Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Tylko tu nie o kampanie chodzi, tylko o mecze rankingowe. Chcę pomóc koledze zrobić osiągnięcia za te rankingowe, ale żeby taki mecz odpalić to trzeba 6 chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 11:50, The_Nemezis napisał:

Tu będzie wszystko pisać, ale dopóki nie znajdę jeszcze 2 osób to nie ma sensu coś umawiać.


Ponawiam, jeszcze 2 osoby trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 20:29, Stalker69 napisał:

Co za idiota wymyślił punkty kontrolne przed gadkami, filmikami i innymi bzdurami.. o.O

Możesz pominąć przecież spacją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 20:29, Stalker69 napisał:

Co za idiota wymyślił punkty kontrolne przed gadkami, filmikami i innymi bzdurami.. o.O


Mnie to irytowało tylko przy ostatniej walce. Wcześniej nie musiałem co chwilę wczytywać gry. Dodam, że mam GoWa zaliczonego na Insane. Szkoda, że tylko na konsoli. Na PC po reinstalce za diabła nie mogłem przywrócić zapisanych gier, a co za tym idzie miałem zablokowany Insane. Podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 20:31, Ezio napisał:

Możesz pominąć przecież spacją..

Właśnie nie wszystko się da pominąć.
Też przeszedłem na poziomie Insane, tyle że teraz gram z kumplem, któremu nie idzie za dobrze x] Co nie zmienia faktu że pomysł miał ktoś powalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zaliczam na Insane, został mi tylko 5 akt. Nawet nie chce se wyobrażać jak walka zRaamem będzie wyglądała, na najniższym levelelu juz trochę się irytowałem, zwłaszcza przed debilnie zrobionego save pointa; za każdym razem zbierać amunicję i podnosić giwerę eh... Ale za to jaka będzie frajda jak na koniec gry od razu 6 czy 7 aczików nabije dla średniego i najwyższego level trudności :-) a potem już mogę przejść na multi, acziki trzeba ponabijać. No i jeszcze raz cała kampania w coopa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj fakt, jak się gra samemu, to mocno daje w kość - przy tym damage''u nie idzie wcale a wcale zmienić pozycji, a przecież RAAM kilkanaście razy w ten parszywy łeb musi dostać. Tak naprawdę to połowa sukcesu zależy od szczęścia - jak szybko Dom da ciała; jeśli chłopak da radę, można jeszcze napunktować Generała. Ale gdy zaliczy glebę zaraz na starcie, ergo RAAM zajmie się Tobą...po ptokach.

Za to na coopie... fiu, sprawdzone, kaszka z mleczkiem ;) (zresztą jak wszystkie walki z bossami, które w towarzystwie kumpla są prostsze strzelanie do tarczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:34, igor8472 napisał:

A to zapis gry nie jest na Live sejwowany?


Kiedy ja grałem w wersję PC nie był. A nie słyszałem żeby się to zmieniło. Mogę się mylić, ale brzmi to dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować