Zaloguj się, aby obserwować  
mati59

Forza Motorsport 3 - temat ogólny

109 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 17:49, mati59 napisał:

Po pierwsze many taki sam poziom zjebie, a ty też " dupczysz smuty" niedorozwoju robiony od
połowy.

Tą samą drogą chyba możesz się pożegnać z forum. A moderator mógłby zamknąć ten temat bo gdy kiedyś potwierdzi się nowina o wyjściu FM 3 to tak głupio będzie pisać w temacie pełnym spamu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:49, mati59 napisał:

Po pierwsze many taki sam poziom z*ebie, a ty też " dupczysz smuty" niedorozwoju robiony od połowy.


Nie dotarło jak widać...
-1 do statusu za chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:51, Sarturias napisał:

Tą samą drogą chyba możesz się pożegnać z forum. A moderator mógłby zamknąć ten temat bo gdy
kiedyś potwierdzi się nowina o wyjściu FM 3 to tak głupio będzie pisać w temacie pełnym spamu..


Zostaw proszę robotę moderatorów moderatorom - ostrzeganie i decydowanie o zamykaniu tematów. Zapewniam Cię, że wyjdzie to wszystkim na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:01, mati59 napisał:

A czy jest możliwość zwrócenia stopnia "obywatela" , gdybym przeprosił tamtego użytkownika "bojanzaw".


Przeprosić nie zaszkodzi, ale na stopień obywatela i następne musisz sam zapracować - pisząc posty i przestrzegając regulaminu. Zapewniam, że szybko odzyskasz tytuł, jeśli będziesz się normalnie zachowywał.
Przypomnę też że do kontaktu z moderatorem służy formularz (adres w regulaminie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:03, walgierz napisał:

> A czy jest możliwość zwrócenia stopnia "obywatela" , gdybym przeprosił tamtego użytkownika
"bojanzaw".

Przeprosić nie zaszkodzi, ale na stopień obywatela i następne musisz sam zapracować - pisząc
posty i przestrzegając regulaminu. Zapewniam, że szybko odzyskasz tytuł, jeśli będziesz się
normalnie zachowywał.
Przypomnę też że do kontaktu z moderatorem służy formularz (adres w regulaminie).



ładne rzeczy tu się dzieją :) hehehe ale ten z FM3 to normalnie przegięcie :) no ale tak to jest jak sie komuś coś się w nocy przysniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:11, Tomash20PL napisał:

> Nie zaczynaj.
ja nie zaczynam :)


Jesteś nowy, więc kilka porad. Przeczytaj uważnie regulamin i stosuj się do niego. Nie szukaj kłótni, bo one do niczego dobrego nie prowadzą.
Trzymaj się tematyki wątku, inaczej spamujesz, czyli śmiecisz.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:18, mati59 napisał:

Ja już jestem w połowie tej gry, a wy


A JA JUZ WSZYSTKO ODBLOKOWAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.xbox.com/en-US/games/f/forzamotorsport3/
Pierwszy trailer u góry, high quality.
Wielu z Was kojarzy go pewnie z E3, była wtedy mowa o tym, że ''plepleple zrobiliśmy go przy pomocy wbudowanego edytora filmów'', tak przynajmniej zapamiętałem sprawę.
No i cóż. Każdy był przekonany, że to render.
Ze stuprocentową pewnością mogę powiedzieć, że materiał, a przynajmniej jego baza, jest ingame.
Na ~80% mogę powiedzieć, że nie użyto żadnych efektów post-processing, które wykraczałyby poza możliwości edytora filmów.
Spójrzcie na otoczenie. Kamienie, mijane budynki, w szczególności wodę spływającą z wodospadu i siatkę na torze wyścigowym. Przyjrzyjcie się autkom, teksturkom, porównajcie z tym, co widzieliście in-game np. na króciutkim fragmencie z pierwszego trailera.
Kiedy dwa Vipery tworzą pod tunelem ''przejazd'', przyjrzyjcie się krawędzi tunelu widocznej w głębi.
Jak trzeba, chętnie znajdę tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Moim zdaniem forza 3 to dno. Żaden symulator. Grałem w demo na xboxie.. w ogóle nie czuć tej prędkości.. wszystko jest sztywne.

To już lepszy owiele jest NFS Shift, albo chociażby pro street. A tymbardziej grid... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:08, GuitarHero napisał:

Herezje głosisz, dziecko ;/ Jeśli NFS jest lepszy od FM, to coś z tobą jest naprawdę
nie tak.


Mówię prawdę. To było dopiero demo.. więc mam nadzieję, że w pełnej wersji jest inaczej... Niestety to co jest w demie mnie nie zadowala.. -.- prawie jakby nic się nie działo! Czułem się jakbym jechał max 50 km/xx a nie te 150... Przyznam ze przeciwnicy są nieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przyrównując do prowadzenia prawdziwego auta, wydaje mi się, że Forza 3 na całej długości rozwala Shifta i całą resztę ;-)
A co do Grida - jeżeli to chociaż w 10% jest symulacja, to będzie dobrze. Samochody prawie jak w PGR4 tam śmigają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży dylemat. Otóż chciałem se kupić edycję kolekcjonerską Forzy 3, ale po tym jak szanowny Micro$h*t ogłosił, że Polskę ma głęboko w d**** i nie będzie dorzucać żadnych kodów na carsy, status VIP, itd., tylko sądził, że Polacy zadowolą się samym pendrivem i breloczkiem, to wtedy me plany legły w gruzach :( no i co teraz mam zrobić? Zamówić zwykłą wersję (jeśli już taką to z psxetreme, bo tam dorzucają torbę), tą polską mocno okrojoną (ja bym tego nie nazwał Limited Edition, tylko Gadget Edition...) czy też zamówić z allegro wersję sprowadzaną z Anglii, wtedy zapłacę z 280-300zł, ale będę miał prawdziwą Forzę 3 Limited.
Doradźcie, bo ja sam jestem w dylemacie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować