Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 19:58, zardzel napisał:

mysz + klawa sprawdzają się mega. Ofc porządna mysz jak G5 a nie jakiś syf za 10 zł z hipermarketu.
U mnie instalowała się chyba 15 minut, ale na D, czyli tam gdzie chciałem, na C nic nie mam
:)

ta gra mnie zmiażdżyła... nastawiałem się na na nią, ale nie wiedziałem, że aż tam mnie zniszczy
:D Pod choinkę dostane jeszcze UT III i coś mi się wydaje, że marny jego los :D


W UT III całkowicie leży tryb SP, a w MP wolę jednak CoD4.

Co do GoW, przed pojawieniem się info o wersji PC, rozważałem kupno badziewnego X360 tylko dla tej gry, ale na szczęście ociągałem się!! Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem o wiele lepszej PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:25, Lisun napisał:

Poszukaj pod instrukcją - niektórym właśnie tam wpakowali (był ryk że "złożony w kostkę!!!").
Jeśli go jednak nie znajdziesz napisz mail do DOK - u.

Dostałem maila że plakat doślą mi w przyszłym tygodniu, czyli znając gram pewnie sobie na niego poczekam. Nie żeby mi zależało bo i tak z plakatów dawno wyrosłem, ale skoro jest częścią zestawu to będę czekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:22, Mychaa napisał:

> Poszukaj pod instrukcją - niektórym właśnie tam wpakowali (był ryk że "złożony w kostkę!!!").

> Jeśli go jednak nie znajdziesz napisz mail do DOK - u.
Dostałem maila że plakat doślą mi w przyszłym tygodniu, czyli znając gram pewnie sobie na niego
poczekam. Nie żeby mi zależało bo i tak z plakatów dawno wyrosłem, ale skoro jest częścią zestawu
to będę czekał :)


Każdy dostał tego maila... Zajrzyj pod instrukcję w puełku z grą... I co tam znalazłeś?? PLAKAT!!! BRAWO!!!

PS, gdybyś poczytał trochę, wiedziałbyś, jak wygląda sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 20:30, Black Taurus napisał:


PS, gdybyś poczytał trochę, wiedziałbyś, jak wygląda sytuacja...

Srry że nie czytam wszystkich postów w każdym wątku, ale nie bardzo mam na to czas. Dzięki za podpowiedż gdzie mam szukać plakatu. Jakiś zwitek znalazłem ale myślałem że to jakaś instrukcja (tak to wygląda, bo plakatu to to na pierwszy rzut oka nie przypomina).
P.S. Będę pamiętał że zanim cokolwiek na forum napiszę, muszę przeczytać wszystkie posty, bo przecież łaska wielka napisać komuś dwa zdania z odpowiedzią. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 18:18, Black Taurus napisał:

LUDZIE!!! Czytajcie! A jak już to zrobicie, to przeczytajcie raz jeszcze. Itak do skutku, aż
zrozumiecie...


prosisz sie o bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

- Wy też nie dostaliście plakatu?
- Jak mogę pograć przez neta?
- Kiedy jest premiera?
- Dostałem maila, że doślą mi plakat. Wy też?
- A ja nie dostałem czarnego etui!!

...

Po to jest forum, żeby napisać raz i więcej nie powtarzać...
Wystarczy przejrzeć 2-3 strony wcześniej, żeby poznać odpowiedzi na większość zadawanych pytań...

Ale nie!! Dzieciom dziś czytanie sprawia wielkie trudności i najłatwiej zadać po raz setny to samo pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:02, Black Taurus napisał:

Mam kilka pytań:

- Wy też nie dostaliście plakatu?
- Jak mogę pograć przez neta?
- Kiedy jest premiera?
- Dostałem maila, że doślą mi plakat. Wy też?
- A ja nie dostałem czarnego etui!!

...

Po to jest forum, żeby napisać raz i więcej nie powtarzać...
Wystarczy przejrzeć 2-3 strony wcześniej, żeby poznać odpowiedzi na większość zadawanych pytań...

Ale nie!! Dzieciom dziś czytanie sprawia wielkie trudności i najłatwiej zadać po raz setny
to samo pytanie...


Widać że akcja "Cała Polska czyta dzieciom" nie zadziałała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na hyperze w programie Fresh Air GoW-a i powiem szczerze że w telewizji gra wyglądała pod względem graficznym dosyć średnio. Dzisiaj kurier przyjechał z GoW-em i muszę powiedzieć że gra jest świetna, wygląda dużo lepiej niż w telewizji, bardzo mi się spodobała. Czy opłaca się grać w multi? Ile wynosi miesięczny abonament na Games for Windows Live Gold? Co daje bezpłatne konto Silver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:58, Kraju92 napisał:

Widziałem na hyperze w programie Fresh Air GoW-a i powiem szczerze że w telewizji gra wyglądała
pod względem graficznym dosyć średnio. Dzisiaj kurier przyjechał z GoW-em i muszę powiedzieć
że gra jest świetna, wygląda dużo lepiej niż w telewizji, bardzo mi się spodobała.


Zgadzam sie z tobą gra jest świetna i polecam ją tym co lubią dobre strzelaninki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru czytać poprzednich stron, za dużo ich. Więc jeśli moje jakieś pytania się powtarzają, a komuś się nie chce odpowiadać, to niech się pocałuje w nos i nie odpowiada :) Albo niech mi zrobi jakąś inteligentną wyszukiwarkę.

Zamówiłem sobie EK GoW, jutro pewnie udam się na pocztę i zapłacę (przelew bankowy). Dzisiaj napisał do mnie kumpel, że kupił oryginałka i już zaczyna grać. Napisałem mu, żeby koniecznie podzielił się wrażeniami. Poszedłem pojeździć trochę po mieście :)

Wracam, kumpel zdenerwowany. Jęczy, że instalacja mu wybrzydzała kilkanaście minut, wywalała go. W końcu udało mu się wgrać i ... nie mógł zapisać gry. Groteska, ot i całe zamieszanie z tym durnym Windowsem :)

Stąd też kilka moich pytań:

1. Czy zakładanie konta Silver jest bezproblemowe i nie wymaga jakiegoś nadzwyczajnego nakładu sił psychicznych oraz nerwów?

2. Co daje Gold? Czy Silver blokuje ważne opcje w multi, wygodne granie, granie w co-op razem z kumplem?

3. Jak to jest z tymi zapisanymi stanami gry?

4. Aby ułatwić zakładanie kont w usłudze Live, postanowiłem poszperać trochę w podanych uprzednio linkach:
http://www.majornelson.com/pages/Registration-FAQ.aspx ----> tutaj jest wszystko.

Na koniec trochę rozważań. Nie musicie tego czytać :)


EK leci do mnie w cenie 180 złotych. W zamian dostaję sporo fajnego złomu, już się cieszę. Szkoda, że są święta...dojdzie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Najwcześniej. :)

Co mi się nie podoba już teraz: CD Projekt nie zaznaczył nigdzie na stronie gry, że trzeba mieć dostęp do internetu, by grać i zapisywać grę. Ja rozumiem, 3/4 Polski ma możliwość podszywania się na czatach, jak nie u siebie, to ze szkoły... ale faktem jest, że rejestracja u microsoftu niesie ze sobą dodatkowe utrudnienia. Ba! Trzeba też znać język angielski, by nie rozbolała człowieka głowa przy rejestracji.
Nieładnie CDP, nieładnie. Mówię to z żalem, bo akurat tę firmę lubię. Wydają 95% gier, które kupuję :) I nigdy nie jestem zawiedziony.

Smutek na mej twarzy powoduje również to, że jako cywilizowany kraj:
- należący do Unii Europejskiej (od minut mamy otwarte granice z innymi krajami Unijnymi!)
- wysyłający żołnierzy, by zabijać i być zabijanym w Iraku za Durnych Amerykańców
- wysyłając studentów, by pracowali u durnego Billa Gejsa z małym softem
- budujący przekaźniki do sond kosmicznych, których nie umieli zbudować inni technicy w innych krajach
- i wreszcie... konwertujący największą grę xboxa na pecety...

...nie możemy nawet założyć konta silver, nazywającego się "Srebrny", na stronie microsoftu po polsku. Jest mi po prostu żal. Live działa choćby w Indiach, gdzie ludzie mogą zagrać w GoW tylko w dużych miastach i tylko, jeśli zaliczają się do kasty najbogatszych. A w Polsce? ...i jeszcze ta hegemonia Microsoftu, która do niczego dobrego nie prowadzi. Wszędzie tylko pieniądz, zysk...ech, szkoda gadać.

Więc nie gadam, i pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy dostał tego maila... Zajrzyj pod instrukcję w puełku z grą... I co tam znalazłeś?? PLAKAT!!! BRAWO!!!

PS, gdybyś poczytał trochę, wiedziałbyś, jak wygląda sytuacja...


Ale nie!! Dzieciom dziś czytanie sprawia wielkie trudności i najłatwiej zadać po raz setny
to samo pytanie...



Jak widzisz, to Twoje cytaty. Znalazłoby się więcej, ale nie są mi potrzebne. Pozwolę sobie na mały offtopic.

Bardzo proszę, uprzejmie i grzecznie, byś trochę spuścił z tonu. Naprawdę, nikt nie zmusza Cię, byś odpisywał na posty. I nikt nie zmusza Cię, byś się przejmował pytaniami innych graczy. Jeśli masz zły humor i zamierzasz wylać na kogoś wiadro ironii oraz cynizmu, to powstrzymaj się. Dla wszystkich będzie lepiej. Nie wprowadzisz niemiłej atmosfery na forum, nie będziesz się denerwował, a pytający uzyskają odpowiedzi od innych osób.

Przez pewien czas udzielałem się w temacie o TDU. Tam średnio co dwie strony przychodził ktoś i powtarzał te same pytania :) Na przykład:
- Pójdzie mi?
- Opłaca się?
- Nie działaaaaa!
- Znowu nie działa...
- I znowu...ratunku!

Za każdym razem, gdy tylko byłem przy komputerze, odpowiadałem im :) Raz czy dwa też mi nerwy puściły, ale szybko się opamiętywałem. Przy okazji dawałem też linki, gdzie ludzie mogli znaleźć odpowiedzi na pytania. Bo wyszedłem z założenia, że JA nie chciałbym szukać jednego postu w morzu innych... dlatego wolałem to ułatwić innym.

Nic mi to nie zaszkodziło. Żyję do teraz i, wbrew pozorom, życiem się cieszę :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 00:52, Lampek napisał:

Hej. Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru czytać poprzednich stron, za dużo ich.

Od razu zaznaczam, że jest coś takiego jak wyszukiwarka - wpisujesz "LIVE" i wyświetli posty, w których owe sformułowanie się pojawiło.

Dnia 21.12.2007 o 00:52, Lampek napisał:

1. Czy zakładanie konta Silver jest bezproblemowe i nie wymaga jakiegoś nadzwyczajnego nakładu
sił psychicznych oraz nerwów?

Jest bardzo problemowe, bo w Polsce nie ma LIVE - Microsoft nie zna się na tyle na mapie - pewnie zdaniem MS jesteśmy na terenie Niemiec albo Rosji (spory ten okręg kaliningradzki, nie?). Innymi słowy chyba jeszcze nikt konta nie założył - monitoruj sprawę w przypiętym temacie z pomocą techniczną.

Dnia 21.12.2007 o 00:52, Lampek napisał:

2. Co daje Gold? Czy Silver blokuje ważne opcje w multi, wygodne granie, granie w co-op razem
z kumplem?

Nikt nie wie... na stronie MS możesz sobie poczytać co, teoretycznie, ma Silver i co ma Gold

Dnia 21.12.2007 o 00:52, Lampek napisał:

3. Jak to jest z tymi zapisanymi stanami gry?

Twój kupel pewnie klikał wszystko jak leci i nie założył lokalnego konta LIVE - taki substytut (nie wiadomo po co) rzeczywistego konta. Po co, skoro i tak się straci wszystkie zapisane gry po zrobieniu normalnego konta? Jak MS macza swoje brudne paluchy w grach PC to wychodzą takie cyrki.
Ach, to przez te archiwmenty - spoko - mam je gdzieś.

Dnia 21.12.2007 o 00:52, Lampek napisał:

Co mi się nie podoba już teraz: CD Projekt nie zaznaczył nigdzie na stronie gry, że trzeba
mieć dostęp do internetu[...]

Nie trzeba. Tylko ta aberracja w postaci lokalnego LIVE nie-wiadomo-po-co - ludzie się gubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

by Lampek :EK leci do mnie w cenie 180 złotych. W zamian dostaję sporo fajnego złomu, już się cieszę. Szkoda, że są święta...dojdzie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Najwcześniej. :)

Niestety tu możesz winić tylko siebie, że nie zdecydowałeś się na tak zajefajną grę na długo przed premierą...

Co mi się nie podoba już teraz: CD Projekt nie zaznaczył nigdzie na stronie gry, że trzeba mieć dostęp do internetu, by grać i zapisywać grę.

Nie trzeba, wystarczy stworzyć profil lokalny, na kompie, i już można śmiało rżnąć Szarańczę... A w miejscu, gdzie jest moment, w którym można wybrać założenie konta LIVE trzeba po prostu wybrać inną opcję, ustawić sobie avatarek i po krzyku. Potem w razie statusu "niezalogowany", w menu głównym wcisnąć F1 i wybrać stworzony wcześniej profil lokalny.

Nieładnie CDP, nieładnie. Mówię to z żalem, bo akurat tę firmę lubię. Wydają 95% gier, które kupuję :) I nigdy nie jestem zawiedziony.

Tak jak napisałem wyżej, tu CDP nigdzie nie zawiniło.

...nie możemy nawet założyć konta silver, nazywającego się "Srebrny", na stronie microsoftu po polsku. Jest mi po prostu żal. Live działa choćby w Indiach, gdzie ludzie mogą zagrać w GoW tylko w dużych miastach i tylko, jeśli zaliczają się do kasty najbogatszych. A w Polsce? ...i jeszcze ta hegemonia Microsoftu, która do niczego dobrego nie prowadzi. Wszędzie tylko pieniądz, zysk...ech, szkoda gadać.

Przecież Microsoft to symbol kapitalizmu, a u nas w związku radzieckim to komuna, czemu więc się dziwić. Swoją drogą (wspominałem o tym wcześniej) Sony też nie udiostępniało nam PSNetwork oraz PSStore, co na szczęście naprawili...

PS. Widzę, że hallas mnie ubiegł trochę :)

by hallas: nie założył lokalnego konta LIVE - taki substytut (nie wiadomo po co) rzeczywistego konta

Po to, by na jednej kopi mogło grać kilka osób we własne kampanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FarCry, Crysis, CoD4, World in Conflict, że wymienię tylko świeże tytuły - nie potrzebują lokalnego LIVE, by kilka osób mogło grać we własne kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW!
Nie dziwię się, czemu ta gra otrzymała tyle nagród - to jest jedna z najlepszych strzelanin w multi ever! Wydawać by się mogło, że to s-f i o realizmie mówić nie wypada ale ona jest mega-realistyczna.
Po poerwsze sterujemy człowiekiem (no i czasem szarańczą), który porusza się jak człowiek więc nie da się skakać jak piłeczka czy biegać raz w lewo raz w prawo, czy też strzelać w biegu z celnością snajpera.
Tutaj działają takie rzeczy jak ogień zaporowy, działa oskrzydlanie, działa przewaga tego, który jest wyżej nad tym, który jest niżej...
Ludzie... szukam partnera, jednego, do grania w GoW. Wymagam TS oraz zdolności taktycznych, zdolności wydawania rozkazów (rozsądnych) oraz rozkazów wykonywania (wszystkich - dla podkomendnego nie ma czegoś takiego jak nierozsądny rozkaz).
Oczywiście jak się zgłosi więcej osób to nie ma sprawy - utworzymy jakąś luźną grupę i będziemy się zwąchiwać np. na GG.
I z wielką chęcią, o ile się da, chciałbym z kimś zagrać w kampanię. Moje namiary sami-wiecie-gdzie.

W chwili obecnej o multi wiem tyle (LIVE Silver):
- można grać w przynajmniej dwa tryby: egzekucja oraz strefa wojny - oba bardzo podobne do siebie (wszystkie tryby są drużynowe - gdyby ktoś nie był w stanie zajrzeć do instrukcji).
- nie da się pisać w grze (albo jestem za głupi by znaleźć odpowiedni przycisk) dlatego TS jest konieczny.
- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - SUPERRRRRRRRRRRRRRRR. Nie żałuję ani złotówki wydanej na grę.
- Święta miną pod znakiem łańcuchowego bagnetu oraz krwi tryskającej na ekran.
- Dwa (trzy!) ostatnie linijki raczej niewiele mówią o multi...

A chciałem tylko sprawdzić, czy jestem w stanie założyć konto na LIVE i czy się wszystko uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować