Zaloguj się, aby obserwować  
Samildanach

Quiz - Twórczośc Salvatore'a i Davida Gemmela

1002 postów w tym temacie

Tak maiłem na myśli tych mych złych kuzynów nieznany podróżniku! Powiem ci tylko kilka słów: wojtek2222 +1. Zadajesz teraz ty o nieznajomy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:34, ArekForn napisał:

Tak maiłem na myśli tych mych złych kuzynów nieznany podróżniku! Powiem ci tylko kilka
słów: wojtek2222 +1. Zadajesz teraz ty o nieznajomy!


Kiedyś podczas mych długich podróży, spotkałem pewnego, ślepego starca. Mimo iż wzroku nie posiadał strzelał bardzo celnie. Słyszałem pewne pogłoski, że Ty również miałeś okazję z nim porozmawiać, więc problemu z pytaniem mieć nie będziesz. Pamiętasz może jak mu było na imię i z jaką pomocą tak celnie strzelać z łuku potrafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:44, ArekForn napisał:

Pamiętam go oczywiście, zwał się Montolio, a "celował za pomocą sowy" - Hoootera.


Widać, że całe Krainy nie mają przed tobą tajemnic.
ArekForn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają, i to wielkie przyjacielu. Ale rzekniesz mi kim jesteś? Bo przez ten kaptur nic nie widzę. Elf? Człowiek? Ale dopóki Hristo nas nie dogoni odpowiesz mi na pytanie, prawda? Powiedz czy krasnoludzki topór...
[2 godziny później] No to raczej te dwuręczne są lepsze, przekonałeś mnie. [mruczy pod nosem: ale nasze nie są znowu takie złe] Lecz wyjawisz mi swoją rasę? I czy wiesz jak nazywał się golem stworzony przez Dendybara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:35, ArekForn napisał:

Mają, i to wielkie przyjacielu. Ale rzekniesz mi kim jesteś? Bo przez ten kaptur nic
nie widzę. Elf? Człowiek? Ale dopóki Hristo nas nie dogoni odpowiesz mi na pytanie, prawda?
Powiedz czy krasnoludzki topór...
[2 godziny później] No to raczej te dwuręczne są lepsze, przekonałeś mnie. [mruczy pod
nosem: ale nasze nie są znowu takie złe] Lecz wyjawisz mi swoją rasę? I czy wiesz jak
nazywał się golem stworzony przez Dendybara?


Oczywiście, zdejmę kaptur. Jak widzisz jestem człowiekiem. Ostatnimi czasy podróżuje po całych Krainach. Nie znam się na magii, ale biegle posługuję się mieczem. Ach, zapędziłem się w rozmowie. Wracając do twojego pytania: o ile dobrze pamiętam, na imię było mu Bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:17, ArekForn napisał:

Człowiek? A miałem nadzieję że elf. Umiesz trochę walczyć?! Potrenujmy! ;) A kiedy
będę ostrzył swój topór rzeknę ci: wojtek2222 +1



Uff... Nie było łatwo z tobą walczyć:) Na odpoczynek zadam ci pewne pytanie: Jak nazywał się mag służący Pookowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz, dochodzimy do hali mojego ludu! A Hristo cały czas się wlecze za nami. Może dla tego że nie ma przy nim jego mistrza? A powiedz mi, jak nazywała się uczennica Dendybara z wieży arkan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh w końcu was dogoniłem, po drodze spotkałem pewną niewiastę w niebezpieczeństwie i musiałem jej pomóc, ale to dłuższa historia. Słyszałem, że pytałeś się o uczennicę Dendybara, mistrz mi o niej opowiadał, przebiegłe z niej dziewczę było, niestety już nie żyję, a może to dobrze, sam nie wiem...hmm znowu bym zapomniał o najważniejszym Sydney jej na imię było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rzeczesz człowieku, poza tym mamy nowego podróżującego z nami jak już zobaczyłeś. Powiedział on kiedyś: Hristo86 +1. Tak na marginesie, kim była ta dama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh krasnoludzie, napewno by Ci się nie spodobała, bo nie miała brody, a z tego co wiem to dla Twego ludu kobieta bez brody to nie kobieta. Ale naszemu nowemu towarzyszowi na pewno by przypadła do gustu. Była to młoda elfka o imieniu Elustriel, całkowicie przestraszona uciekała przed bandą barbarzynców, gdy wpadła w moje ramiona prosiła mnie bym ją ochronił, Ty już byłeś za daleko, a niebezpieczeństwo właśnie wyskoczyło zza krzaków... (pół godziny pózniej) ...no i w ten sposób ich pokonałem, tak jak mnie mistrz uczył, a ta elfia niewiasta w podziecę zaprosiła mnie do swego domu...(na twarzy Hrista widać zamyślenie) Oj chyba się trochę zapędziłem z moją opowieścią, wrócmy jeszcze do tych barbarzynców, to mistrz mi kiedyś o nich wspominał, przynajmniej tak mi się wydaję. Było to kiedy Drizzt wraz z przyjaciółmi poszukiwał Mithrilowej Hali, w czasie swej podrózy wpadli w ręcę pobratynców Wulfgara, tylko nie pamiętam teraz jak się nazywało ich plemię, może Wy moi drodzy towarzysze pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie to o nich mi mistrz opowiadał i wydaję mi się, że byli to ci sami, którzy zaatakowali tą młodą elfkę. Może uda Ci się zebrać kilku dzielnych wojowników i razem wyślemy tych niegodziwców do Tempusa. Tymczasem mam kolejną wiadomość dla mistrza, jak spotkasz go pierwszy to mu przekaż: ArekForn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopcy, dotarliśmy wreszcie do Hali mojego ludu, niestety muszę was opuścić, mam nadzieję że nie na zawsze, lecz jak na prawdziwego krasnoluda przystało mam dla was pewną niespodziankę, może ty Hristo go poznasz, ale to co ;) Proszę to powrotem mistzunio! Wojtek może go nie znasz ale to bardzo mądry pół-elf czarodziej jednak walczyć dobrze też potrafi. Jak już mówiłem temu magu, radzę wam podróżować do Waterdeep, tam odbierze was mój przyjaciel - Złotobrody. Jeżeli chcecie, to odwiedźcie ze mną Halę, zaopatrzycie się na dalszą podróż. Do zobaczenia!
- Dobry, stary krasnolud, ile z nim czasu przebyłem zanim wziąłem cię na ucznia Hristo. Dla ciebie nieznajomy, jestem mistrzunio, nie zdradzam imienia nikomu, taki nawyk. Hristo, Thay jest piękne, niestety pokłóciłem się z pewnym czerwonym czarodziejem, cóż, taki nawyk ;) Związku z tym musiałem się ulotnić. Skoro już podróżujemy razem. wie ktoś ile wież było w Luskanie? Bo jakoś zapomniało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mistrzu dobrze, że wróciłeś do nas. Jestem gotowy na kolejne przygody, może spotkamy tego czerwonego czarodzieja i pokażemy mu co się robi z głupcami, którzy się nam przeciwstawiają. Widzę, że przygotowałeś dla mnie kolejny test, z tego co pamiętam było 5 wież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować