Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

U mnie jest tak jak w poprzednich przypadkach:

- brak plakatu (dostałem maila, że przyślą)
- brak czarnego etui (w renderze pakietu który jest w sklepie gram.pl jest napisane na dole, że tylko wizualizacja, i elementy mogą się różnić od faktycznego wyglądu, tak więc czarnego etui nie będzie, zamiast tego jest kartonowe etui w które włożony jest również poradnik, co nie zmienia faktu, że czarne byłoby fajniejsze)
- karta rejestracji elektronicznej też jest na podstawową grę a nie EK

Co do głosów, że sama gra podczas instalacji nie ujawnia bycia kolekcjonerką, to jest to rzecz, można powiedzieć, normalna. Większość edycji kolekcjonerskich różni się od podstawowych jedynie tym, że są naszpikowane dodatkami jakie można zobaczyć na wyżej wspomnianej wizualizacji. Tak też było w przypadku Wiedźmina. Są oczywiście EK, które różnią się od EP treścią płytki, ale nie znaczy to, że tak jest zawsze. GoW wyszło ze studia PCF tylko w jednej wersji (pomijam językowe) i raczej nie ma sensu się o to pieklić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe... Jak widze, CDP dochodzi do wprawy w rozpieprzaniu wszystkiego co się da...
Znowu wysyłaja gry na raty ?? :P

A płytke z GoW Wam wysłali ? Czy może wysyłają później ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tworzeniu konta live można trochę pokłamać ;) Ja mam np. konto na Anglię.

No i problem, bo z nikim się nie mogę łączyć. Mam wczytywanie, a potem wywala mnie do menu "utracono połączenie z hostem" czy coś w tym stylu. W firewall wszystko pootwierane. Co jest?

Oczywiście gra oryginalna. Dzisiaj kurier przyjechał o ok. 13.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:10, IzKaDeXteR napisał:

DZIADOSTWO za 179PLN

plakat złożony w kostkę
brak czarnego etui
tylko 26wPLN
i do tego gra nie chce się zainstalować

to już naprawdę moja ostatnia EK w gran.pl po Wiedźminie


Witam w klubie też mi się nie chce zainstalować wyskakuje jakiś głupi błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 21:10, natanadler napisał:


Witam w klubie też mi się nie chce zainstalować wyskakuje jakiś głupi błąd

a tak dokladniej ? bo nie chce wywalic 130 w bloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedostępność usługi Live jest nieco irytująca. Wydaje się, że gra w sieci powinna być okupiona mniejszą stratą czasu (o ile okaże się możliwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłehłehłe...
Po dwóch miesiącach opóźnienia otrzymaliście "profesjonalnie" opracowane, zlokalizowane i specjalnie dla Was dopieszczone gówno...

A tak na poważnie...
W międzyczasie został wydany patch 1.1. Poprawia wiele bugów i usprawnia stabilność grojki w wersji UK. Nie mam pojęcia czy z szitem PL zadziała, ale spróbować warto. Jeżeli nie, to jesteście skazani na laskę syfiastego CDP. Z grojką im się nie śpieszyło, więc pacz PL będzie pewnie na Wielkanoc :P

Pozdrawiam "szczęśliwych" posiadaczy GoW PL. chWała CPD !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest z tą instalacją? Bo nie wiem czy kupowac czy się wstrzymac. Wszyscy mają problem z instalacją? A jak ktoś zainstalował to czy miał jakieś problemy w czasie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:26, Nikoos napisał:

Hłehłehłe...
Po dwóch miesiącach opóźnienia otrzymaliście "profesjonalnie" opracowane, zlokalizowane i
specjalnie dla Was dopieszczone gówno...

A tak na poważnie...
W międzyczasie został wydany patch 1.1. Poprawia wiele bugów i usprawnia stabilność grojki
w wersji UK. Nie mam pojęcia czy z szitem PL zadziała, ale spróbować warto. Jeżeli nie, to
jesteście skazani na laskę syfiastego CDP. Z grojką im się nie śpieszyło, więc pacz PL będzie
pewnie na Wielkanoc :P

Pozdrawiam "szczęśliwych" posiadaczy GoW PL. chWała CPD !! :D



Buraki wypuścili kolejne dziadostwo za kupe szmalu, niedopracowane i opóźnione !!!

NIE KUPUJCIE już nic na gram.pl

GOW EK PC to shit jakich niestety coraz więcej w CDP. Nic dobrego to dla nich nie niesie.
A tak się zarzekali że rezygnują z tych edycji bo im nie wychodzi, klienci się wkur ... denrwuja i muszą się poprawić, dopracować wspólpracę itd itp . . . pierdu pierdu pierdu
oby kasa im szła, to się liczy dla gramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:16, hallas napisał:

Widzę, że są jakieś problemy a ja GoW włożyłem, na razie, do szafy... Chyba jednak sprawdzę
"czy działa".

i jak kolego ? śmiga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowałem kupić podstawową edycje ale zaczynam się zastanawiać czy się z tym nie wstrzymać... Z tego co tu piszecie to jest to kolejna klapa w wykonaniu CDP, coraz częściej im się wpadki zdarzają i to właśnie przy największych tytułach (GoW, Wiedźmin...). Jak ktoś już zainstaluje i zagra to może zda relacje z rozgrywki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:50, KamcioBoy napisał:

Jeśli się zrobi konto lokalne to gdzie sie save zapisują na kompie ?

zainstalowało Ci się bez problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:00, Lost Paradise napisał:

Po instalacji ( udało się) odpalam grę, odpalam kampanię i C++ runtime error wyskauje - OT
TAK DZIAŁA
NIE KUPUJCIE BUBLA

no toś mnie pocieszył... nie wiem, może zaryzykuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - do tych którzy nie mogli założyć konta :P
Wszedłem na
http://www.xbox.com/pl-PL/default.htm?culture=pl-PL&lc=1045
W prawym górnym rogu dałem zaloguj się, później wybrałem rejestrację, i wszystko śmiga, w grze loguję się na stworzone tutaj konto. Tylko aktualizacja usługi Live dochodzi do 98% i pasek się zatrzymuje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:06, Sztywny-pl napisał:

Uwaga - do tych którzy nie mogli założyć konta :P
Wszedłem na
http://www.xbox.com/pl-PL/default.htm?culture=pl-PL&lc=1045
W prawym górnym rogu dałem zaloguj się, później wybrałem rejestrację, i wszystko śmiga, w grze
loguję się na stworzone tutaj konto. Tylko aktualizacja usługi Live dochodzi do 98% i pasek
się zatrzymuje xP

dałem link w jednm z postów wyżej na onet gdzie to wyjaśnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować