Zaloguj się, aby obserwować  
KrzysztofT

Właśnie CDP stracił klienta - nigdy więcej gier z CDP!!!

45 postów w tym temacie

Witam. Niestety, ale dzisiaj straciliście przez własną głupotę, (bo jak to inaczej nazwać?!?) stałego klienta! Już nigdy (tylko niestety Heroes V) nie kupię oryginalnej gry z CDP, bo to się nie opłaca. Kolejny raz stało się to samo. Kurier przywiózł grę "Settlers V" w złotej edycji. I tradycyjnie już (niestety) :
1). W OBYDWU pudełkach były połamane "zaczepy" na instrukcje - oczywiście przez reklamy załadowane na maxa do pudełka.
2). Pudełka z grami oklejone na maxa jakimiś "Certyfikatami", które oczywiście przy próbie ściągnięcia ich (naklejek) zniszczyły pudełka - tradycyjnie ostatnio.
3). Płyty z podstawowej wersji SV "wyleciały" z miejsc na płytki i się tradycyjnie już porysowały. Całe szczęście, że gra działa i się instaluje.

Kupowałem wasze gry od 1999 roku. Do dzisiaj. Więcej nie dam się zrobić w "balona". Jakość waszych "wydawnictw" spadła na "łeb". Po kiego "grzyba" mam wydawać 100zł na gry, które działają i bez cracka, ale w zamian dostaję pudełko "wyjęte psu z gardła", porysowane płyty i masę reklam? Jedyna gra, którą kupię to H5. I KONIEC! Nigdy więcej gier z CDP.
Przykro to pisać, bo zawsze uważałem was za wzór w Polsce. Teraz niestety już tak nie jest.

Z poważaniem dla CDP.

K.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz??
Ja osobiście uważam, że mocno przesadziłeś, aby dodać dramaturgii.

Dnia 21.12.2005 o 12:06, KrzysztofT napisał:

3). Płyty z podstawowej wersji SV "wyleciały" z miejsc na płytki i się tradycyjnie już porysowały. Całe szczęście, że gra działa i się instaluje

Nie wiem, jak to możliwe. Mnie już kilka razy się zdarzało, bo tak po prostu jest jak w pudełku znajduje się więcej płyt. Ale jak mogły się po jednym razie porysować?? Spadły na szlifierkę, którą włączyłeś? A może na pionowo stojący, ostrzem do góry nóż??
2) naklejki z certyfikatem są stworzone tak, aby dało się je prosto zdjąć bez niszczenia pudełka. Tutaj jestem prawie pewien, że sobie żartujesz chyba.
Podsumowując:
albo robisz sobie żarty albo z jakiejś zawiści chcesz szerzyć niechęć do CDP, bo nie wierzę w to co mówisz. A jeśli nie wiesz, jaki jest sens kupna oryginała zamiast jakiegoś shitu ze stadionu to wybacz Krzysiu...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:06, KrzysztofT napisał:

1). W OBYDWU pudełkach były połamane "zaczepy" na instrukcje - oczywiście przez reklamy załadowane
na maxa do pudełka.
2). Pudełka z grami oklejone na maxa jakimiś "Certyfikatami", które oczywiście przy próbie
ściągnięcia ich (naklejek) zniszczyły pudełka - tradycyjnie ostatnio.
3). Płyty z podstawowej wersji SV "wyleciały" z miejsc na płytki i się tradycyjnie już porysowały.


Niestey ale masz troche racji,z tymi reklamam i naklejkami ktore albo nie chce sie odkleic, jak juz sie odkleja i nie odejda z pudelkiem to zostaje obrzydliwy klej do ktoreg przykleja sie brud i inne gry na polce. Mam nadzieje ze CdProjekt wezmie sobie to do serca, bo szkoda chociaz tych kartonowych (ktore macie bodajze jedyni na rynku) pudelek, nie mowiac juz o tych plastikowych i plytach CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

Nie wiem, jak to możliwe.

To ja ciw wytlumacze, plyta wypada, podczas przesylki jst w ruchu i ociera sie o rone elementy znajdujace w pudelku. Latwe nie?

Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

2) naklejki z certyfikatem są stworzone tak, aby dało się je prosto zdjąć bez niszczenia pudełka.

One sa stowrzone tak zeby nikt ich nie zdjal i nie nakleil ponownie. I to sie sprawdza vbo jezeli ktos chcialby tak zrobic to niestety zniszczy pudelko. Zreszta byl juz kiedys temat o tym i to nie jest odosobniony przypadek. Sam jak odklejalem od FEAR''a to o malo ni zerwalem z papierem, wic dalem sobie spokoj.

Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

Tutaj jestem prawie pewien, że sobie żartujesz chyba.

Niestety. Jak juz wspomialem byl juz o tym temat.

Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

bo nie wierzę

Takie niewierny tomasz?Nie uwierzy az nie zobaczy?:-)

>A jeśli nie wiesz, jaki jest sens kupna oryginała zamiast jakiegoś shitu ze

Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

stadionu to wybacz Krzysiu...

I tutaj sie zgodze w stu procentach bo mimo swoich mankamentow wole przebolec te naklejki i reklamy i kupic oryginala. Naklejki zawsze mozna odciac zeby sie odkljac, reklamy wywalic szkoda tylko jak sie plytki zniszcza no alw w sumie po to jest ta dozywotnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz??
Ja osobiście uważam, że mocno przesadziłeś, aby dodać dramaturgii.
> 3). Płyty z podstawowej wersji SV "wyleciały" z miejsc na płytki i się tradycyjnie już
porysowały. Całe szczęście, że gra działa i się instaluje
Nie wiem, jak to możliwe. Mnie już kilka razy się zdarzało, bo tak po prostu jest jak w pudełku
znajduje się więcej płyt. Ale jak mogły się po jednym razie porysować?? Spadły na szlifierkę,
którą włączyłeś? A może na pionowo stojący, ostrzem do góry nóż??
2) naklejki z certyfikatem są stworzone tak, aby dało się je prosto zdjąć bez niszczenia pudełka.
Tutaj jestem prawie pewien, że sobie żartujesz chyba.
Podsumowując:
albo robisz sobie żarty albo z jakiejś zawiści chcesz szerzyć niechęć do CDP, bo nie wierzę
w to co mówisz. A jeśli nie wiesz, jaki jest sens kupna oryginała zamiast jakiegoś shitu ze
stadionu to wybacz Krzysiu...
Pozdrawiam


1). Płyty wypadły ze "swoich miejsc" w pudełku DVD PODCZAS transportu i się porysowały. Ktoś ich nie "wsadził" poprawnie i buum. Płytki się porysowały.
2). Ty chyba nigdy nie widziałeś kleju/taśmy, który schodzi z papieru/pudełka/folii. Zobacz jaki "klej" MS stosuje do swoich naklejek/certyfikatów. Tam naklejka schodzi elegancko i nic nie uszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:06, KrzysztofT napisał:

2). Pudełka z grami oklejone na maxa jakimiś "Certyfikatami", które oczywiście przy próbie
ściągnięcia ich (naklejek) zniszczyły pudełka - tradycyjnie ostatnio.


Potwierdzam. Mi co prawda pudełek nie zniszczyło, bo odklejam powolutku, ale strasznie irytuje mnie to miejsce gdzie była nalepka. Jest całe klejące i za każdym razem jak sięgam po grę to przy otwieraniu łapska mi się kleją i muszę ciągle myć ręce. Ja rozumiem, że jest dla dobra klientów, żeby nie było sytuacji gdzie ktoś kupuje gre, a okazuje się potem, że była już wcześniej używana. Ale po to są ochroniarze w sklepach, żeby pilnowali by nikt nie otwierał pudełek w celu spisania sobie cd-keya (niestety ale jest to popularne w salonach Empik, a przynajmniej było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz co to nie dokońca jest wina CDP ja kupiłem Setlers V w wirtus.pl i wyobrażasz sobie ,że pudełko było otwarte i całę pogniecione asz mi łza w oku ze smutku zakręciła. Ale gry z.gram/sklep.pl są bardzo dobrej jakości możliwe ,że listonosz haratał widziałem jak paczką sąsiada listonosz z poczty Polskiej wzioł i z całej siły tą paczkę do bagażnika wpieprzył :( i paczka była uszkodzona :( To niedokońca wszystko może być wina CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie dla ludzi z CDP. Czy szanowni państwo widzieli może "naklejki"/certyfikaty AMD i Intela na nowych boxowych procesorach? Jeżel tak, to może zamiast obklejać całe pudełko jakimiś kretyńskimi naklejkami wystarczy JEDNA naklejka na środku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:50, moonman napisał:

CDP poszlo po rozum do glowy i beda wydawac gry w kufrach


To fakt, to byly bylo dopiero cos, taki ewenemat na skale swiatowa. Tyle zeby zabiezpiczyc kufer przed otwarciem musielbygo tak czy siek obkleic ta ''plomba'' i w sumie problem kleju tak czy siak by zostal :-P. Ale za to ile reklam by sie zmiescilo :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:54, kowalov napisał:

> CDP poszlo po rozum do glowy i beda wydawac gry w kufrach

To fakt, to byly bylo dopiero cos, taki ewenemat na skale swiatowa. Tyle zeby zabiezpiczyc
kufer przed otwarciem musielbygo tak czy siek obkleic ta ''plomba'' i w sumie problem kleju
tak czy siak by zostal :-P. Ale za to ile reklam by sie zmiescilo :-D.


Hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i zasada na tym forum jest taka ,że nie wolno popierać piractwa więc mi tu nie pisz o crakach bo to mnie złości zawsze tylko w szkole emule pierdziule i to wcale nie chodzi zawsze brakuje jakości wszytkiego i spolszczenia więc ja tam wcale piractwa nie popieram bo nie mam na to forsy i nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:50, moonman napisał:

CDP poszlo po rozum do glowy i beda wydawac gry w kufrach :P
(HoMM5 kol.) [joke]


Oby tylko ten kuferek ze skarbami nie był oklejony takimi certyikatami [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupilem gre spelforce > Po dostarczeniu jej i opakowaniu okazalo sie ze sa wylamane
sa miejsca gdzie powinny znajdowac sie plyty a wszystko latalo sobie gdzie chce!!!!!!!!!
I jeszcze instrukcja byla naderwana i pudelko bylo pekniete!!!!!!!!!!!!!


Co to ma znaczyc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę się "uniosłem", ale wku.....m się na maxa, kiedy zobaczyłem pudełko "S5" w takim stanie. Może jeszcze będę kupował gierki wydawane przez CDP - zobaczymy. Ale mam tylko nadzieję, że wreszcie CDP przestanie "ładować" do pudełek z grani tyle reklam i przestanie je (pudełka z grami) tak strasznie oklejać naklejkami i Bóg jeden wie czym jeszcze. Gdyby "H5:EK" przyszła do mnie w takim stanie jak "S5" to chyba bym się załamał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na pre ordera na settlers 5 legendy to jest super i ostatni dodatek trzeba zamawiać gry z gram.pl i brać Masterlinka( i tu Ci każą otworzyć paczkę przed podpisaniem o dostarczeniu i jeśli towar jest zepsuty lub coś z nim nie tak jest odsyłany do CDP i nie tracisz w tedy kasy i możesz pójść i w sklepie kupić dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Ciekawi mnie Twoje bardzo emocjonalne podejście do pudełek na gier. Do czego Ci służą, że na odchylenia od stanu pierwotnego pudełka reagujesz tak emocjonalnie?
Zbierasz je, ustawiasz itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 13:22, Rzezim napisał:

Mam pytanko.
Ciekawi mnie Twoje bardzo emocjonalne podejście do pudełek na gier. Do czego Ci służą, że na
odchylenia od stanu pierwotnego pudełka reagujesz tak emocjonalnie?
Zbierasz je, ustawiasz itd?

O ja mam świra na punkci pudełek bo one tak pięknie wyglądają są elegancki kolorowe a te okładni The Settlers Legendy to jest coś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:06, KrzysztofT napisał:

Witam. Niestety, ale dzisiaj straciliście przez własną głupotę, (bo jak to inaczej nazwać?!?)
stałego klienta! Już nigdy (tylko niestety Heroes V) nie kupię oryginalnej gry z CDP, bo to
się nie opłaca. Kolejny raz stało się to samo. Kurier przywiózł grę "Settlers V" w złotej edycji.
I tradycyjnie już (niestety) :
1). W OBYDWU pudełkach były połamane "zaczepy" na instrukcje - oczywiście przez reklamy załadowane
na maxa do pudełka.
2). Pudełka z grami oklejone na maxa jakimiś "Certyfikatami", które oczywiście przy próbie
ściągnięcia ich (naklejek) zniszczyły pudełka - tradycyjnie ostatnio.
3). Płyty z podstawowej wersji SV "wyleciały" z miejsc na płytki i się tradycyjnie już porysowały.
Całe szczęście, że gra działa i się instaluje.

Kupowałem wasze gry od 1999 roku. Do dzisiaj. Więcej nie dam się zrobić w "balona". Jakość
waszych "wydawnictw" spadła na "łeb". Po kiego "grzyba" mam wydawać 100zł na gry, które działają
i bez cracka, ale w zamian dostaję pudełko "wyjęte psu z gardła", porysowane płyty i masę reklam?
Jedyna gra, którą kupię to H5. I KONIEC! Nigdy więcej gier z CDP.
Przykro to pisać, bo zawsze uważałem was za wzór w Polsce. Teraz niestety już tak nie jest.


Z poważaniem dla CDP.

K.T



to ty chyba nie kupujesz gier innych wydawców i nie wiesz co tam jest. ostatnio chocby kupiłem encyklopedię gier 2006 i też płyta latała po całym pudełku. to nie jest wina cdp że te płyty tam latają. przecież wystarczy kilka razy porządnie wstrząsnąc takim pudełkiem i wszystkie płyty są luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować