Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 22:06, Sztywny-pl napisał:

Uwaga - do tych którzy nie mogli założyć konta :P
Wszedłem na
http://www.xbox.com/pl-PL/default.htm?culture=pl-PL&lc=1045
W prawym górnym rogu dałem zaloguj się, później wybrałem rejestrację, i wszystko śmiga, w grze
loguję się na stworzone tutaj konto. Tylko aktualizacja usługi Live dochodzi do 98% i pasek
się zatrzymuje xP



Witam serdecznie.
Ja na tej stronie jestem zarejstrowany. Loguję się bez problemu ale w grze po wybraniu profilu czyli wpisaniu meila i poniżej hasła kiedy klikam na zalogowanie pokazuje mi że połączenie z serwerem Windows Live jest nie możliwe. Próbowałem wielokrotnie ale ciągle to samo. Jest jakieś wyjście z tego problemu? Jak obejść w inny sposób to badziewie abym mógł zapisywać stany gry? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że pojawia mi sie taki kominikat : Usługa LIVE jest niedostępna
Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie kwękać...

Pora działać !
Jeżeli jesteście wśród szczęśliwców, którym GoW PL wogóle się zainstalował, to musicie dopilnować, aby komp miał możliwie najświeższe sterowniki do grafiki, dźwięku, DX9 i AMD X2. Gra sama w sobie ma "test kompatybilności" i przy pierwszym uruchomieniu podpowie czy któryś ze sterowników bezwzględnie wymaga aktualizacji.
Druga sprawa to nieszczęsny Games4Windows, czy inne gówno... Wraz z GoW instaluje się wersja 1.1 ( o ile się nie mylę ) i należy ją zaktualizować do najnowszej 1.2. Jeżeli nie działa, albo zawiesza się automat, plik XLiveRedist1.2... można zassać ręcznie ze strony Microsoftu. Jeżeli już mamy wszystko naj-naj, ale nadal są kłopoty z zawieszaniem, to musicie poeksperymantować z paczem do GoW 1.1. Jest już od dawna do zassania z FileFront lub Gamershell.
Po takim updejcie znika zdecydowana większość najcięższych bugów.

Więc koniec z płaczem. Niech żadna miękka faja nie waży mi się grać Marcusem ! Zamiast narzekać aktualizujcie soft i do dzieła ! Gra jest warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:34, Nikoos napisał:

Przestańcie kwękać...

Pora działać !
Jeżeli jesteście wśród szczęśliwców, którym GoW PL wogóle się zainstalował, to musicie dopilnować,
aby komp miał możliwie najświeższe sterowniki do grafiki, dźwięku, DX9 i AMD X2. Gra sama w
sobie ma "test kompatybilności" i przy pierwszym uruchomieniu podpowie czy któryś ze sterowników
bezwzględnie wymaga aktualizacji.
Druga sprawa to nieszczęsny Games4Windows, czy inne gówno... Wraz z GoW instaluje się wersja
1.1 ( o ile się nie mylę ) i należy ją zaktualizować do najnowszej 1.2. Jeżeli nie działa,
albo zawiesza się automat, plik XLiveRedist1.2... można zassać ręcznie ze strony Microsoftu.
Jeżeli już mamy wszystko naj-naj, ale nadal są kłopoty z zawieszaniem, to musicie poeksperymantować
z paczem do GoW 1.1. Jest już od dawna do zassania z FileFront lub Gamershell.
Po takim updejcie znika zdecydowana większość najcięższych bugów.

Więc koniec z płaczem. Niech żadna miękka faja nie waży mi się grać Marcusem ! Zamiast narzekać
aktualizujcie soft i do dzieła ! Gra jest warta zachodu.

ej o co chodiz z tym ''''jeśli jesteś w gronie tych szcześliwców,którym GoW pl wogle sie zainstalował'''' są jakieś błędy instalatora bo wiesz chce kupic gre a tu słysze sie że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:45, Black Taurus napisał:

- brak czarnego etui (w renderze pakietu który jest w sklepie gram.pl jest napisane na dole,
że tylko wizualizacja, i elementy mogą się różnić od faktycznego wyglądu, tak więc czarnego
etui nie będzie, zamiast tego jest kartonowe etui w które włożony jest również poradnik, co
nie zmienia faktu, że czarne byłoby fajniejsze)


Czarne etui powinno być, bo dali je nawet na tej kartce w EK, a tam nie pisze, że może się różnić... Poza tym na stronce pisze, że nieznacznie może się różnić. Dla mnie ta różnica jest znaczna. Wysłałem mejla w tej sprawie, że proszę o przysłanie tego etui i poprawnej karty rejestracji elektronicznej. A jeszcze jutro będę dzwonił do DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 22:38, rafekx 12 napisał:

ej o co chodiz z tym ''''jeśli jesteś w gronie tych szcześliwców,którym GoW pl wogle sie zainstalował''''
są jakieś błędy instalatora bo wiesz chce kupic gre a tu słysze sie że ...

kiedys czytalem na tym forum ze czasem wystepuje blad ze gra instaluje sie nawet do 6 godzin ,lub wogole jesli nie masz wystarczajaco miejsca na dysku C ,nawet jesli instalujesz na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:34, Nikoos napisał:

Przestańcie kwękać...

Pora działać !
Jeżeli jesteście wśród szczęśliwców, którym GoW PL wogóle się zainstalował, to musicie dopilnować,
aby komp miał możliwie najświeższe sterowniki do grafiki, dźwięku, DX9 i AMD X2. Gra sama w
sobie ma "test kompatybilności" i przy pierwszym uruchomieniu podpowie czy któryś ze sterowników
bezwzględnie wymaga aktualizacji.
Druga sprawa to nieszczęsny Games4Windows, czy inne gówno... Wraz z GoW instaluje się wersja
1.1 ( o ile się nie mylę ) i należy ją zaktualizować do najnowszej 1.2. Jeżeli nie działa,
albo zawiesza się automat, plik XLiveRedist1.2... można zassać ręcznie ze strony Microsoftu.
Jeżeli już mamy wszystko naj-naj, ale nadal są kłopoty z zawieszaniem, to musicie poeksperymantować
z paczem do GoW 1.1. Jest już od dawna do zassania z FileFront lub Gamershell.
Po takim updejcie znika zdecydowana większość najcięższych bugów.

Więc koniec z płaczem. Niech żadna miękka faja nie waży mi się grać Marcusem ! Zamiast narzekać
aktualizujcie soft i do dzieła ! Gra jest warta zachodu.



Mam wszystkie sterowniki nowe i co mi z tego przyszło , nic :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:30, Zuberuss napisał:

Dodam jeszcze że pojawia mi sie taki kominikat : Usługa LIVE jest niedostępna
Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem
uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.



Przy logowaniu w grze na konto pojawia mi się taki komunikat : Nie można połączyć z usługą Live. Kod błędu : 0x8015190a. Miał ktoś już podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:46, Zuberuss napisał:

> Dodam jeszcze że pojawia mi sie taki kominikat : Usługa LIVE jest niedostępna
> Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem

> uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.
>


Przy logowaniu w grze na konto pojawia mi się taki komunikat : Nie można połączyć z usługą
Live. Kod błędu : 0x8015190a. Miał ktoś już podobny problem?

Nie miałem tego problemu ale robię coraz wieksze oczy po zakupie tej gry :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:48, Lost Paradise napisał:

> > Dodam jeszcze że pojawia mi sie taki kominikat : Usługa LIVE jest niedostępna
> > Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później
celem
>
> > uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.
> >
>
>
> Przy logowaniu w grze na konto pojawia mi się taki komunikat : Nie można połączyć z usługą

> Live. Kod błędu : 0x8015190a. Miał ktoś już podobny problem?
Nie miałem tego problemu ale robię coraz wieksze oczy po zakupie tej gry :((((

czyli według ciebie nie warto jej kupować?ma dużo błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:54, rafekx 12 napisał:

> > > Dodam jeszcze że pojawia mi sie taki kominikat : Usługa LIVE jest niedostępna

> > > Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę
później
> celem
> >
> > > uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.
> > >
> >
> >
> > Przy logowaniu w grze na konto pojawia mi się taki komunikat : Nie można połączyć
z usługą
>
> > Live. Kod błędu : 0x8015190a. Miał ktoś już podobny problem?
> Nie miałem tego problemu ale robię coraz wieksze oczy po zakupie tej gry :((((
>
czyli według ciebie nie warto jej kupować?ma dużo błędów?


Usługa LIVE nie jest dostepna w moim regionie (czyt. Polsce), i lecą mi runtie errory po odpaleniu kampanii z menu głównego. Kończy się się wywaleniem na pulpit. SAM SOBIE ODPOWIEDZ CZY WARTO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Miliony graczy walczą w GoW już od dwóch miesięcy i są zadowoleni...
No ale oni nie kupowali nic od CDP...

:P

Niech wpisują się tu ludziki co mają GoW PL i piszą co i jak. Jestem ciekaw czy po raz kolejny wersja PL ma dodatkowe "bonusy" w postaci ekstra błędów PL-only :D

Acha i dajcie znać, czy patch 1.1 działa z wersją PL !!

Pamiętajcie ! CDP ma was w dupie, oni mają już Wasze pieniądze. Teraz możecie pomóc jedynie sobie nawzajem. Jeżeli ktoś napotka problem i znajdzie jego rozwiązanie, to niech podpowie innym co i jak zrobić.
Gracze muszą się trzymać razem i z dala od kupy zwanej CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha... jeszcze jedno.

Problem z instalacją faktycznie pojawia się przy braku wolnego miejsca na dysku C, albo przy próbie zainstalowania na innej niź "C" partycji.

Najbezpieczniej jest instalować GoW''a w katalogu domyślnym, ale trzeba zwrócić uwagę, aby na "C" było możliwie jak nawięcej wolnego miejsca, nawet więcej niż 10GB. Gra instaluje się stosunkowo szybko poprzez kopiowanie plików na HDD, ale później całość rozpakowuje. Kompletna instalacja nawet na szybkim sprzęcie może trwać nawet ok. 45 minut i faktycznie wymaga ogromnej ilości wolnego miejsca na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:06, Nikoos napisał:

Hmmm...

Miliony graczy walczą w GoW już od dwóch miesięcy i są zadowoleni...
No ale oni nie kupowali nic od CDP...

:P

Niech wpisują się tu ludziki co mają GoW PL i piszą co i jak. Jestem ciekaw czy po raz kolejny
wersja PL ma dodatkowe "bonusy" w postaci ekstra błędów PL-only :D

Acha i dajcie znać, czy patch 1.1 działa z wersją PL !!

Pamiętajcie ! CDP ma was w dupie, oni mają już Wasze pieniądze. Teraz możecie pomóc jedynie
sobie nawzajem. Jeżeli ktoś napotka problem i znajdzie jego rozwiązanie, to niech podpowie
innym co i jak zrobić.
Gracze muszą się trzymać razem i z dala od kupy zwanej CDP :D


U mnie patch 1.1 nie działa :(((czyli wywala się przy próbie instalacji.
......brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:13, Lost Paradise napisał:

U mnie patch 1.1 nie działa :(((czyli wywala się przy próbie instalacji.



Oto pierwsza ważna informacja.
Trzeba cisnąć jełopów z CDP, żeby przygotowali łatę PL dla GoW PL.

Patch w wersji UK dostępny jest od ponad dwóch tygodni. Nasi wielmożni wydawcy mieli sporo czasu na zapoznanie się ze zmianami. Patch zajmuje jakieś 4MB, więc "profesjonalna lokalizacja" łatki nie powinna sprawiać wielu problemów...

Dla przypomnienia dodam, że łatka 1.1 poprawia prawie wszystkie krytyczne błędy, które uniemożliwiają rozgrywkę...

Dobrej nocy, czekam na kolejne njusy ze światka GoW PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:12, zardzel napisał:


>
> Witam w klubie też mi się nie chce zainstalować wyskakuje jakiś głupi błąd
>
a tak dokladniej ? bo nie chce wywalic 130 w bloto...



Zainstalowałem instalator głupi jest i nie kapuje iz chce na innym dysku niz c zainstalować ale się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało sie uruchomić GoW-a, po aktualizacji Games for Windows do wersji 1.2, patch 1.1 nie zainstalował sie, wywaliło błąd, autoruna trzeba uruchamiać z prawami admina, paranoja. Jeszcze tylko to nieszczesne konto Live i bede nawet zadowolony (oczywiście z siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez problemu, na początku tylko wywalał mnie z menu, ale restarcik kompa pomógł.

Instalowało się krótko, jak na tak obszerną grę (Nikoos, tam się nic nie rozpakowuje na HDD, instalator od razu kopiuje gotowe pliczki do wybranego katalogu).

Problem z wolnym miejscem na dysku C (nawet w przypadku instalacji na innych) może występować, jeśli spróbujemy zainstalować grę od razu na c a potem zmienić literę dysku. W moim przypadku pomogło uruchomienie instalatora od początku i ustawienie D od razu po wejściu w opcje instalacji.

Co do tych wszystkich bugów, nie jest to wina CDP i ich lokalizacji a gry samej w sobie... Wersja UK też miała bugi, a jej CDP nie wydało...

Co do samej gry to śmiga pięknie i ma super klimat :D Polecam!!

PS. Info onetu podane powyżej datowane jest na 08.11. tak więc dotyczy wersji UK a nie dowodzi wcale winy CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania o multiplayer. Przy próbie utworzenia konta wyskakuje mi komunikat:

"Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE."

I grać po sieci nie mogę. Na stronie pomocy technicznej nie ma jeszcze żadnych informacji, nie ma też oficjalnego wątku pomocy technicznej na forum. Tak więc krótkie i konkretne pytanie do CDP (napisane dużymi literami, aby trudniej było przeoczyć, a nie że krzyczę:P) :

CO MAMY ZROBIĆ, ABY GRAĆ PO SIECI?

Dodam jeszcze tylko, że założyłem sobie konto "fejkując" kraj (nie ma Polski, więc dałem UK), ale niczego to niestety nie rozwiązało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować