Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

FlatOut Ultimate Carnage - temat ogólny!

154 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 22:33, Grinczar napisał:

Nie mam tego błędu. Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki.
FRAPS Ci pokaże ile masz FPS :)

w menu mam 35 ... w czasie gry zaraz po odpaleniu PC mam od 30-50 klatek... po troche póżniejszym graniu mam od 35-69 klatek. ogólnie to mam ustawione wszystko na maxa.

ogólnie mówiąc to gra nastawiona jest rozgrywki multiplayer oraz siedzenie w gronie kolegów przed PC.. z tego co zauważyłem .
co jeszcze musze napisc to to.. ze w końcu są.. wyścigi po zmroku :))
- fajnei by było jakby pogoda zmieniała sie w trakcie wyscigu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis premiera !!!

byłem w empiku oczywiscie gry nie ma...

patrze na gram.pl planowana wysyłka sierpień...

oczywiscie CDP NIC nie pisze.. o tym ze gry wciaż nie ma...

SUPER!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok czas coś napisać o grze :

po przejsciujuz ponad 45 % gry musze powiedziec ze coraz bardziej mi sie podoba .. gdy ma się dostęp do coraz szybszych maszyn.. az sie czasami nie chce wduszac gazu bo szybko mozna zaliczyc wrecka :))
na trasach tyle sie dzieje ze az sie zapomina ze je juz gdzieś widziałem.. wielka szkoda ze nie zrobili kompletnie zadnej nowej trasy no cóż.. moze we flatout 3... ehh albo zrobią fiksa i znowu wydadzą w lepszej grafie hehehe ...
ok.
gierka jest naprawde.. naprawde.. spoko.. słyszałem ze ma wyzsze wymagania niz poprzednia... ja natomiast mam w tle programy .. przeglądarki... winampa... i foldery pootwierane i antywira... no i wł sobie gre/... ZERO zwolnienia NIC ! podczas grania... cudo normalnie...
tryb carnage jest fajny.. gra jest trudnijsza... juz prawie rozwaliłem klawiature.. no ale nadal gram :P

mała przerwa na film a potem znowu pogram.. wciąga cholerstwo.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaku no jasne... czym masz szybsze auto rozwalanka lepsza..... wiem bo gram w tą odsłone i czema kiedy wkoncu bedzie na półkach.. premiera niby 8 sierpień ale CDP du*y dał i ... jakos .. jeszcze nie ma premiery :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najszybciej.
Tyle razy przekładano premierę, ale z tego co widzę po różnych materiałach, chyba warto było.
Chociaż jak na podrasowanego FO2 cena chyba ciut za wysoka.
59...to by było bardziej strawne.
Póki co jakoś nie potrafię się przekonać do tego derby z niespodziewajkami rozsianymi po mapie, ale
ocenię dopiero, gdy samemu będzie dane mi zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie grałeś w Fo 2... to... kup... opłaca sie jak cholera !!
mase zabawy .. w gronie kolegów i jak samemu.. a jak sie znudzi... (chodz to nie mozliwe) milti.. gra.. jest... zajefajna... naprawqde nie bedfziesz załował pieniadzy... nie warto sciagaac z netu... warto ją miec na półce... chocby po to aby.. pokazac ze sie ma szacunek do takich gier... samemu przed sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, spokojnie!
We FlatOuta gram od pierwszej części, dwójkę miałem prawie zaraz po polskiej premierze.
A multi w nim uważam za jedno z najlepszych, w jakie kiedykolwiek grałem.
Do dwójki wróciłem jakiś czas temu, ale gdzie mi tam do formy sprzed kilku ładnych miesięcy, kiedy łoiło się praktycznie każdego, w dodatku pod szyldem niemieckiego klanu..ech.
W UC trzeba się będzie postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKANDAL
SKANDAL
SKANDAL
SKANDAL
SKANDAL


Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 11 września 2008


SKANDAL
SKANDAL
SKANDAL
SKANDAL


oczywiscie CDP NIC nie pisze o przesówie... a jeszcze niedawno widziałem newsy ze wszytsko zgodnie z planem idzie a potem sie dziwią ze gry nikt nie kupuje... co za ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:38, John Fu napisał:

Na taka gierke warto poczekac te pare dni wiecej :P


Gdyby to był jakiś ewenement to może bym się zgodził ... ale to nic innego jak delikutaśnie dopieszczona 2 ... pozostanę przy starszej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po Frash Air na Hyper to ta gra to Flat out 2 z poprawioną grafiką. Trasy te same(a było ich mało i sie powtarzały), takie same menu, zawodnicy tryby. Nie wiele nowości i dla osoby która grała w Flat out 2 to szkoda kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:45, 88Bonzo napisał:

> Na taka gierke warto poczekac te pare dni wiecej :P

Gdyby to był jakiś ewenement to może bym się zgodził ... ale to nic innego jak delikutaśnie
dopieszczona 2 ... pozostanę przy starszej wersji gry.

Ultimate Carnage jest o niebo lepsze od 2... mimo ze trasy sa te same niekiedy jest na nich tyle elementów ze dopiero za 2-3 kułkiem mozna sie kapnąć ze to stara plansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 05:48, Chester001 napisał:

> dopieszczona 2 ... pozostanę przy starszej wersji gry.
Ultimate Carnage jest o niebo lepsze od 2... mimo ze trasy sa te same niekiedy jest na
nich tyle elementów ze dopiero za 2-3 kułkiem mozna sie kapnąć ze to stara plansza.


Są gusta i guściki ... ciesze się że Ci się podoba xD dla mnie to szmira - odgrzewany kotlet, który jest niewarty swojej sumy. Z resztą poniekąd o grywalności FlatOut`a Ultimate Carnage mówi aktywność użytkowników w tym temacie. Co do tych plansz - być może jesteś po prostu ciut mniej spostrzegawczy. Dla mnie cała gra na kilometr dryfi repliką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze przesadziłem z tymi trasami.. ale bierz pod uwage fakt ze cdp zaliczył miesięczny poślizgggggggggggggggg
gry jeszcze nie ma do kupienia... tj moze jest przez gram pl natomiast np w MM nie ma .. wiec zwykły ludz chcąc kupic ją nie kupi bo nie ma gdzie.. :/ dzieki CDP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co Ty gadasz, ja wczoraj bylem w Jankach i kupowalem z kolega m.in. Flatouta i byl ! A juz dzwonil w nocy jeszcze zebym wpadal bo masakra jest i trzeba grac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować