Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 20:07, kedzior141 napisał:

Fajnie, ale ja mam niestety straaasznie wolny internet i raczej nic nie bedzie z multiplayera:(
choć będę próbował jeśli kupię GoW''a:)


GoW jak dobrze pamiętam w MP jest tylko na 16 osób ! więc raczej nie powinno być problemu :) ja grałem z kolesiami co mieli 512, i mniejsze ? i nie lagowało im powinno być dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:10, Tomash20PL napisał:

> Fajnie, ale ja mam niestety straaasznie wolny internet i raczej nic nie bedzie z multiplayera:(

> choć będę próbował jeśli kupię GoW''a:)

GoW jak dobrze pamiętam w MP jest tylko na 16 osób ! więc raczej nie powinno być problemu
:) ja grałem z kolesiami co mieli 512, i mniejsze ? i nie lagowało im powinno być dobrze ?



Jak ja mam chyba 64 to chyba nie pogram;( a bardzo bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 20:14, kedzior141 napisał:

Jak ja mam chyba 64 to chyba nie pogram;( a bardzo bym chciał


w czym ty masz ten internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 20:10, Tomash20PL napisał:

GoW jak dobrze pamiętam w MP jest tylko na 16 osób ! więc raczej nie powinno być problemu
:) ja grałem z kolesiami co mieli 512, i mniejsze ? i nie lagowało im powinno być dobrze ?

No ale grałeś na X360. A tam wszystko chyba inaczej działa. Ale tak czy siak, pewnie do komfortowej gry w multi na PC, będzie trzeba neta 512 kb. Ale mnie to nie martwi, mam 1 mb :)
Już sie nie mogę doczekać premiery, te hordy kosmitów, to siekanie ich na kawałki, przecinanie ich w pół piłą łańcuchową xD Aaa.... Ja chce GoW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:16, Tomash20PL napisał:


> Jak ja mam chyba 64 to chyba nie pogram;( a bardzo bym chciał

w czym ty masz ten internet ?



W orange;] Wiesz chodzi o to że ja nie mieszkam w mieście i jest za mały zasięg do neostrady choćby:( tak to miałbym pewnie conajmniej 1mb a tak to 64...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:19, NuGGet napisał:

No ale grałeś na X360. A tam wszystko chyba inaczej działa. Ale tak czy siak, pewnie do komfortowej
gry w multi na PC, będzie trzeba neta 512 kb. Ale mnie to nie martwi, mam 1 mb :)
Już sie nie mogę doczekać premiery, te hordy kosmitów, to siekanie ich na kawałki, przecinanie
ich w pół piłą łańcuchową xD Aaa.... Ja chce GoW :D


''''te siekanie ich na kawałki" Lol;P Ja chyba też kupię GoW jednak A wiedzmin i inne mogą troche poczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 20:24, kedzior141 napisał:

''''te siekanie ich na kawałki" Lol;P Ja chyba też kupię GoW jednak A wiedzmin i inne mogą
troche poczekać;)

Ja pograłbym w Wiedźmina z chęcią, ale komp za słaby :( Na szczęście GoW raczej mi odpali na minimum :D Ale będzie sieczka, już wiem że kocham tą grą xD
Teraz zostaje mi tylko czekać do premiery, kasę skombinuje i lecę do sklepu w dzień premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:27, NuGGet napisał:


> ''''te siekanie ich na kawałki" Lol;P Ja chyba też kupię GoW jednak A wiedzmin i inne
mogą
> troche poczekać;)
Ja pograłbym w Wiedźmina z chęcią, ale komp za słaby :( Na szczęście GoW raczej mi odpali na
minimum :D Ale będzie sieczka, już wiem że kocham tą grą xD
Teraz zostaje mi tylko czekać do premiery, kasę skombinuje i lecę do sklepu w dzień premiery
:D


A mi wiedźmin raczej by chodził ale na minimalnych i trochę z zacinkami więc wole kupić(póki co) grę która mi pójdzie(mam nadzieję;) na minimalnych conajmniej: ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... jak widzę screeny z tej gry to robie pod siebie xD
I pomyśleć że to Polacy robią konwersje tej gry z x360 na PC, super że udało się im tak cudnie zoptymalizować kod gry :D
I na dodatek czeka nas (PCtowców) walka z tym wielkim, obrzydliwym Brumakiem :D:D:D

CDP, żebyście tylko nie próbowali spolszczać głosów w grze :P Zróbcie polonizację kinową, same napisy, nic więcej, głosy zepsułyby IMO klimat ;)

20071031203329

20071031203348

20071031203358

20071031203406

20071031203417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:35, NuGGet napisał:

Ehh... jak widzę screeny z tej gry to robie pod siebie xD
I pomyśleć że to Polacy robią konwersje tej gry z x360 na PC, super że udało się im tak cudnie
zoptymalizować kod gry :D
I na dodatek czeka nas (PCtowców) walka z tym wielkim, obrzydliwym Brumakiem :D:D:D

CDP, żebyście tylko nie próbowali spolszczać głosów w grze :P Zróbcie polonizację kinową, same
napisy, nic więcej, głosy zepsułyby IMO klimat ;)


Aż mi się wierzyć nie chcę że tak świetnie wygladajaca gra ma tak niskie wymaganie:) Nic tylko brać i grać:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak cały czas nie wierze żę to są ostateczne wymagania gry(napewno bedzie wymagać karty graficznej z shaderami min 2.0 tak jak każda nowa gra). Prawdopodobnie wymagania ostateczne będą wyższe(pewnie takie jak UT III bo obie gry wyglądają podobnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:35, NuGGet napisał:


CDP, żebyście tylko nie próbowali spolszczać głosów w grze :P Zróbcie polonizację kinową, same
napisy, nic więcej, głosy zepsułyby IMO klimat ;)


Co to za herezje qrwa ?!?!?!

Niech nikt nie tyka się lokalizacji !! Za ten ich "profesjonalizm" już teraz trzeba ich rozstrzelać...

Jeżeli nie ma jednak innego wyboru, to niech lepiej wydadzą tak jak w Bioshock''u dodatkową płytę z patchem PL dla nieuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 20:52, Nikoos napisał:

Co to za herezje %&$#@?!?!?!

Tej, uważaj co mówisz :P

Dnia 31.10.2007 o 20:52, Nikoos napisał:

Niech nikt nie tyka się lokalizacji !! Za ten ich "profesjonalizm" już teraz trzeba ich rozstrzelać...
Jeżeli nie ma jednak innego wyboru, to niech lepiej wydadzą tak jak w Bioshock''u dodatkową
płytę z patchem PL dla nieuków :)

O, płytka z patchem polonizującym byłaby najlepszym rozwiązaniem ^^
Ale i tak nie chce spolszczonych głosów, zepsułyby klimat, po angielsku będzie najlepiej :D

Warrior Within >>
E tam, Adrian Chmielarz mówił w wywiadzie w CDA, że wymagania GoW na PC będą małe, takie że gra odpali na starym złomie :P Minimalne jakie teraz sa podawane mi pasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Wymagania mi też pasują bo może bym wtedy mógł pograć na wysokich detalach. A co do spolszczenia to przydało by się aby CDP spolszczył co najwyżej kinowo, a i to najlepiej tak jak robi to cenega na osobnej płytce. Przydała by się jakaś informacja co do wydania bo w końcu za granicą o ile się nie myle to wychodzi za tydzień (6-7 listopada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, szkoda tylko że gra jest dość droga (129 złotych za zwykłą edycje...), ale za tą grą chyba warto dać każde pieniądze :)
Już ostrze sobie zęby na multiplayer :D Ciekawe ile będzie broni grze? Ale tak czy inaczej, wiem że moją ulubioną będzie ten karabin z zamocowaną piłą :P

20071031212341

20071031212357

20071031212410

20071031212423

20071031212432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:25, NuGGet napisał:

Już ostrze sobie zęby na multiplayer :D

Nom, jak obejrzałem gameplaye z multi w GoW to na serio wygląda to imponująco. Teamplay pełną gębą i ta walka "pozycyjna"... Hmm, miodzio xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:32, CyberPanki napisał:

Nom, jak obejrzałem gameplaye z multi w GoW to na serio wygląda to imponująco. Teamplay pełną
gębą i ta walka "pozycyjna"... Hmm, miodzio xD

To co, jak już każdy będzie miał GoW, to umawiamy się na mały sparing w necie :D Mi sie najbardziej z tej podoba to, że można sie za wszystkim chować, a w zasadzie nie "można" a "trzeba" :) Bo z tego co wiem, to w tej grze wystarczy parę kul i już po nas :P

BTW: Teraz YouTube służy mi tylko do tego, żeby oglądać gameplay''e z GoW :)
http://pl.youtube.com/watch?v=tlagQ4KW5t4 - Gameplay z komentarzami twórców... chyba :P
http://pl.youtube.com/watch?v=dUpJRJ4y8aY

I trochę multipalyer''a :)
http://pl.youtube.com/watch?v=O_M9xJuaGbo
http://pl.youtube.com/watch?v=RK7xTip-K24
http://pl.youtube.com/watch?v=RRTnBjpQ6mg
http://pl.youtube.com/watch?v=TrIhYHiex28


Ehhh... ta gra to będzie murowany hit :D

PS: Świetnie wygląda ta kamera umiejscowiona zaraz za Marcusem Fenixem (chyba tak sie nazywa:)) wygląda to tak jakby ktoś za nim szedł z kamerą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:25, NuGGet napisał:

Cholerka, szkoda tylko że gra jest dość droga (129 złotych za zwykłą edycje...), ale za tą
grą chyba warto dać każde pieniądze :)
Już ostrze sobie zęby na multiplayer :D Ciekawe ile będzie broni grze? Ale tak czy inaczej,
wiem że moją ulubioną będzie ten karabin z zamocowaną piłą :P


Bronie są nie pamiętam nazw:
Snajperka,Karabin z piłą, mniejszy karabin, pistolet, kolt, granaty wybuchowe, z możliwością przyczepienia ich do przeciwnika, granaty dymne tez można przyczepić, laser, kusza z strzałami wybuchowymi, schodgun, hmm coś jeszcze hmm chyba nie :) ale jak o czymś zapomniałem to poprawcie ;p

Edit
Jeszcze jest wyrzutnia granatów spora nawet :D i chyba już to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:39, Tomash20PL napisał:

Bronie są nie pamiętam nazw:
Snajperka,Karabin z piłą, mniejszy karabin, pistolet, kolt, granaty wybuchowe, z możliwością
przyczepienia ich do przeciwnika, granaty dymne tez można przyczepić, laser, kusza z strzałami
wybuchowymi, schodgun, hmm coś jeszcze hmm chyba nie :) ale jak o czymś zapomniałem to poprawcie
;p

Edit
Jeszcze jest wyrzutnia granatów spora nawet :D i chyba już to wszystko :)

Na jednym z gameplayi widziałem takie coś, że celowałeś w ziemi i wzywałeś jakiś "nalot astralny" ^^ Taki laser z nieba niszczy wszystko i wszystkich. Nie wiem jak to opisać - tu macie film z tym czymś http://pl.youtube.com/watch?v=hbsnwHeFq-0 Oglądajcie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 00:02, CyberPanki napisał:

> Bronie są nie pamiętam nazw:
> Snajperka,Karabin z piłą, mniejszy karabin, pistolet, kolt, granaty wybuchowe, z możliwością

> przyczepienia ich do przeciwnika, granaty dymne tez można przyczepić, laser, kusza z
strzałami
> wybuchowymi, schodgun, hmm coś jeszcze hmm chyba nie :) ale jak o czymś zapomniałem to
poprawcie
> ;p
>
> Edit
> Jeszcze jest wyrzutnia granatów spora nawet :D i chyba już to wszystko :)
>
Na jednym z gameplayi widziałem takie coś, że celowałeś w ziemi i wzywałeś jakiś "nalot astralny"
^^ Taki laser z nieba niszczy wszystko i wszystkich. Nie wiem jak to opisać - tu macie film
z tym czymś http://pl.youtube.com/watch?v=hbsnwHeFq-0 Oglądajcie do końca :P


Hmm...ciekawe, coraz bardziej kusi mnie te Gears of War, tylko ta cena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować