Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 17:51, ^RaZZieL^ napisał:

"Premiera odbędzie sie około dnia 06.11.2007."

To jest oficjalne info z ultimy, a oni wysyłają gre odrazu po premierze. Mam nadzieje, że tak
będzie ;)

Jak nie to anuluje zamówienie i mykam na EBgames.com


Niestety, wydawcą w Polsce jest parszywy CDProjekt, który właśnie zabiera się za przygotowanie "profesjonalnej " lokalizacji... Dzięki temu nikt daty premiery u nas nie ustalił (jak wiadomo, tłumaczenie gry słowo po słowie ze słownikiem w ręku jest czasochłonne). Ultima nie ma tu nic do gadania, zacznie sprzedawać dopiero wtedy, gdy CDP zdoła już skutecznie wszystko w grze spie.... zepsuć :P.
Na pocieszenie mogę powiedzieć tylko tyle, że za rok znowu przyjdzie Św.Mikołaj, więc na któreś święta sobie zagramy...
Aha, bylbym zapomniał, torrent premiery nigdy nie opóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to ja sobie odpuszczam zakupy w naszym pięknym kraju. To się po prostu mija z celem, nie rozumiem zresztą polityki tej firmy zawsze można sprzedać wersje ENG za 120-50 pln i później dla analfabetów patch PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:14, ^RaZZieL^ napisał:

Dzięki, to ja sobie odpuszczam zakupy w naszym pięknym kraju. To się po prostu mija z celem,
nie rozumiem zresztą polityki tej firmy zawsze można sprzedać wersje ENG za 120-50 pln i później
dla analfabetów patch PL ;)


Nic niestety nie poradzisz... Pozostaje zacisnąć zęby i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:06, NuGGet napisał:

Mam parę pytanek do Ciebie ;)
1. Długa jest ta gra? Ile czasu zajmuje przejście całej?
2. Jakie jest multi? Ile jest trybów?
3. Jak grafika? muzyka?


1. Gra jest krótka (ok. 5 godzin na najłatwiejszym poziomie), ale ma to "coś", co ci mówi "zacznij od nowa" - ja ją już przeszedłem z 6 razy :)
2. Generalnie w multi w każdym trybie masz 2 teamy po 4 osoby. Jest Warzone, czyli normalna gra drużyna vs. drużyna, jest jeszcze kilka innych, ale chyba najlepszy jest Annex, czyli w wielkim skrócie: na mapie pojawia się okrąg w jakimś miejscu, biegniesz tam, przejmujesz go (zmienia się kolor "obręczy) i gdy go "masz" to zaczyna nabijać ci pkt. Wtedy wróg musi go odbić i sobie nabijać punkty, ale po jakimś czasie okrąg znika i włącza się w innym miejscu i jest taka zabawa w przejmowanie i nabijanie punktów, aż się zdobędzie tyle ile jest wymagane (ustala to host)
3. Grafika jest piękna. Do tej pory jest nie wiele gier, które się zbliżyły do tego poziomu, a muzyka nie została dodana na "odwalnosię", powiem więcej: jest na takim samym wysokim poziomie co grafa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:50, syriusz.b napisał:

> Mam parę pytanek do Ciebie ;)
> 1. Długa jest ta gra? Ile czasu zajmuje przejście całej?
> 2. Jakie jest multi? Ile jest trybów?
> 3. Jak grafika? muzyka?

1. Gra jest krótka (ok. 5 godzin na najłatwiejszym poziomie), ale ma to "coś", co ci mówi "zacznij
od nowa" - ja ją już przeszedłem z 6 razy :)
2. Generalnie w multi w każdym trybie masz 2 teamy po 4 osoby. Jest Warzone, czyli normalna
gra drużyna vs. drużyna, jest jeszcze kilka innych, ale chyba najlepszy jest Annex, czyli w
wielkim skrócie: na mapie pojawia się okrąg w jakimś miejscu, biegniesz tam, przejmujesz go
(zmienia się kolor "obręczy) i gdy go "masz" to zaczyna nabijać ci pkt. Wtedy wróg musi go
odbić i sobie nabijać punkty, ale po jakimś czasie okrąg znika i włącza się w innym miejscu
i jest taka zabawa w przejmowanie i nabijanie punktów, aż się zdobędzie tyle ile jest wymagane
(ustala to host)
3. Grafika jest piękna. Do tej pory jest nie wiele gier, które się zbliżyły do tego poziomu,
a muzyka nie została dodana na "odwalnosię", powiem więcej: jest na takim samym wysokim poziomie
co grafa :)

No zgadzam się z tobą grafa przepiękna ale grywalność to poprostu mistrzostwo świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaak :D Nareszcie ! Mogłem zamówić EK na gram.pl i zrobiłem to ! Teraz tylko przeboleć to że wysyłka dopiero na 22 listopada ... Nie mogę się doczekać ! Unreal Tournament 3 sprawdzone więc wiem że GoW będzie pięknie chodzić :D Do zobaczenia na serverach w multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest już pierwsza recenzja na gamedaily (8\10)
Oto plusy i minusy:

+ 5 nowych rozdziałów
+ nowy boss - Brumak
+ 3 nowe mapy do multiplayera
+ nowy tryb online - King of the Hill
+ grafika lepsza od pierwotnej wersji
+ edytor do tworzenia map oraz modów

- sterowanie do którego trzeba się przyzwyczaić
- AI
- maksymalnie 8 osób online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:06, geralt z rivii7 napisał:

słuchajcie a będzie śmigać na najniższych na atlonie 64 bitowym 1.8 ghz mam przykręconego z
3.0 i 512 mb a także 6100 geforcie ????????????????


Wiesz co ja porównałem sobie GoW z UT3 jak już pisałem sprawdziłem w tamtej grze mój sprzęt , na pewno masz za mało ramu no i ta grafika też trochę kuleje , ale jak pisałem sprawdź najpierw demko UT3 bo w tych grach Unreal Engine 3 jest na tym samym poziomie mniej więcej .

Grz3chu -> Te minusy da się znieść bo i rozgrywka w małym gronie lepiej idzie bo się da poznać , a i sterowanie jak napisali do przyzwyczajenia tylko niepokoi to AI ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Znalazłem wymagania sprzętowe i mój komp je spełnia, ale mam pytanko- w jakiej rozdzielczości będę mógł pograć na moim kompie przy ustawieniach obrazu na średnie detale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:49, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Znalazłem wymagania sprzętowe i mój komp je spełnia, ale mam pytanko- w jakiej rozdzielczości
będę mógł pograć na moim kompie przy ustawieniach obrazu na średnie detale?


A skąd my mamy wiedzieć jaki ty masz komp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie to zaniepokoilo,ja mam w Ut II ok 20 fps''ow,ale mysle ze neima co porownywac tych dwoch gier.GoW powinno miec mniejsze wymagania,a pozatym taki MoH A tez chodzi na enginie UT III i jakos mi sie dobrze gralo.Gra grze nie rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The game uses a heavily-modified Unreal Engine 3." MoH:A - en.wikipedia.org/wiki/Medal_of_Honor:_Airborne

GoW, to tak jak UTIII praktycznie ten sam niezmieniony silnik. Pozatym Gears dostał na PC nieco podrasowaną oprawe graficzną co tylko zbliża go do UT. Zaufaj obie gry będą działały podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy,jakby co to zadowalal sie bede nowym cod 4 i nfs ps:) ale nadzieja umiera ostatnia,a jak nie zagram w GoW teraz to za jakis czas,pozatym z tego co wiem to to UT III demo to byla wersja beta czy cus??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest beta - ale chodzi świetnie, grałem troche i musze powiedzieć, że to beta bez zwiech czy innych uniemożliwiających gre artefaktów graficznych. Serverów też troche stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować