Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Jedynie trzeba założyć konto na USA/ UK i wszystko śmiga. Link dałem wcześniej, a tutaj jeszcze fragment jednego z moich wcześniejszych postów. ;)

"Najpierw dobrze trzeba przemyśleć jaki nick wybierzesz. Potem odpalasz http://www.xbox.com/EN-CA ważne by było po ANG i zakładasz konto, na USA albo UK. ;]

Edit: Najlepiej e-mail z Gmaila. ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:23, Heralf napisał:

Poradziłem sobie. Jednak zastanawia mnie to, że nie musiałem nigdzie podawać cd-keya.


CD-Keya podaje się przy pierwszym zalogowaniu się do Windows Live podczas gry w gears of war.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:22, Heralf napisał:

Aha to OK. Mój nick to botnaizi możemy zagrać, ale nie jestem za dobry. :]

Wolę wersję na konsolę:) Ale gold mi się skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:28, Heralf napisał:

Ten Gold to kicha jak dla mnie. Masz oryginała, ale i tak
ograniczenia.


Było wałkowane milion razy, lepiej nie zaczynać tego tematu, bo wojna wybuchnie tutaj :)


A na PC nie mam słuchawek z mikrofonem, dlatego nie gra mi się zbyt przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...albo po prostu zainwestować w jakie. Tak naprawdę to te najtańsze to wydatek jakiś kilku dyszek, oszczędzić na paru łakociach i witaminach, i śmiało można brać. A teraz, gdy moje creativy się sypnęły, naprawdę mogę ręczyć że na dłuższą metę to wielce przydatne urządzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2009 o 21:43, Ecko09 napisał:

A nie można tych od X360 podłączyć?


Nie, a przynajmniej nie normalnie, bez przejściówek. Nie wiem też czy takowe istnieją.

Dexter_McAaron
W moim przypadku to nie ma sensu - w sieci gram tylko na konsoli, tyle że niedawno mi się gold skończył i jeszcze nie zainwestowałem w następny abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 19:23, The_Nemezis napisał:


Widać że kolega ma nierówno pod sufitem^^ (cena + klucz widoczny na zdjęciu)


Po prostu nie wiedział ;] Ciekawe czy znajdzie się kozak co skorzysta z kodu, bez kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to rzeczywiście spore przegięcie i widać że niektórzy naprawdę próbują wykorzystać każdą nadarzającą się okazje żeby wyjść na swoje a z kogoś zedrzeć ile się tylko da, ale samego klucza już na zdjęciu nie widać. Znaczy się widać że jest, ale nic poza tym, bo jest praktycznie nieczytelny, nawet jeśli skopiujemy zdjęcie a później je sobie powiększymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, dla chcącego nic trudnego. ;) Żal mi tego gostka, ze względu na cenę i głupotę.

Pier***enie, że na padzie nie da się w shootery grać na PC. Ja sobie dzisiaj grałem 1 na jeden z Ecko i w pierwszym meczu dostałem 7:0, ale potem już udało mi się po "wyrównanym" meczy przegrać 7:4. :D To był mój drugi i trzeci mecz w multi, a w singlu to ledwo co przeszedłem pierwszy akt, bo kompletnie grać na początku nie dawałem na padzie ani klawie. ;p Pogram trochę i sądzę, że po pewnym czasie na padzie będę grał jak inni na klawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować