Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eternal Sonata - dlaczego Chopin?

50 postów w tym temacie

Ta gra mi podsunęła wspaniały pomysł na promocje Polskiej historii. Niech CdProjekt zrobi bijatykę z wielkimi polakami. Gracze ucząc sie historii będą mogli po męsku rozstrzygnąć spór pomiędzy Dmowskim a Piłsudskim albo w trybie arcade dokopać sterując Paderewskim Kopernikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, niektorzy mowia ze Chopin podniosl do ludzkosci to co ludowe czy jakos tak... ale muzyke Chopina to juz chyba slyszalem w grach... "marsz pogrzebowy" przy napisie GAME OVER w jakiejs grze na Pegasusa...juz nie pamietam jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 04:44, Omega210A napisał:

Ta gra mi podsunęła wspaniały pomysł na promocje Polskiej historii. Niech CdProjekt zrobi bijatykę
z wielkimi polakami. Gracze ucząc sie historii będą mogli po męsku rozstrzygnąć spór pomiędzy
Dmowskim a Piłsudskim albo w trybie arcade dokopać sterując Paderewskim Kopernikowi.



z takimi pomyslami daleko nie zajdziesz... mam nadzieję, ze tylko żartowałeś :P
najlepszym sposobem na naukę historii jest ciekawy wykład albo jeszcze ciekawsza pozycja książkowa :)
Chopina nie lubię, Mozart był jednak lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako niepoprawny fan kultury japońskiej<<samuraje to byli wymiatacze ;] >> ... mangi & anime i całej reszty ich pojechanego stylu życia ... stwierdzam że mają pomysły które potrafią zwalić z nóg ;P

sam spadłem z krzesła rechocząc po przeczytaniu artykułu ^^ <- japoński smile

ten pomysł może jest i dziwny, ale podejście tych żółtych skośnookich ludzików jest jeszcze bardziej zakręcone przez co może się powieść ten misterny plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować