Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 w serii Platynowa Kolekcja!

159 postów w tym temacie

A co do twojego wczesniejszego postu to chyba kazdy wie że Myrtana jest kontynrntem na którym trwa wojna więc wybacz ale żeby tam nie bylo zniszczonych miast i starych wioch oraz zniszczonych zbroii to jaki mialby byc inne oznaki tej wojny...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was spytać czy gothic 3 będzie mi dobrze chodzić na moim sprzęcie

Mam 1,7 ram
Karta graficzna : Geforce Fx 5200
Procesor : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.266 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to żadnych szans i nawet nie masz co do tej gry z takim sprzętem podchodzić. Karta graficzna i procesor to porażka jeśli chodzi o tą grę, RAMu by wystarczyło choć oczywiście na najwyższe detale to wciąż za mało. Wygląda na to, że z grą w Gothica III musisz poczekać do upgradu sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:22, ciapek533 napisał:

Chciałbym się was spytać czy gothic 3 będzie mi dobrze chodzić na moim sprzęcie

Mam 1,7 ram
Karta graficzna : Geforce Fx 5200
Procesor : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.266 GHz

Do tego co powyżej napisał dave03 dodam jedną prostą radę: ściągnij demo (1GB, sporo) i spróbuj zagrać. Myślę, że będzie to bardzo trudne, o ile w ogóle możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:09, ciapek533 napisał:

To co byście mi radzili dokupić do mojego kompa jaki procesor i jaką karte
jakbyście mogli to napiszcie też koszt :)


Właściwie to wymieniać procka i karty już Ci sie chyba nie opłaca tylko od razu kupić całego nowego kompa. Jeśli byś sie już na to zdecydował to mógłbyś wziąć GeForce''a 9600GT, którego można dziś kupić za niecałe 500zł i procesor C2D E4600 za jakieś 350zł. Do tego oczywiście musiałaby być jeszcze nowa płyta główna, pamięć RAM, zasilacz, obudowa, czyli praktycznie cały komp do wymiany. Jeśli jednak zdecydowałbyś się inwestować pieniądze w tego co masz teraz to na Twoim miejscu wziąłbym kartę ATI Radeon X1950 Pro (nowa kosztuje jakieś 450zł). To jedna z najlepszych kart na złącze AGP a takie teraz z pewnością posiadasz. Co do procesora to już nie wiem co Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:22, ciapek533 napisał:

Chciałbym się was spytać czy gothic 3 będzie mi dobrze chodzić na moim sprzęcie

Mam 1,7 ram
Karta graficzna : Geforce Fx 5200
Procesor : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.266 GHz

1, 7 Gb pamięci RAM to całkiem dużo, 2,266 GHz to również bardzo dobry procesor, lecz tqwoja karta graficzna nie jest obsługiwana przez Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:48, pan człek napisał:

> Chciałbym się was spytać czy gothic 3 będzie mi dobrze chodzić na moim sprzęcie

>
> Mam 1,7 ram
> Karta graficzna : Geforce Fx 5200
> Procesor : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.266 GHz
1, 7 Gb pamięci RAM to całkiem dużo, 2,266 GHz to również bardzo dobry procesor, lecz
tqwoja karta graficzna nie jest obsługiwana przez Gothica

To jak bym kupił jeszcze 1 gb ram i Karte GF 7600 to bym mi szło na minimalnych chociaż ale płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:48, pan człek napisał:

1, 7 Gb pamięci RAM to całkiem dużo, 2,266 GHz to również bardzo dobry procesor


Chyba tutaj "trochę" przesadziłeś, gdyż Celeron generalnie nie był (w tamtym czasie, bo nie wiem dokładnie jak jest teraz) procesorem do gier. Nadawał się on głównie do aplikacji biurowych i niczego więcej. Praktycznie każdy Ci to powie.

ciapek533 --->

Jakbyś zmieniał procesor zostając na tej płycie główniej co masz teraz to bierz Pentium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo to kupie sobie jak wyjdzie gothic 3 na platynową kolekcje :)) ponieważ już będę miał nowego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:42, Kasken napisał:

oo to kupie sobie jak wyjdzie gothic 3 na platynową kolekcje :)) ponieważ już będę miał
nowego kompa

Halo, zerknij na datę zamieszczenia newsa.
G3 jest w "platynie" od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no masz! znowu obniżki ... :)
i tak już to mam, więc nie skorzystam z okazji ;)
Swoją drogą G3 mocno mnie zawiódł, ale nie będę się już rozpisywać na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:58, Krejt napisał:

> oo to kupie sobie jak wyjdzie gothic 3 na platynową kolekcje :)) ponieważ już będę
miał
> nowego kompa
Halo, zerknij na datę zamieszczenia newsa.
G3 jest w "platynie" od miesięcy.



hihi nie zauważyłem : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować