Zaloguj się, aby obserwować  
Samildanach

Quiz - Twórczośc Salvatore'a i Davida Gemmela

1002 postów w tym temacie

Jeżeli przez dwa dni nikt nic nie zadał to ja to zrobię :)
Jak się nazywał krasnoludzki generał który został ze swoimi żołnierzami po odbiciu Mirhilowej Hali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:49, ArekForn napisał:

A myślałem że już nikt nie odpowie :)

A dlaczego nikt miałby nie odpowiedzieć?;)
No teraz coś takiego: Czym jest Brygada Pogromców Flaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:55, ArekForn napisał:

Czy to ma być jakiś żart? Bo jakoś sobie nie przypominam czym miało by to być? :)

Jaki żart? Chyba autora książki, czyli Salvatore, bo nie mój;) W sumie wiedziałem, że możesz nie wiedzieć, bo takie coś pojawia się dopiero w Mrocznym Oblęzeniu i jest związane z krasnoludami <- to taka podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ciebie musiałem czytać spoilery! Wiesz co to dla mnie znaczy?! Przez to wiem co się w pewnym momencie dzieje się w książce. Dobra, to wyżej było żartem, ale mam prośbę, nie zadawaj na razie pytań dalej niż z Bezgwiezdnej Nocy bo nie chcę tego czytać

Spoiler

.


Prawidłowa odpowiedź brzmi: to grupa krasnoludzkich szałojowników, którzy brali udział w walce o Mithrilową Halę podczas najazdu drowów z Menzzoberanzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 22.03.2009 o 16:03, ArekForn napisał:

Prawidłowa odpowiedź brzmi: to grupa krasnoludzkich szałojowników, którzy brali udział
w walce o Mithrilową Halę podczas najazdu drowów z Menzzoberanzan.


Akurat wczoraj przeczytałem pierwsze 2 rozdziały Mrocznego Oblężenia i drugi miał tytuł "Brygada Pogromców Flaków";), ale mam nadzieję, że nie zepsułem Ci całej zabawy z czytania, bo to, że będzie bitwa o Mihrilową Halę zapowiadało się od dłuższego czasu, a kto będzie walczył po której stronie... Na przyszłość będę się starała dawać coś z poprzednich książek;)
Co do odpowiedzi, to by mi wystarczyło, że są to szałojownicy szkoleni przez Pwenta, ArekForn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wracajmy więcej do tego tematu :)
Tymczasem pamiętasz jak się nazywał krasnoludzki kapłan z Mirhilowej Hali? (Aby jego wymieniono imię z kapłanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz ksiązki przy sobie (to bym sprawdził dokładnie jak to było), bo siedzę teraz na uczelni, ale wydaję mi się, że było tak jak mówisz. A przygniotł go strop jaskini, taka można powiedzieć pułapka drowów, ArekForn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować