Zaloguj się, aby obserwować  
Samildanach

Quiz - Twórczośc Salvatore'a i Davida Gemmela

1002 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 09:22, Elminster napisał:

A jednak zgadłeś :)

Udało mi się wyczuć podstęp;) W której książce (chronologia krain, nie czasu pisania) po raz pierwszy możemy przeczytać o Catti-brie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Catti-brie możemy przeczytać w pierwszej książce Salvatorego pt. Kryształowy Relikt. Natomiast jak by patrzeć na księgi od strony spójnej historii była to by księga czwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak prawda, moja wina jednak patrząc chronologicznie na książki według daty pierwszy był by Kryształowy Relikt. Jednak dla ciebie poprawną odpowiedzią jest za pewnie Nowy Dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc jeżeli zacząłeś już temat Nowego Domu proponuję teraz tam się przenieś :) Dlaczego przedmioty Drizzta niczym w Baldur''s Gate rozpadły się kiedy wyszedł na Słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie z Nowego Domu jak się nazywał łowca/traper który pałał nienawiścią do Drizzta i za wszelką cenę chciał go zabić? i co Drizzt mu zrobił, że tak go nienawidził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z tą mapą mnie kompletnie zaskoczyłeś oczywiście Hristo86 +1, ale wystarczyło mi jak byś napisał że koło przełęczy martwego orka: patrz strona 12 książki Nowy Dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:23, Elminster napisał:

patrz strona 12 książki Nowy Dom :)

Też myślałem, żeby dać tą mapkę, ale w necie jej nie mogłem znaleźć, a skanować mi się nie chciało, to wyciąłem kawałek z dużej mapy ( http://img.gram.pl/upl/artykul/20071111213415.jpg ;))
Moje pytanie jest takie: W jakich okolicznościach po raz pierwszy spotkali się Drizzt i Catti-brie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to było z nowego domu? :)
No więc Catti-bire jak dobrze pamiętam prosiła naszego dzielnego krasnoluda :) aby kazał jej wyjść z hall krasnoludów. Kazał jej iść ale miała się nie oddalać dalej niż by nie zobaczyła hali. A ona dalej poszła i zauważyła Drizzta - choć bała się trochę (w końcu to drow) "przełamała lody" i zaczęła z nim rozmawiać. Był całkiem inny niż go opisywano, no i ta pantera.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:26, Hristo86 napisał:

Najpierw zobaczyła Guenhwyvar i się jej przestraszyła, a dopiero później Drizzta, ale

Za wszystkie niezgodności oczywiście przepraszam :)

Gdzie pierwszy raz Drizzt spotkał elfy z powierzchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować