czytałem
> że komus tam zniknęły/usunęły sie same save''y

Ja mam Live i jeżeli nie mam podłączonego neta, i zalogowanego konta to nie znajduje
save''ów.

Piotrbov -> ja próbowałem kiedyś od kolegi zaimportować save''y i skończyło
się na tym, że zacząłem grę od początku.

marekl1975 -> na Berserke, czyli to twoje monstrum jest prosty sposób, ustawiasz
się przy drzwiach i jak na ciebie leci to unik. Na dworze uciekasz od niej daleko i pod
nogi Młotem Świtu.


A dużo jest tych pomieszczeń w których Barserka musi wywalać drzwi zanim wyjdzie się na dwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:18, Pavlo93 napisał:

Przekonajcie minie że warto kupić Gears of War bo nie jestem pewny czy go kupić.


Krótka zachętka? Gra z szybką akcją, fabuła nie miażdży ale da się strawić... najbardziej podobają mi się te dynamiczne walki (niezła wycinka), graficznie gra stoi na wysokim poziomie, uszy ci nie spuchną, dzięwiekowo gra także dobrze zrobiona :)

Tylko kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:34, hunter22 napisał:

> Przekonajcie minie że warto kupić Gears of War bo nie jestem pewny czy go kupić.


Krótka zachętka? Gra z szybką akcją, fabuła nie miażdży ale da się strawić... najbardziej
podobają mi się te dynamiczne walki (niezła wycinka), graficznie gra stoi na wysokim
poziomie, uszy ci nie spuchną, dzięwiekowo gra także dobrze zrobiona :)

Tylko kupować :D

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:14, marekl1975 napisał:

A dużo jest tych pomieszczeń w których Barserka musi wywalać drzwi zanim wyjdzie się
na dwór?


Trzy, potem jest chyba checkpoint i na słońcu z Młota Świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 10:38, marekl1975 napisał:

Czy są jakieś kody do Gears of War? Jestem już pod sam koniec Aktu I, tzn. ganiam się
z tym monstrum i ciągle przegrywam. Już mnie wkurza trochę przechodzenie tego samego
po raz pięćdziesiąty. :-)


Są kody, ale użycie jakiegokolwiek choć raz uniemożliwia zdobywanie osiągnięć, więc tym bardziej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować