Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 20:01, Shiraco napisał:

Witam ,

Mam problem , kupiłem grę bo chciałem pograć w Milti i pupa , nie mogę utworzyć profilu
, ani nic :( , wybija mi że twój Windows Live nie obsługuję twojego regionu :( , co mam
zrobić by grać ????


Załóż Live na inny kraj. Jak to zrobić? Wpisujesz chociażby yahoo.com, szukasz Xbox Live, zakładasz konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:41, Malevyn napisał:

warto kupic ta gre dla multi ? chodzi mi w porownaniu do ut3 albo coda ? albo co innego
poleciacie


teraz podobno ciężko znaleźć partnerów do multi w odróżnieniu do CoD, grałem dość dawno ale niestety czasami były problemy ze znalezieniem serwerów o "normalnej" europejskiej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:57, Alehor napisał:

> warto kupic ta gre dla multi ? chodzi mi w porownaniu do ut3 albo coda ? albo co
innego
> poleciacie

teraz podobno ciężko znaleźć partnerów do multi w odróżnieniu do CoD, grałem dość dawno
ale niestety czasami były problemy ze znalezieniem serwerów o "normalnej" europejskiej
porze dnia

Ja codziennie gram tak od 17 do 23. Hostuję grę i lagów nie ma. Ludzie mają pingi po 20-40.
Zapraszam do gry
Nick DeltaChris2410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 19:45, Woo-Cash napisał:

Naprawdę nie ogarniam multi. Co rusz strzela do mnie członek drużyny ;/

Nie wiem... za duże pingi masz i chce ciebie zniechęcić do dalszej gry. Wpisz stat net , w lewym górnym rogu będziesz miał podane.
Taka sytuacja zdarza się jak komuś fraga kradniesz albo walczysz ''niedozwoloną bronią'' na danym hoście - zazwyczaj chodzi o Lancera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto w tym Livie. Wszystko niby jest ok, na stronce się loguję ,konto jest na Polskę zrobione. Wchodzę do gry i tam mi wyskakuje komunikat o nieobsługiwanym regionie. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 14:24, Ecko09 napisał:

Założyłem sobie konto w tym Livie. Wszystko niby jest ok, na stronce się loguję ,konto
jest na Polskę zrobione. Wchodzę do gry i tam mi wyskakuje komunikat o nieobsługiwanym
regionie. WTF?


girsy na PC wyszły kiedy jeszcze nie było polskiego live a jako że MS wali na pecetowe girsy i polski live gęstą kupą tak więc musisz liczyć się z tym że nikt nie pofatygował się niczego zmienić. rozwiązanie jedno
zakładaj live na UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że z Livem zarejestrowanym na Polskę można grać tylko z grami, które miały premierę po wprowadzeniu do Polski usługi Microsoftu? Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:11, PJ_MW napisał:

Czyli wygląda na to, że z Livem zarejestrowanym na Polskę można grać tylko z grami, które
miały premierę po wprowadzeniu do Polski usługi Microsoftu? Porażka...

No dziwne ja zrobiłem migrację konta na PL i mi wszystko w gears of war dziala wlasnie na lapie sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi powie kim dokladnie jest ta cala szarancza ? dlaczego oni maja bron tak samo jak ludzie. co to za planeta na ktorej odbywa sie gra i jak dlugo zamieszkuja ja ludzie i dlaczego nazywa sie marcusa zdrajca. chodzi mi o pierwsza czesc GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 23:13, Malevyn napisał:

nie moge przejsc ostatniego bossa w gow. jakies podpowiedzi ???


Niezawodne trio:
Snajperka+headshoty+częsta zmiana miejsca w którym jesteś
Oczywiście strzelaj wtedy gdy nie otaczają go latające stworki. Możesz je bodajże tą kuszą z wybuchowymi bełtami od niego odganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 23:13, Malevyn napisał:

nie moge przejsc ostatniego bossa w gow. jakies podpowiedzi ???


najwygodniej w coopie - jeden ciśnie z torquebow a drugi wali heady z one-shota kiedy kryle zostaną spłoszone wybuchową strzałą

w ostateczności sa też glitche, sprawdź na you tube ale raczej mało satysfakcjonująca metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować