Zaloguj się, aby obserwować  
Samildanach

Quiz - Twórczośc Salvatore'a i Davida Gemmela

1002 postów w tym temacie

kurcze, jak to się stało, że nie zobaczyłem tego 300? jak pisałem posta musiał mi błąd jakiś wyskoczyć (chodzi mi o te posty od 396 do 398), bo pamiętam, że pisałem tylko jeden jak dałeś odpowiedź 200, a później zobaczyłem te 250, a tego 300 w ogóle nie zobaczyłem:/ Sorry mój błąd;)
Jeszcze potwierdzenie, inny fragment:

Spoiler

Figurkę otoczyła szara mgła, zawirowała i stopniowo nabrała kształtów. Stała przed nią wielka pantera, trzysta kilo atramentowej czerni, muskularna kocica, sięgająca barkami wyżej niż talia Catti-brie.


Elminster +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Drizzt ratował Halfinga trafił do pewnej strefy, w której zamieszkiwały potwory. Początkowo pomylił się odnośnie nazwy, ale rozmawiając z mieszkańcem strefy domyślił się jej. No więc jak nazywała się ta strefa i co ją zamieszkiwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu mi zajęło znalezienie tego kawałka, tak więc odpowiedź to:

Spoiler

– Dziewięć Otchłani? – szepnęła Catti-brie słabym głosem, bojąc się, że jej słowa mogą zburzyć chwilowy bezruch gromadzących się jestestw we wszechobecnych cieniach.
– Hades – domyślił się Drizzt, więcej wiedzący o znanych planach. – Domena Chaosu.
(...)
– To nie demon – powiedział Drizzt, rozumiejąc odniesienia stwora i przypominając sobie wiele z lekcji, na których się uczył o Planach w czasie lat spędzonych w mieście drowów. – Demodand.
Bruenor popatrzył na niego z zainteresowaniem.
– I nie Hades – wyjaśnił Drizzt. – Tartar.


czyli: Tartar, który zamieszkiwały Demodandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o magię, pewnego razu Drizzt kazał zrobić coś Guenhwyvar co się nie spodobało Bruenorowi i krasnolud miał cały czas o to pretensję do pantery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:41, Hristo86 napisał:

Jak się nazywały miasta wchodzące w skład Dekapolis?

Lonelywood,
Termalaine,
Targos,
Bremen,
Caer-Konig,
Caer-Dineval,
Easthaven,
Good Mead,
Dougan''s Hole,
Bryn Shander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 19:53, Elminster napisał:

Dlaczego wyrzucono Akara Kessela z karawany prowadzącej do Luskanu? Co zrobił?


Z tego co pamiętam, to nic nie zrobił, ale nie był już przydatny magom (chociaż już to średnio pamiętam, bo Kryształowy Relikt czytałem już dość dawno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować