Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 11:37, Skwarek pl napisał:

Czy ktoś z was "grał" w Gow''a na Win Vista ?

tak grałem - było ok - ale trudno coś powiedzieć do ok 1,5 h grałem - komp był dość mocny
ale tak jak pisałem płynność w 1440x900 i max bardzo dobra
co do stabilności - nie wypowiadam się tylko 1,5 h gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ! Przesyłka przełożona bo nie ma plakatu który jeszcze zamówiłem w jednej paczce ... fuck ! Ale dojdzie jutro lub w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłali moją paczkę z GoW''em a dzisiaj kurier w Olsztynie wziął moją paczkę o 9.oo rano. Myślę że jak mieszkam blisko Olsztyna to się dzisiaj jeszcze Święty Kurier zjawi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt zrobił mi wielką niespodziankę. Dzisiaj kurier za witał z zamówionymi grami (GOW i Crysis), a spodziewałem się najwcześniej w 22.12. Dziękuję i składam najserdeczniejsze życzenia Wszystkiego Dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2008 Roku! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dostałem GoW''a. Skład jest całkiem ciekawy jak na zwykłą edycję . Gra xD, Drukowany poradnik do gry okolo 1 cm grubości. Instrukcja oraz plakat. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:01, Wiosna napisał:

Dzisiaj odebrałem moją EK gry Gears of War. Niestety brakuje plakatu.
Zdjęcia na http://ja.gram.pl/wiosna


Jednak plakat jest, byl zlozony razem z instrukcja spodziewałem się, że bedzie oddzielnie w jakiejs tubie chociaz.
Poza tym mam pytanie do osob, ktore maja EK, ile dostaliscie wPLN. W ES UT3 dostałem 40, a tu zaledwie 26, czy to przypadkiem nie kod z wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby już ktoś zdać relacje z grania?? najbardziej mi zależy na wygodzie configu "klawiatura + mysz" bo w CDA czytałem że jednak lepiej gra się na padzie... jeśli faktycznie CDA ma racje to poczekam z kupnem gry (muszę do zbierać również na dobrego pada) a jeśli nie to pewno kupię po świętach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj swoją kopię GoW :)
Jak założyć konto Live? Gdy ja próbuję, pojawia się informacja że usługa nie jest dostępna dla tego kraju :(

Btw. 30 fps na sprzęcie podanym w podpisie, średnie detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:01, Ecko09 napisał:

I jak tam bugi w wersji na PC? Bardzo dużo ich jest czy tylko dużo?

Dotychczas wyłapałem tylko przenikanie peleryny Locustowego bossa przez jego buty. Poza tym nic wartego uwagi, jak dotychczas.
Jak to z tym kontem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciłem zagraż z kumplem na jednym kompie w trybie co-op ale okazalo sie ze trzeba sie polaczyc przez neta mam pada i klawiature .Dlatego sie pytam czy moze ktos powiedziec jak zagrac w co-op na jednym kompie?
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować